کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال درمورد نحوه ارائه وارزش گذاری ملک و حساب بانکی
لطفا کسانیکه اطلاع دارند راهنمایی کنند.
1-سند ملکی را باید فقط ترجمه کرد و برد یا باید در اینجا کارشناسی و ارزیابی شود وقیمت آن مشخص شود و بعد کارشناسی بهمراه سند ترجمه شود یا هرراه دیگری؟
2-درخصوص حساب بانکی راه چیست آیا عدد مانده حساب کافیست یا میباید گردش مالی مدت دار ارائه کرد و آیا باید به دلار تبدیل کرد وچگونه ؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
سند ملکی باید توسط کارشناسان دادگستری قیمت گذاری شود بعد تمامی مدارک را باید ترجمه رسمی نمایید.
در این مورد عدد مانده حساب کافیست فقط سعی کنید پول خوبی در حسابتان باشه مثلا" اگر مجرد هستید بالای 30هزار تادر ضمن نمیخواد حتما" دلار باشه شما به تومان که 30 میلیون هست بریز بعد تائیدیه امور بین الملل بانک را بگیر و ترجمه کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، shani89 ، taherifar ، ho_tasha ، sheghi
تشکر mohammad-usa
پاسخ
در مورد سند من اصلا ارزشگذاری نکردم.
فقط سند رو دادم ترجمه و ترجمه و اصل رو همراه بردم.
حتی اصلا هم نپرسیدن که ارزشش چقدره.
موفق باشید
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، farshadsh ، taherifar
اگر همانگونه که shadow_1352 عزیز می فرمایند باشد پس از این بهتر نمیشه چون مقداری از هزینه ها کاسته میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، ho_tasha
shadow 1352_ , سلام .شما کدوم سفارت مصاحبه داشتید و خانواده‌ی شما چند نفر هستید و پرینت بانکیتون رو اگر میشه حدودشو بفرمایید و نتیجه‌ی مصاحبه چی بود ویزا گرفتید؟ چه جوابی دادند؟
پاسخ
افشین عزیز
مصاحبه ما ابوظبی بود
ما 3 نفر هستیم
پرینت بانکی ما حدود 50.000.000 تومان بود + سند ملک.
با ویزای ما موافق شد فقط منتظر کلیرنس همسرم هستیم.
موفق باشید
در پناه حضرت دوست - رزا
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، taherifar ، ho_tasha
shadow 1352 با سلام
منظور شما از پرینت بانکی گردش مالی طی یک دوره زمانی است که شامل یک پرینت مفصل چند صفحه ای است یا فقط یک عدد مانده حساب را همراه بردید .از کدام بانک و به چه صورتی ؟ تومان بود یا دلار ؟ ترجمه کردید یا هرتوضیح دیگری ........
پاسخ
mohammad_usa نوشته: سند ملکی باید توسط کارشناسان دادگستری قیمت گذاری شود بعد تمامی مدارک را باید ترجمه رسمی نمایید.
در این مورد عدد مانده حساب کافیست فقط سعی کنید پول خوبی در حسابتان باشه مثلا" اگر مجرد هستید بالای 30هزار تادر ضمن نمیخواد حتما" دلار باشه شما به تومان که 30 میلیون هست بریز بعد تائیدیه امور بین الملل بانک را بگیر و ترجمه کنید.

من تا زمان مصاحبه JUNE حدود 20000USD ميتونه تو حسابم داشته باشم. من در ايران زمين خريدم ولى چون سربازى نرفتم مجبور بودم كه سند به نام پدرم باشه. به نظر شما ميشه اين مسلرو توجيه كرد براى سفارت و ارزش گزاريش كرد؟ ......البته تا پايان قراردادم در OCT ميتونم 30000USD جمع كنم.
پاسخ
با سلام
شما روی آن زمینی که بنام پدرتان می باشد هیچ حسابی نمیتوانید باز کنیدمگر یک راه اگر زمین ارزش خوبی داشته باشد آن زمین را بنام خودتان کنید وبقیه ماجرا
شما از دوستان و آشنایانتان تا میتوانید پول برای یک ماه قرض کنید هر چقدر حسابتان پر باشد متقاعد کردن افسر هم راحتتره بعد از یک ماه که با ویزاتون موافقت شد پول هایی را که قرض کرده بودید را به صاحبانشان برگردانید.موفق باشید
پاسخ
shadow_1352 نوشته: افشین عزیز
مصاحبه ما ابوظبی بود
ما 3 نفر هستیم
پرینت بانکی ما حدود 50.000.000 تومان بود + سند ملک.
با ویزای ما موافق شد فقط منتظر کلیرنس همسرم هستیم.
موفق باشید
در پناه حضرت دوست - رزا

سلام رزا عزيز
در مورد سند شما گفته بودي كه سند شما وكالتي بود بنظرم. آيا درسته يعني سند وكالتي قابل قبوله؟ و اون مبلغ حساب بانكي بايد مال چه مدت زماني باشه؟
يعني از آخرين واريز چقدر بايد گذشته باشه؟
البته من اسپانسر دارم شكر خدا و اينارو براي يك دوست مي پرسم.
ممنون
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
پاسخ
ماهان عزیز
منظورم از پرینت بانکی فقط یک نامه است که موجودی شما رو اعلام میکنه.
یک نامه از بانک ملی و یکی از بانک پارسیان گرفتم. نامه رو ریالی مینویسند و مشکلی هم نداره.
نامه بانک ملی فارسیه و باید ببرید ترجمه بشه. اما شعبه بین الملل بانک پارسیان خودش نامه انگلیسی میده و مهر و تائید میکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، taherifar
Matrix عزیز
بله سند من وکالتی بود. وکالت تام الاختیار. اصلا هم چیزی نگفتند که مورد قبول نباشه.
در مورد حساب بانکی هم چون شما موجودی حساب میدی زمانش زیاد مهم نیست. پرینت من یکی مال 40 روز قبل و یکی مال 10 روز قبلش بود. البته به من گفته بودند که اگر یکماه بیشتر گذشته باشه قبول نمیکنند. اما پرینت من مال 41 روز قبل بود و ایرادی نگرفتند.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، taherifar
متشکرم از راهنمایی شما
shadow 1352
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، marsini
من هنوز برام چند چیز مبهمه:

1- چه نیازی هست سند ملکی حتما به نام خودمون باشه. مگر نه اینکه برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های USA (البته, افرادی که هزینه تحصیل و زندگیشون رو خودشون می پردازند), می توان به عنوان حامی مالی, حساب بانکی هر یک از اعضای درجه یک خانواده را ارائه کرد, چرا نشه همین کار را برای ویزای گرین کارت انجام داد. من هم به دلیل مشمول (به خدمت بودن) نمی تونم ملک به نام خودم کنم, چرا نتونم سند ملکی پدرم رو ترجمه کنم ببرم؟؟؟

2- آیا می توان یک حساب بانکی 1 ماه (و یا حتی کمتر) قبل از زمان مصاحبه افتتاح کرد و در زمان مصاحبه ترجمه اون رو ارائه کرد؟ آیا این موضوع واسشون مهم نیست که حساب مزبور, یه مدت خاصی مثلا 4 ماه از زمان افتتاحش گذشته باشه؟ واقعا میزان گردش موجودی و مدت زمان افتتاح حساب براشون مهم نیست؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان