کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
با سلام به همه دوستان
من تازه به جمع شما اومدم و خیلی خوشحالم که به جمع شما پیوستم
من میخوام از هر راهی که شده خودم رو به امریکا برسونم
شنیدم اونهایی که لاتاری شرکت میکنن بهشون ویزای توریستی نمیدن ؟
راستی من اونجا فامیل خیلی دارم دعوت نامه هم میتونم بگیرم
حالا اگه میشه راهنماییم کنین
میشه با یک دوره درسی اقدام به گرفتن ویزا کرد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam
دوست عزیز خود من با وجودی که ۳-۴ سالی توی لاتاری شرکت کرده بودم، ویزای توریستی گرفتم.
اینکه شما به وفور دوست و فامیل توی آمریکا دارید برای آفیسر سفارت آمریکا چندان خوشایند نیست. مگر اینکه نسبت اونها درجه یک نباشه. دعوت نامه در درجه ۵-۶ قرار داره. مهمترین اصل اینه که شما نشون بدید وابستگی هایی در ایران هست که شما رو بر می گردونه.
اگر نمرات خوب و سابقه تحصیلی چشمگیری دارید، چرا که نه؟ می تونید تحصیلی اقدام کنید.

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: pr.kia ، Tomas ، Shezem ، eblam ، *NASIM* ، Rock ، sepideh IR
سلام دوستان.من میخواستم بدونم تا حالا کسی ازشماها یا کسی از آشناهاتون با رامین دلاوری کار کرده ؟من باهاش تماس داشتم میگه با نفری 13،650 دلار برام ویزای توریستی اروپا میگیره از اونجا هم ویزای توریستی آمریکاو با وکیل های خوبی هم که سراغ داره ویزای توریستی رو به اقامت ختم میکنه. نظرتون چیه؟ اصلا قابل قبوله؟
پاسخ
(2012-12-17 ساعت 23:38)zizigh نوشته:  سلام دوستان.من میخواستم بدونم تا حالا کسی ازشماها یا کسی از آشناهاتون با رامین دلاوری کار کرده ؟من باهاش تماس داشتم میگه با نفری 13،650 دلار برام ویزای توریستی اروپا میگیره از اونجا هم ویزای توریستی آمریکاو با وکیل های خوبی هم که سراغ داره ویزای توریستی رو به اقامت ختم میکنه. نظرتون چیه؟ اصلا قابل قبوله؟

یعنی 13.650 دلار دستمزد میگیره واسه ویزای توریستی؟
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-17 ساعت 23:38)zizigh نوشته:  سلام دوستان.من میخواستم بدونم تا حالا کسی ازشماها یا کسی از آشناهاتون با رامین دلاوری کار کرده ؟من باهاش تماس داشتم میگه با نفری 13،650 دلار برام ویزای توریستی اروپا میگیره از اونجا هم ویزای توریستی آمریکاو با وکیل های خوبی هم که سراغ داره ویزای توریستی رو به اقامت ختم میکنه. نظرتون چیه؟ اصلا قابل قبوله؟
به هیچ وجه!!!
دوست عزیز ویزا رو سفارت کشور مربوطه میده نه این فرد و نه حتی وکیل!
اونا شاید فقط به شما بگن چه مدارکی رو لازم دارید تازه اگر به همین قدر قناعت کنند و بعد از اون از اطلاعات شما سواستفاده نکنند.
ویزای توریستی آمریکا هم ما در مهاجرسرا اطلاعات کاملش رو داریم و افرادی که بدون کمک وکیل خودشون ویزا گرفتن.برای اقامت بعد از اون هم راه زیاده.کار و ازدواج و...
در نهایت قانون مشخص و روشن و واضح هست اونا فقط به شما قانون رو میگن تازه اگر بگن!
از همه دنیا می گذرم میام و پیدات میکنم یک عمــــــر تماشات می کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: negi ، laili ، sare ، rouzbehdarvishi ، Tomas ، gandom2012 ، Shezem ، eblam ، الهه سابق ، ehsan m ، ghafari88 ، sepideh IR
من برنامه ایشون رو ندیدم ولی شنیدم خیلی تبلیغ داره می کنه و خیلی ها رو وسوسه کرده ولی همونطوری که دوستمون گفتند ویزای توریستی آمریکا چیزی نیست که با پول و پارتی بازی و وکیل بشه بهش رسید.
اگر فکر می کنید که شرایط مالی و کاری و وابستگی هاتون به اندازه کافی خوب هست که شخص ثالثی براتون اقدام کنه، شک نکنید که به خودتون هم ویزا رو خواهند داد. بنده با مبلغ بسیار کمتری از ۱۳ هزار دلار فعلی که در حسابم بود، ویزای توریستی آمریکا رو گرفتم. حواستون باشه که پولتون رو از دست ندید.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: pr.kia ، laili ، sare ، rouzbehdarvishi ، Tomas ، gandom2012 ، eblam ، الهه سابق ، Rock

همونطوری که دوستان گفتن ویزای توریستی آمریکا چیزی نیست که بشه با پارتی بازی بهش رسید شما اگه شرایط مالی خوبی داشته باشید و بتونید آفیسر رو قانع کنید میتونید ویزای توریستی بگیرید .
حالا اگه این آقای دلاوری بعد از اینکه شما ویزای توریستی رو گرفتید و به آمریکا اومدید نتونستن کار شما رو درست کنند و شما رو برگردوندند ایران چی ؟؟
ایشون چه تضمینی میده که بعد از گرفتن 13 هزار دلار شما بتونید ویزای توریستی بگیرید یا اینکه حتی بتونید توی آمریکا ویزاتون رو تبدیل به اقامت دائم کنید ..
من یکی از دوستام با ویزای سرمایه گذاری اومدن اینجا هنوز بعد از دو سال نتونستن ویزاشون رو تبدیل به اقامت دائم کنن ..باید سالی حدود 6000 هزار دلار هر سال بدن تا ویزاشون رو یک ساله تمدید کنن ..
گول این افراد رو نخورین لطفا ..حرف زدن خیلی راحته ولی وقتی پول رو ازتون گرفتن دیگه دستتون جائی بند نیست .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sare ، Ali Sepehr ، ParsTrader ، amiry ، pr.kia ، rouzbehdarvishi ، storagemeter ، Blaze ، negi ، ASALI ، gbtm ، Tomas ، usa lover ، gandom2012 ، eblam ، الهه سابق ، ghafari88
دوستان سلام
ايا كسي ميدونه ميشه با ويزاي B2 وارد شد و براي كرين كارت اقدام كرد و موفق شد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-25 ساعت 20:18)رستم رستم نوشته:  دوستان سلام
ايا كسي ميدونه ميشه با ويزاي B2 وارد شد و براي كرين كارت اقدام كرد و موفق شد؟
با ویزای نمی تونید گرین کارت بگیرید، ولی اگه موقعیت مالی و کاری خوبی داشته باشید می تونید وکیل بگیرید و نوع ویزاتون رو به ویزایی مثل سرمایه گذاری یا کار تغییر بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، الهه سابق
ممنون از دوستان که نظرشون رو دادن. من با دلاوری که صحبت کردم میگفت با ویزای توریستی میبره آمریکا. اونجا هم وکیل هاشون از طریق پناهندگی کارتون رو انجام میدن. و این مبلغ شامل همه هزینه ها میشه. والا چی بگم.این طوری میگفت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-26 ساعت 02:41)zizigh نوشته:  ممنون از دوستان که نظرشون رو دادن. من با دلاوری که صحبت کردم میگفت با ویزای توریستی میبره آمریکا. اونجا هم وکیل هاشون از طریق پناهندگی کارتون رو انجام میدن. و این مبلغ شامل همه هزینه ها میشه. والا چی بگم.این طوری میگفت
بعد این آقای رامین خان دلاوری نگفتند که ویزای توریستی آمریکا رو چجوری براتون می گیرند؟ به چه ضمانتی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، eblam ، الهه سابق
(2012-12-26 ساعت 02:41)zizigh نوشته:  ممنون از دوستان که نظرشون رو دادن. من با دلاوری که صحبت کردم میگفت با ویزای توریستی میبره آمریکا. اونجا هم وکیل هاشون از طریق پناهندگی کارتون رو انجام میدن. و این مبلغ شامل همه هزینه ها میشه. والا چی بگم.این طوری میگفت
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان:
اينهايی که ميگن 100% براتون ويزا ميگيريم به صورت 50% 50% کار ميکنن ، همين کارائی که خودتون ميتونيد بکنيدو اونا انجام ميدن ، اگر ويزا گرفتين که پول کامل رو از شما ميگيرن و اگر ويزا نگرفتين يکم از اون مبلغ رو بر ميدارن و ميگن که وقت سفارت گرفتيم و مدارک پر کرديم و دعوتنامه گرفتيم . يعنی در کل از تکنينک سنگ مفت گنجيشک مفت استفاده ميکنن.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: negi ، gandom2012 ، eblam
ایمیلتونو اگه میشه بفرستید برای من.چند تا سوال دارم ازتون.ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من سلام
من به طور جدی تصمیم دارم برم آمریکا
از هر راهی که شده قانونی البته
دانشجوام سال سوم دندونپزشکی ، سراسری ، 3سال مونده هنوز
وضع مالیم بد نیست ولی نه اونقدر که بتونم از طریق سرمایه گذاری برم
فامیل دور هم داریم اونجا
حالا اگه لطف کنید می خوام بدونم چه راه هایی واسه من وجود داره
ممنون
پاسخ