کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام شهر امریکا رو برای زندگی انتخاب میکنید؟¿
نیویورک
15.63%
40 15.63%
لس انجلس
16.80%
43 16.80%
دالاس
10.16%
26 10.16%
اتلانتا
1.56%
4 1.56%
منطقه اورنج کانتی
6.64%
17 6.64%
استین
0.78%
2 0.78%
پرتلند
4.30%
11 4.30%
شیکاگو
3.52%
9 3.52%
میامی
1.95%
5 1.95%
واشینگتن
3.13%
8 3.13%
سیاتل
12.89%
33 12.89%
بوستون
3.91%
10 3.91%
لاس وگاس
7.42%
19 7.42%
فیلادلفیا
2.34%
6 2.34%
هیچکدام
8.98%
23 8.98%
مجموع 256 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین شهر های آمریکا برای زندگی
یک مقاله جالب از cnbc.com در سایت یاهو دیدم که بهترین شهر های آمریکا برای زندگی را بررسی کرده البته فاکتورهای مختلفی در این بررسی موثر بوده ولی مهم ترین اونها ..... میزان جرائم - تعداد مدارس ودانشگاه ها -درصد اشتغال و بی کاری - قیمت ملک واملاک و .........

لینک این مقاله را براتون می گذارم دوستان حتما مطالعه کنید جالبه ...

رتبه بندی شهر ها به ترتیب زیر است

1. Pittsburgh, PA
2. Buffalo-Niagara Falls, NY
3. Omaha, NE/Council Bluffs, IA
4. Fort Worth-Arlington, Texas
5. Austin-Round Rock, TX
6. Des Moines-West Des Moines, IA
7. Madison, WI
8. Minneapolis-St. Paul-Bloomington, MN
9. Denver-Aurora, CO
10. Indianapolis-Carmel, IN

http://realestate.yahoo.com/promo/best-c...erica.html

پاسخ
سلام
این هم از بهترین شهر های امریکا برای رفتن به آنها،که 4. Fort Worth-Arlington, Texas
رتبه چهارم و Austin-Round Rock, TXرتبه پنجم رو داره
این هم لینک اون
http://realestate.yahoo.com/promo/best-c...erica.html
پاسخ
تشکر کنندگان: aminaran ، aminghshiraz ، HAZARA ، saeed5564 ، USA1900 ، soli asali ، پدی ، Rock ، taherifar ، AMIRI1
سلام
اتفاقا ما هم 50 روزی هست که آمدیم pittsburgh من که خیلی خوشم آمده از این شهر، مردم خوبی داره شهر قشنگیه و اگه کسی زبانش تا حدودی هم خوب باشه راحت میتونه کار پیدا کنه، کلا به نظر من شهر خوبیه.
پاسخ
(2010-11-03 ساعت 05:26)زهره نوشته:  سلام
اتفاقا ما هم 50 روزی هست که آمدیم pittsburgh من که خیلی خوشم آمده از این شهر، مردم خوبی داره شهر قشنگیه و اگه کسی زبانش تا حدودی هم خوب باشه راحت میتونه کار پیدا کنه، کلا به نظر من شهر خوبیه.
اگر ممکنه از این شهر بیشتر برای ما بگید با تشکر

پاسخ
تشکر کنندگان: omino ، HAZARA ، siakhatar666 ، taherifar ، maryam.azad ، AMIRI1
(2010-11-03 ساعت 23:27)aminaran نوشته:  
(2010-11-03 ساعت 05:26)زهره نوشته:  سلام
اگر ممکنه از این شهر بیشتر برای ما بگید با تشکر
سلام
اینجا شهر امنیه، جرم جنایت کمتر از جاههای دیگه امریکاست. درصد بیکاریش پایین هست. حمل و نقل عمومیش بهتر از جاههای دیگه هست ولی نهایتا بدون ماشین نمیشه بود. شبیه شهرهای شمال سرسبز هست و چون دو تارودخانه داره جالب هست بخصوص در مرکز شهر که این دو تا رودخونه به هم میرسن. ایرانی توش زیاد نیست و یا اگه هستن پراکنده هستند. چون ما کلا توی آمریکا آشنای ایرانی نداشتیم ایجا رو ترجیح دادیم.
کار هم گیر میاد. اگه سوال خاصی دارید در خدمتم. موفق باشید.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
چه شهر قشنگی زهره جان تو کدام ایالت هستین ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، omino ، HAZARA ، پدی ، taherifar ، maryam.azad ، elahe mousavi
(2010-11-04 ساعت 18:35)anab نوشته:  چه شهر قشنگی زهره جان تو کدام ایالت هستین ؟
پیتسبرگ توی ایالت پنسیلوانیا هست.

پاسخ
سلام
من سایت University of pittsburgh رو چک کردم دانشگاه خوبی نشون میداد ولی شهریه خیلی بالایی داشت .سالی 32000 تا !! که برای 2سال فوق میشه 64000 تا .
اگر ممکنه دوستان پیتسبورگی کمی درباره دانشگاه های پیتسبورگ هم بگن
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: aminaran ، nastaran86 ، SH1A2R3 ، omino ، پدی ، hoseinizadehir ، taherifar ، maryam.azad
سلام من برای ادامه تحصیلات دانشگاهی همچنین زندگی قصد دارم برم امریکا اما شهرهای بزرگ رو برای زندگی نمیپسندمSmile با اینکه تمام جاهای امریکا با صفاست اما دوستان کمک کنید و شهر های کوچیک و بارونی رو بم معرفی کنین از اطلاعاتی که در اختیار میزارین ممنونمShy
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، taherifar ، maryam.azad
(2011-03-25 ساعت 03:13)assembler نوشته:  سلام من برای ادامه تحصیلات دانشگاهی همچنین زندگی قصد دارم برم امریکا اما شهرهای بزرگ رو برای زندگی نمیپسندمSmile با اینکه تمام جاهای امریکا با صفاست اما دوستان کمک کنید و شهر های کوچیک و بارونی رو بم معرفی کنین از اطلاعاتی که در اختیار میزارین ممنونمShy

چه با مزه که شهر بارونی می خواین برین. من که از بارونهای کالیفرنیا خسته شدم می خوام برم کویر زندگی کنمBig Grin
Kirkland شهر قشنگ و خودمونی و امنی هست در Washington State به Seattle نزدیکه و مردمش اغلب تحصیل کرده و با فرهنگند و تفاوت فرهنگ را حتی با ایالت همجوارش Oregon کاملا حس می کنین. تا دلتون بخواد بارون میاد اگرم نیاد ابریه. بارونشم ریز و قشنگه مثل کالیفرنیا اشکتونو در نمیاره. دانشگاه واشنگتن هم دانشگاه خوبیه و رتبه اش رو هم می تونین چک کنین.

راستی انتظارتون رو از امریکا زیادی بالا نبرین. همه جاشم با صفا نیست. البته واشینگتن جدا با صفاست.
پاسخ
سلام
من شهر ساوسالیتو رو به شما دوست عزیز معرفی می کنم در منطقه خلیج سان فرانسیسکو ست
On me dit que le temps qui glisse est un salaud
Que de nos chagrins il s'en fait des manteaux
پاسخ
شهر کوچک و با صفا و همچنین بارونی میخواید بنظر من Gilroy بد نیست.
از Gilroy تا San Jose حدود 40 کیلومتر فاصله و بسیار زیباست.
میتونید در مورد این شهر تحقیق و جستجو کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: assembler ، mavarfan ، AMIN3Y ، SH1A2R3 ، sorena ، soli asali ، hoseinizadehir ، taherifar
من فکر میکنم که رشته دانشگاهی و دانشگاهی که میخواید برید تعیین کننده هست و شما نمیتونید شهری رو انتخاب کنید که رشته و دانشگاهتون اون دور و بر نباشه هر چند قشنگ ، کوچیک و بارونی باشه....
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، frozen mind ، mavarfan ، arezoo bj ، sorena ، Amanda Arian ، taherifar ، maryam.azad
شما اعتماد به نفست کمی بالا نیست؟؟؟؟
امریکا الان ویزای تحصیلی بده؟؟
گذشت اون زمان
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: ojee ، soli asali ، taherifar
(2011-03-31 ساعت 15:32)idn نوشته:  شما اعتماد به نفست کمی بالا نیست؟؟؟؟
امریکا الان ویزای تحصیلی بده؟؟
گذشت اون زمان

منظورتون چیه ؟مگه دیگه نمیده ؟ از کی؟؟ یعنی تلاش هم نباید کرد به نظرتون ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، omino ، soli asali ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان