کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالاتي در ذهن بنده
بله خانم الهام درست گفتند.من اشتباه كرده بودم.شرمنده تصحيحش كردم.
تشکر کنندگان:
faww نوشته: سلام به عزيزان من اولين بار از گوگل به اين سايت اومدم و ديدم خيلي سايت خوبيه و تمام ايرانيا از همه جاي دنيا به هم كمك مي كنن واقعا متشكرم از دوستان عزيز

بنده يه سوالاتي بدون جواب برام مونده كه گفتم تاپيك بزنم ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن

الان كه ما منتظر قبولي در لاتاري هستيم و منتظر نامه ي اول :
1-در داخل نامه ي اول چه چيز هايي نوشته؟ (لطفا خودتون ذكر كنيد تا چيزي مجهول نمونه ممنون)
2-آيا من ميتونم يه حساب بانكي داراي مبلغ بسيار زياد به جاي اسپانسر قرار بدم؟
3-من چقدر فرصت دارم كه بعد از دريافت نامه ي اول اون رو پست كنم؟
4-آيا در مصاحبه از ما ميپرسن كه اگه آمريكا وارد جنگ شد آيا تو حاضري براي آمريكا بجنگي؟در اين صورت بايد چي جواب داد؟(از دوستاي من پرسيده بودن به همين دليل اينجا مطرح كردم)
5-آيا دوستان ميتونن عين نامه ي اول و دوم و ..... رو به صورت pdf براي عزيزان اين سايت بدن كه ما مثلا عين اون رو ببينيم كه شكه نشيم يه موقه Wink

و در پايان ممنون از همه ي بچه هاي گل اين سايت

سایت http://www.parslottery.com/ فرم ها رو به شکل pdf داره
تشکر کنندگان:
lale26 نوشته:
faww نوشته: فقط ميخواستم بدونم بايد اصل اون رو بفرستيم يا كپيش هم ميشه يا اصلا بايد يه كپي برا خودمون داشته باشيم يا نه

اگر شما به اميد خدا برنده شديد اما به هر دليلي پاكت اول به دست شما نرسيد مي تونيد پرينت فرم ها رو (البته مطمئن شيد كه فرم هاي همين سال باشن)از يه جا گير بياريد و پر كنيد و بفرستيد.البته من با مطالعه اين تاپيك به اين نتيجه رسيدم.درست و غلطش پاي نويسنده...
http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=56

با سلام
فرض كنيم پاكت اول به دست شما نرسيد ولي برنده شديد و فرمها را از طريق اينترنت پر كرديد و فرستاديد. تا اينجا مشكلي نيست ولي حتما بايد روي تمام فرمها در قسمت راست بالاي صفحه كيس نامبر و تاريخ تولد ونام و نام خانوادگي خودتان را بنويسيد. آيا كيس نامبر را داريد؟ باز هم در زمان مصاحبه برگه كوچكي را كه درون پاكت اول مي‌باشد و كيس نامبر شما روي آن نوشته شده است را از شما به عنوان مدرك قبولي مي‌خواهند. چاره چيست؟مگر اينكه قبل از پر كردن فرمها كيس نامبر را فهميد و از طريق كي سي سي اطلاع داد كه پاكت اول به دست شما نرسيده است و پرينت جواب آنها را در روز مصاحبه داشته باشيد.
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
تشکر کنندگان:
دوستان من امروز تازه عضو اینجا شدم . خیلی خوشحالم چنین جایی را پیدا کردم. یه سوال داشتم همینطور که مطالبو می خوندم دوستان کیس نامبر خودشونو نوشته بودن که اکثرا 2010ASXXXXX هست اول اینکه من نمی دونم ای کیس نامبر چیه این همون Confirmation Number هست یا جایی دیگه باید اونو پیدا کنم ؟ اگر همون Confimation number باشه مال من با بقیه فرق می کنه اینجوری هست 20101NXXXXXXXXXXX ld j,ki میتونه دلیلش این باشه که من روزهای آخر register کردم.
ممنون
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
به مهاجر سرا خوش اومدید
کیس نامبر مال کسانی هست که برنده شدند و وقتی نامه قبولی خودشون رو دریافت میکنند توی پاکت یه برگه هست با یه بارکد که اون شماره کیس نامبر شماست مثلا کیس نامبر پارسال اینجوری بود 2009AS00010000
امسال با 2010AS شروع میشه و این شماره ای که شما دارید Confirmation Number هست که فکر کنم میتونید از 1 ماه دیگه از طریق سایت چک کنید که برنده شدید یا نه؟
موفق باشید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
الهام جون از جواب سریعت ممنون Big Grin
تشکر کنندگان: elham
سلام
دوستان با آرزوی موفقیت برای تمامی شما
سوال من در مورد ارسال مدارک برا kcc اینه که چون من آدرس کانادا را دادم پاکت اول من الان تو کاناداست می خواستم ببینم اگه از اونجا مدارک رو برام اسکن کنن و بفرستن و من اسکن ها رو کپی بگیرم و پر کنم و برا kcc بفرستم مشکلی داره یا نه؟ ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سراوین عزیز. توی اون پاکت یه سری فرم هستش که می تونی از سایت state.gov دانلود کنی. فقط یه چند صفحه ای توضیح داده که چه مدارکی نیاز است که باید اونا رو مطالعه کنی که بگو اونارو اسکن کنند بفرستند. در ضمن فرم مربوط به اسپانسر اصلا تو فرم ها نیست و خود اسپانسر باید دانلود کنه و پر کنه.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان