کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از دریافت نامه قبولی
اگر در زمان ثبت نام برای لاتاری مجرد بوده اید و بعد از دریافت نامه قبولی ازدواج کرده یا قصد ازدواج دارید گفتگوهای این تاپیک را دنبال کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: hvm ، free_free ، sorena ، batis2010
با سلام.دوستان لطفا اگه کسی در این باره اطلاعی داره راهنمایی کنه:
یکی از دوستان من پارسال همراه با دوست پسرش تحت عنوان نامزدی رسمی گرین کارت گرفت(برنده پسره بود نه دوست من).آنها به محض ورود از هم راهشون رو جدا کردن و حالا در 2 ایالت مختلف زندگی می کنند و فقط از یک gate وارد شدن.الان دوست من داره اونجا کار می کنه و اونها اصلا با هم ازدواج نکردن.
کسی می دونه داستان چیه؟؟؟
آرزو کن...امیدوار باش
تشکر کنندگان: honareirani ، Amir78 ، maaref ، kashian ، batis2010
(2010-05-16 ساعت 23:09)shabgard25 نوشته:  با سلام.دوستان لطفا اگه کسی در این باره اطلاعی داره راهنمایی کنه:
یکی از دوستان من پارسال همراه با دوست پسرش تحت عنوان نامزدی رسمی گرین کارت گرفت(برنده پسره بود نه دوست من).آنها به محض ورود از هم راهشون رو جدا کردن و حالا در 2 ایالت مختلف زندگی می کنند و فقط از یک gate وارد شدن.الان دوست من داره اونجا کار می کنه و اونها اصلا با هم ازدواج نکردن.
کسی می دونه داستان چیه؟؟؟

نامزد رسمی یا همون صیغه مدت دار خودمون توی دفاتر رسمی انجام میشه و بهتون یک صیغه نامه هم میدن که اندازه اش کوچکتر از دفتر چه های عقدنامه است ولی کاملا رسمیه ! مدت را هم خود زوجین تعیین می کنند اما به عنوان زن و شوهر محسوب میشن! این صیغه را باید با رضایت پدر دختر یا جد پدری دختر در یک دفتر ازدواج انجام بدید(البته اگر دخترقبلا ازدواج نکرده باشد وگرنه مثل عقد رسمی افراد مطلقه نیاز به اجازه ندارند و فقط شاهد لازم است) . و در ترجمه اسناد دو نفر واقعا زن و شوهر محسوب میشن و مانند عقد رسمی ( مادام العمر) باهاشون برخورد میشه و به آنها نامزد نمیگین. میتونید امتحان کنید.Smile
(2010-05-14 ساعت 23:11)shervin1988 نوشته:  اگر کسی بخواد ازدواج بکنه چقدر طول میکشه تا بتونه همسرش رو با خودش ببره؟

اگر قبل از مصاحبه ازدواج کند باهم به آمریکا می روند.
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: shabgard25 ، honareirani ، nasr ، sib 24 ، maaref ، sorena ، kashian ، batis2010
مرسی از جوابتون ولی نکته در اینه که دوست من اساسا صیغه هم نشده بود و اونها فقط به استناد اینکه چندین سال با هم دوست بودن و حساب بانکی مشترک داشتن و ادعای اینکه قراره در آینده با هم ازدواج کنند، هر 2 تا تونستند ویزا بگیرن.
آرزو کن...امیدوار باش
تشکر کنندگان: loony ، honareirani ، maaref ، sorena ، kashian
(2010-05-17 ساعت 19:52)shabgard25 نوشته:  مرسی از جوابتون ولی نکته در اینه که دوست من اساسا صیغه هم نشده بود و اونها فقط به استناد اینکه چندین سال با هم دوست بودن و حساب بانکی مشترک داشتن و ادعای اینکه قراره در آینده با هم ازدواج کنند، هر 2 تا تونستند ویزا بگیرن.

خیلی عجیبه! امکان این موضوع نیست که دوستتون تمام ماجرا رو تعریف نکرده باشه ؟ آخه میدونید که در اینجور مواقع معمولاً پنهانکاری میشه (به خاطر همون عقاید اینکه حالا پشت سرمون چی میگن و این حرفا) . به نظر من که بعیده آفیسر رابطه دوست دختر دوست پسری رو ملاک قرار بده !
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: laili ، honareirani ، shabgard25 ، goli20 ، maaref ، sorena ، kashian
بنظر شما این که یک نفر بخواهد به خاطر گرفتن ویزا حق کسانی را که خودشان برنده بودن بگیره، یک دزدی از آنها نیست؟
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: honareirani ، loony ، maaref ، sorena ، kashian
(2010-05-20 ساعت 23:10)beigebar نوشته:  بنظر شما این که یک نفر بخواهد به خاطر گرفتن ویزا حق کسانی را که خودشان برنده بودن بگیره، یک دزدی از آنها نیست؟

نه. برنده بودن به معنی مستحق بودن نیست. کنکور نیست که براش زحمت کشیده باشیم و نگران سهمیه بندی باشیم، و با اعمال سهمیه حقمون پایمال بشه! خیلی ها هستند که میدونند امکان زندگی تو آمریکا رو ندارند ولی برای سرگرمی میرن یه ویزایی هم میگیرن، پس اینا هم دارند دزدی می کنند ؟ مسلماً نه.
به قول معروف یه سفره ای پهن شده هرکی تونست سهمی بگیره تونست ، نتونست هم مشکل خودشه.
اکثراً هم عنوان میشه همه ایرانی هایی که مشکل مدارک نداشته اند با هر کیس نامبری ویزا گرفته اند. پس نگران نباشید. نجات یک انسان مانند نجات همه است.
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: sh-b ، mercedeh ، usa.lover ، honareirani ، WIKIMAN ، shabgard25 ، Nashmi2003 ، sib 24 ، hamed_gh ، free_free ، maaref ، sorena ، kashian ، SANI HAGHIGHI
به نظر من کسی که با ازدواج حتی صوری و با دادن پول و هزار زحمت میره، ارزشش خیلی بیشتر از اینه که کسی قبول بشه و 4 روز بعدش پاشه بیاد ایران و همینجا زندگی کنه! و با کارتش لاف بیاد و آمریکا هم ذره ای برایش اهمیت نداشته باشه! و فقط یک جمله بگه : آمریکا بد نبود...

آقا جان کسی که ایران رو از آمریکا بیشتر دوست داره یا فقط آمریکا را برای تحصیل و اقامتهای کوتاه دوست داره، برای چی لاتاری اسم مینویسه؟

مگه اونها ویزاهای مخصوص به خودشون رو ندارند؟
واقعاً که...
شعار و طرز تفکر بعضی ها: مفت باشه، کوفت باشه...

متاسفم...
تشکر کنندگان: mercedeh ، laili ، honareirani ، shabgard25 ، Nashmi2003 ، keivan ، The One ، Hossein81 ، silia ، lizard ، maaref ، mavarfan ، nastaran86 ، sorena ، kashian ، soooli55
بله ممکنه دوست من تمام ماجرا رو تعریف نکرده باشه و اونها برای اثبات چنین ادعایی ازدواج موقت کرده باشند.. ولی باز هم جدا زندگی کردنشان به محض ورود به آمریکا(از این بابت کاملا مطمئن هستم) و اینکه مشکلی پیش نیامده برام جالبه!!
آرزو کن...امیدوار باش
تشکر کنندگان: maaref ، sorena ، kashian
(2010-05-21 ساعت 17:41)shabgard25 نوشته:  بله ممکنه دوست من تمام ماجرا رو تعریف نکرده باشه و اونها برای اثبات چنین ادعایی ازدواج موقت کرده باشند.. ولی باز هم جدا زندگی کردنشان به محض ورود به آمریکا(از این بابت کاملا مطمئن هستم) و اینکه مشکلی پیش نیامده برام جالبه!!

اگر از طریق لاتاری برنده بشید همسرتون یا همان نامزد رسمیتون هم گرین کارت میگیره و از لحظه ای که وارد آمریکا میشید میتونید جدا زندگی کنید یا حتی طلاق بگیرید و به کسی ربطی ندارد!
تشکر کنندگان: honareirani ، shabgard25 ، maaref ، mavarfan ، sorena ، kashian
تو رو خدا یکی جواب این سوال منو بده.بد جوری گیرم Sad

اگر من تو فرم 230 اسم دوست دخترمو بنویسم و بعد از ارسال فرم ها با هم عقد کنیم.می تونیم باهم بریم مصاحبه و ویزا بگیریم؟ یا اینکه به این مساله گیر میدن که چرا تاریخ عقد بعد از ارسال فرم هاست؟
ممنون میشم یه دنیا اگه جواب بدین بهم
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: maaref ، kashian
(2010-05-25 ساعت 00:41)ehsan_gh نوشته:  تو رو خدا یکی جواب این سوال منو بده.بد جوری گیرم Sad

اگر من تو فرم 230 اسم دوست دخترمو بنویسم و بعد از ارسال فرم ها با هم عقد کنیم.می تونیم باهم بریم مصاحبه و ویزا بگیریم؟ یا اینکه به این مساله گیر میدن که چرا تاریخ عقد بعد از ارسال فرم هاست؟

شما باید تاریخ عقد رو تو فرم بنویسی. اسم خالی که فقط خراب کاری تو فرمه.
بله 100% گیر میدهند و به احتمال بسیار زیاد به خاطر اینکار DisQualified میشید.
مواردی بوده که اول فرم ها رو پست کرده اند بعد عقد و اقدام به پست دوباره فرم ها بعد عقد کرده اند ولی اینکه الان یه چیزی بنویسی که سندیت نداشته باشه باعث دردسر خودت میشه. از طرف دیگه فرض کن اسمش رو نوشتی به هر دلیلی نتونستید عقد کنید اونوقت میخوای چیکار کنی ؟؟؟
چه عجله ای برای پست فرم ها دارید ؟ فرم ها 3 روزه میرسند امریکا. اول عقد کن با خیال راحت همه چیز را قانونی بفرست. عقد کردن 1 هفته کار داره (من پاک هستما، نخوردم نون گندم دیدم دست مردم Big Grin ).
خیلی خلاصه یا الان عقد کن از اول فرم ها رو درست بفرست، یا فرم ها رو برای خودت پر کن تا قبل مصاحبه عقد کن دوباره فرم ها رو بفرست برای KCC. مسلما راه اول بیشتر با عقل جور درمیاد. البته عقل من با جواب خانواده دوست دخترت احتمالاً مغایرت داره !
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: amirhomayoun ، ShabPareyeMohajer ، free_free ، maaref ، sorena ، kashian ، malaysia
(2010-05-25 ساعت 00:48)keivan نوشته:  
(2010-05-25 ساعت 00:41)ehsan_gh نوشته:  تو رو خدا یکی جواب این سوال منو بده.بد جوری گیرم Sad

شما باید تاریخ عقد رو تو فرم بنویسی. اسم خالی که فقط خراب کاری تو فرمه.
بله 100% گیر میدهند و به احتمال بسیار زیاد به خاطر اینکار DisQualified میشید.
مواردی بوده که اول فرم ها رو پست کرده اند بعد عقد و اقدام به پست دوباره فرم ها بعد عقد کرده اند ولی اینکه الان یه چیزی بنویسی که سندیت نداشته باشه باعث دردسر خودت میشه. از طرف دیگه فرض کن اسمش رو نوشتی به هر دلیلی نتونستید عقد کنید اونوقت میخوای چیکار کنی ؟؟؟
چه عجله ای برای پست فرم ها دارید ؟ فرم ها 3 روزه میرسند امریکا. اول عقد کن با خیال راحت همه چیز را قانونی بفرست. عقد کردن 1 هفته کار داره (من پاک هستما، نخوردم نون گندم دیدم دست مردم Big Grin ).
خیلی خلاصه یا الان عقد کن از اول فرم ها رو درست بفرست، یا فرم ها رو برای خودت پر کن تا قبل مصاحبه عقد کن دوباره فرم ها رو بفرست برای KCC. مسلما راه اول بیشتر با عقل جور درمیاد. البته عقل من با جواب خانواده دوست دخترت احتمالاً مغایرت داره !

ممنون کیوان جان از جوابت
خودمم فهمیدم چه راه مزخرفی به زهنم رسیدBig Grin
اما من از وکیل پرسیدم گفت نمیشه بعد از ارسال فرم ها عقد کنی و دوباره فرم ها رو بفرستی.یعنی چرت گفته؟ میشه؟ مثلا اگه تاریخ مصاحبه واسه 6 ماهه دیگه باشه من فرصت کافی واسه عقد کردن و ارسال مجدد فرم ها دارم؟
تشکر کنندگان: maaref ، kashian ، 3pideh
(2010-05-25 ساعت 01:56)ehsan_gh نوشته:  ممنون کیوان جان از جوابت
اما من از وکیل پرسیدم گفت نمیشه بعد از ارسال فرم ها عقد کنی و دوباره فرم ها رو بفرستی.یعنی چرت گفته؟ میشه؟ مثلا اگه تاریخ مصاحبه واسه 6 ماهه دیگه باشه من فرصت کافی واسه عقد کردن و ارسال مجدد فرم ها دارم؟

شدنش که میشه دیدم کسایی که اینکار رو کردند و مشکلی پیش نیومده ولی دلیل نمیشه اگه شما هم انجام بدی به خوبی و خوشی انجام بشه. هیچ تضمینی نیست. منظور وکیل هم همین بوده از اول خیال خودش و خودت رو راحت کرده که دنبال راه پر دردسر نری. تا وقتی راه ساده هست دنبال کارای متحورانه نرو.
شما حدود 4 ماه وقت برای پست کردن فرم ها داری، خیلی ها تازه وسطای تیر متوجه میشن که برنده شده اند. خودتو اذیت نکن، برو کارای عقد رو انجام بده ایشاا... مبارکه. از خداشون هم باشه، همچین کم کاری در حق دوست دخترت نمیکنی ! کاش من دوست دخترت بودم Big Grin
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: lorecance ، maaref
(2010-05-25 ساعت 02:05)keivan نوشته:  
(2010-05-25 ساعت 01:56)ehsan_gh نوشته:  ممنون کیوان جان از جوابت

شدنش که میشه دیدم کسایی که اینکار رو کردند و مشکلی پیش نیومده ولی دلیل نمیشه اگه شما هم انجام بدی به خوبی و خوشی انجام بشه. هیچ تضمینی نیست. منظور وکیل هم همین بوده از اول خیال خودش و خودت رو راحت کرده که دنبال راه پر دردسر نری. تا وقتی راه ساده هست دنبال کارای متحورانه نرو.
شما حدود 4 ماه وقت برای پست کردن فرم ها داری، خیلی ها تازه وسطای تیر متوجه میشن که برنده شده اند. خودتو اذیت نکن، برو کارای عقد رو انجام بده ایشاا... مبارکه. از خداشون هم باشه، همچین کم کاری در حق دوست دخترت نمیکنی ! کاش من دوست دخترت بودم Big Grin

ممنون داش كيوان از دلگرميت
اميدوارم تو و همسرت هم به زودي در كنار هم باشيد
راستي جدا تا كي وقت دارم فرم ها رو بفرستم؟
تشکر کنندگان: maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان