کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لیست پروازهای تهران استانبول
سلام
من کارم تو ترکیه هست و زیاد میرم اونجا، خواستم تجربه ام رو با شما شریک بشم.
لیست پروازهای تهران-استانبول (که میدونم) رو اینجا مینویسم، امیدوارم تبلیغات محسوب نشه:
پروازهای داخلی:
ایران ایر (فرودگاه آتاتورک، قیمت: حدود 500-300 هزار تومان)
ماهان (فرودگاه سابیها گوکچان، قیمت: 300-170 هزار تومان)
کیش ایر (فرودگاه آتاتورک، قیمت: 250-200 هزار تومان)
پروازهای ترک:
ترکیش ایرلاینز (فرودگاه آتاتورک و سابیها گوکچان، میانگین 400 هزار تومان)
پگاسوس: (قرودگاه سابیها گوکچان، 300-200 هزار تومان)
اطلس جت: (فرودگاه آتاتورک 350-250 هزار تومان)

چند تا موضوع
1) همه پروازها از فرودگاه امام هستن،
2) فرودگاه سابیها گوکچان تو بخش آسیایی استانبول هست، و با توجه به وسعت استانبول و بعضا ترافیک صبحگاهی دو بخش اروپایی و آسیایی، ممکن هست رفتن از سابیها گوکچان به مرکز استانبول گرون (تا 50 هزار تومان با تاکسی) و یا همراه با دردسر باشه (البته بیشتر هواپیمایی ها سرویس دارن، حتما چک کنید)
3) پروازهای ترکیش ایرلاینز خیلی متفاوتن،، بعضی ها میرن آنکارا بعد استانبول و کلا قیمتها متفاوتی هم داره ولی از 300 هزار تومان پایین تر ندیدم
4) تو پروازهای ایران، اغلب اگه دو طرفه رزور کنید ارزونتره ولی پروازهای ترک تقریبا هیچ تفاوتی نداره
5) اینا پروازهایی هست که من میدونم،، اگه پرواز دیگه ای هست اطلاع بدین لطفا
6) از تبریز یه پرواز از هواپیمایی آتا هست که شنیدم اونم خیلی خوبه (اغلب پروازها وقتی اول میزارن و مشهور نیست خیلی ارزونن، مثلا من اولین بار با پگاسوس 90 هزار تومان رفتم)
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano ، fari666 ، emrah66 ، storagemeter ، sasan_rock ، yasina ، ali_kuchulu ، cky ، MAHDI2012 ، negarX ، رامین خداداد ، msar
ببخشيد ناشنوا هستم با كارت بهزيستي بخواهم يك طرفه بروم استانبول با هواپيما چنده؟ ارزونترين معرفي كنيد؟ شماره آژانس هواپيمايي بذاريد؟ متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، abas_kashan ، msar ، Edwardknine
(2012-01-13 ساعت 07:09)ladanlove نوشته:  ببخشيد ناشنوا هستم با كارت بهزيستي بخواهم يك طرفه بروم استانبول با هواپيما چنده؟ ارزونترين معرفي كنيد؟ شماره آژانس هواپيمايي بذاريد؟ متشكرم
دوست عزیز
ارزانترین پرواز بین تهران و استانبول متعلق به هواپیمایی ماهان هستش که قیمت دوطرفه از 200000تومن شروع میشه .کیش ایر هم قیمتش نسبت به سایر خطوط ارزونتره.فقط موقع خریدن بلیت به فرودگاه مقصد(استانبول) دقت کنید.استانبول 2تا فرودگاه داره.اولی آتاتورک در منطقه اروپایی(که معمولا بلیت ها کمی گرونتره) و دیگریSabiha Gökçenدر منطقه آسیایی.موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ladanlove ، behzadb57 ، storagemeter ، msar
دوست عزیز سلام
من فکر کنم پروازهای ماهان به فرودگاه آتاتورک باشه نه سابیها . البته توی سایت فرودگاه امام چک کردم اینو .
برنامه پروازی و جدول راهنمای ماهانه فرودگاه امام خمینی
برنده لاتاری 2012
ورود به خاک آمریکا : 3 جولای 2012
هزینه بلیط : 6.800.000 تومان برای 2 نفر و یه بچه
ایرلاین : لوفتانزا
محل اقامت : سن هوزه
فرودگاه ورودی : سانفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: ladanlove ، behzadb57 ، pegah.mir ، msar ، Edwardknine
(2012-01-13 ساعت 07:09)ladanlove نوشته:  ببخشيد ناشنوا هستم با كارت بهزيستي بخواهم يك طرفه بروم استانبول با هواپيما چنده؟ ارزونترين معرفي كنيد؟ شماره آژانس هواپيمايي بذاريد؟ متشكرم

دوست عزیز , ممکنه که شما بتونید بلیط یکطرفه بگیرید , ولی در فرودگاه برای شما کارت پرواز صادر نمیکنند و شما رو مجبور میکنند که در فرودگاه بلیط برگشت رو خریداری کنید.

(در صورتی با بلیط یکطرفه به شما کارت پرواز میدهند که در پاسپورت شما اسم کشور "ترکیه" در قسمت محل اقامت نوشته شده باشه و یا ویزای کار یا اقامت ترکیه رو داشته باشید.

نکته : بلیط برگشت رو میتونید بعدا عودت بدید و مبلغ پرداختی رو پس بگیرید.

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ladanlove ، behzadb57 ، sasan_rock ، msar ، rambowrofs ، RidgeOt ، GalenSr
(2012-01-15 ساعت 13:21)ice_lucky نوشته:  

دوست عزیز , ممکنه که شما بتونید بلیط یکطرفه بگیرید , ولی در فرودگاه برای شما کارت پرواز صادر نمیکنند و شما رو مجبور میکنند که در فرودگاه بلیط برگشت رو خریداری کنید.

(در صورتی با بلیط یکطرفه به شما کارت پرواز میدهند که در گذرنامه شما اسم کشور "ترکیه" در قسمت محل اقامت نوشته شده باشه و یا ویزای کار یا اقامت ترکیه رو داشته باشید.

نکته : بلیط برگشت رو میتونید بعدا عودت بدید و مبلغ پرداختی رو پس بگیرید.

موفق باشید

دوست عزيز اگه من زمان برگشتنم مشخص نباشه و يا بخوام با توبوس يا قطار برگردم چيكار بايد بكنم؟
و اگه بليط رو پس بدم جريمه اش چقدره؟

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: ladanlove ، msar ، Robertdek
با سلام برای رفتن به ترکیه و تهیه ارز باید چیکار کنم؟
دلار چه قیمتی بهم میدن؟
و حداکثر چند دلار بهم میدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Robertdek
(2012-04-01 ساعت 20:21)899461554 نوشته:  با سلام برای رفتن به ترکیه و تهیه ارز باید چیکار کنم؟
دلار چه قیمتی بهم میدن؟
و حداکثر چند دلار بهم میدن؟

سلام و تبریک سال نو
سئوالتون خیلی کلیه اما من یه توضیح بهتون میدم . اول باید مشخص باشه که به چه روشی می خواین برین ؟ هوائی ؟ زمینی ؟
اما واسه مقدار ارز دریافتی تصمیمات کمسیون ارزش کشور در سال 1391 را مطالعه کنین .
واسه نرخ ارز هم از اینجا اطلاعات کسب کنین
با آرزوی موفقیت . سئوالی بود در خدمتیم
برنده لاتاری 2012
ورود به خاک آمریکا : 3 جولای 2012
هزینه بلیط : 6.800.000 تومان برای 2 نفر و یه بچه
ایرلاین : لوفتانزا
محل اقامت : سن هوزه
فرودگاه ورودی : سانفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
فایل ضمیمه اطلاعات خوبی در مورد استانبول دارد

فایل‌های پیوست
.pdf   turkey-10-istanbul_v1_m56577569830512307.pdf (اندازه 1.78 MB / تعداد دانلود: 1,729)
پاسخ

اینجانب قصد دارم برای اولین بار به کشور ترکیه شهر مرسین سفری داشته باشم
وسعی دارم این سفر با حداقل میزان مالی ((پولی)) باشد لذا از شماخواهشمندم من رو راهنمایی کنید
که چگونه از شهر تهران به شهر مرسین سفر کنم؟ و در چه فصلی به نظر شما مناسب تر هست؟
و خطوط هوایی رو پیشنهاد میکنید یا زمینی؟ و اینکه من زبان ترکی خوبی ندارم و زبان انگلیسی
را هم به صورت متوسط ((عادی)) میتوانم صحبت کنم از این لحاظ به مشکلی بر نمیخورم؟
ضمن اینکه اگر خطوط هوایی رو پیشنهاد میکنید استانبول دارای 2 فرودگاه میباشد!!!
از شما تقاضا دارم به بهترین وجه من رو راهنمایی کنید
پاسخ
(2012-08-07 ساعت 01:58)ebijoooon نوشته:  اینجانب قصد دارم برای اولین بار به کشور ترکیه شهر مرسین سفری داشته باشم
وسعی دارم این سفر با حداقل میزان مالی ((پولی)) باشد لذا از شماخواهشمندم من رو راهنمایی کنید
که چگونه از شهر تهران به شهر مرسین سفر کنم؟ و در چه فصلی به نظر شما مناسب تر هست؟
و خطوط هوایی رو پیشنهاد میکنید یا زمینی؟ و اینکه من زبان ترکی خوبی ندارم و زبان انگلیسی
را هم به صورت متوسط ((عادی)) میتوانم صحبت کنم از این لحاظ به مشکلی بر نمیخورم؟
ضمن اینکه اگر خطوط هوایی رو پیشنهاد میکنید استانبول دارای 2 فرودگاه میباشد!!!
از شما تقاضا دارم به بهترین وجه من رو راهنمایی کنید

در خصوص سفر شما به ترکیه این توضیحات رو خدمتون عرض میکنم ، دوست عزیز باید مشخص کنید که چقدر میخوایید هزینه کنید و هدفتون از سفر چیست این خیلی مهمه ، توریستی ؟ خرید ؟ و ... !
در مورد یک سفر متوسط این توضیحات رو خدمتون عرض میکنم به تازگی شرکت آسمان یک ایرباس پهن پیکر خریداری کرده و برای اینکه بازار خود رو در پروازهای خارجی ثابت کنه قیمت نسبتا مناسبی رو به مسافران ارائه میده ، ولی من پرواز ماهان روبهتون پیشنهاد میدم ، ماهان فقط در یک روز پرواز به فردوگاهی غیر از فرودگاه آتاترک پرواز داره که دقیقا یادم نیست فکر میکنم دوشنبه باشه ، در مورد پولی هم که بخوایید همراه ببرید زیر 1500 دلار نباشه . سفره دیگه یکهوییی خدای ناکرده اتفاقی افتاد .
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، proje ، msar
سلام
من و يكي از دوستام ميخوايم هفته ي آينده بريم استانبول!امنيتش براي دوتا دختر خوبه؟الان هم باز انگار راهپيمايي هست!كنسل كنيم سفرو بنظرتون؟
پاسخ
سلام
نه بابا برید!
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، msar
سلام پرواز از تهران تا استانبول چند ساعته هست؟
پاسخ
دو ساعت ونیم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان