کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا
كسي جواب پست 44 رو نمي دونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، SH1A2R3 ، msar ، bahram10
لطفا اگه كسي ميدونه بگه
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
پاسخ
تشکر کنندگان: javan134 ، SH1A2R3 ، مرآت74 ، msar
سلام دوستان,

فرصت های کاری و استخدام در لس انجلس,جهت ثبت نام یک روزمه خوب برای خودتون تهیه کنید.
از عوامل مهم در استخدام رزومه ای که استانداردهای ساختاری و نوشتاری در اون رعایت شده باشه.

:Los Angeles Career Recruiting Services

Egon Zehnder International
350 S Grand Ave
Los Angeles, CA 90071
Phone: (213) 337-1500
Website: www.egonzehnder.com

The Boutique Search Firm
1173 Rodeo Dr
Los Angeles, CA 90035
Phone: (310) 552-2221
Website: www.boutiquesearchfirm.com

Spencer Stuart Inc
10900 Wilshire Blvd # 800
Los Angeles, CA 90024
Phone: (310) 209-0610
Website: www.spencerstuart.com

Accountemps/Robert Half International
10877 Wilshire Blvd., #1605
Los Angeles, CA 90024
Phone: (310) 209-6800

Korn/Ferry International
1900 Avenue of the Stars, Suite 2600
Los Angeles, CA 90067
Phone: (310) 552-1834 or (323) 552-1834
Website: www.kornferry.com

AccountPros/Human Resources International (HRI)
1800 Avenue of the Stars, Suite 1425
Los Angeles, CA 90067
Phone: (310) 277-7900
Website: www.accountpros.com

موفق باشید

شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
پاسخ
با سلام
دوستاني كه به لس آنجلس ميروند و هتل يا جاي ارزون قيمت خواستند يك جاي به من پيشنهاد شده با قيمت 55 دلار البته با

تخفيف سايتشو ميزارم يك سر بزنيد شايد بدردتون بخوره . اگر راهنمايي خواستيد پيام بديد تا بيشتر اطلاعات در اختيارتان بگذارم

با تشكر از همه

http://www.extendedstayamerica.com/suite...ities.html
پاسخ
(2010-11-03 ساعت 15:43)پرستو نوشته:  با سلام
دوستاني كه به لس آنجلس ميروند و هتل يا جاي ارزون قيمت خواستند يك جاي به من پيشنهاد شده با قيمت 55 دلار البته با

تخفيف سايتشو ميزارم يك سر بزنيد شايد بدردتون بخوره . اگر راهنمايي خواستيد پيام بديد تا بيشتر اطلاعات در اختيارتان بگذارم

با تشكر از همه

اگر 55$ در لس انجلس قیمت مناسبیه، فکر می کنم "motel 6" گزینه بدی نباشه.

پاسخ
تشکر کنندگان: maryam_goli ، MH5160 ، free_free ، SH1A2R3 ، mansour*** ، پورالبرز ، alirezanz ، msar
(2010-11-03 ساعت 18:30)kianoush نوشته:  
(2010-11-03 ساعت 15:43)پرستو نوشته:  با سلام

با تشكر از همه

اگر 55$ در لس انجلس قیمت مناسبیه، فکر می کنم "motel 6" گزینه بدی نباشه.

راستش ما هم دنبال جا میگردیم. ما سایتی رو که پرستو معرفی کرده بود مطالعه کردیم به نظر خوب می اید .در مورد متل 6 باید بگیم که فاقد آشپزخانه است در حالی که سایت معرفی شده آشپز خانه داره که میشه در کاهش هزینه ها کمک کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، free_free ، Pay ، SH1A2R3 ، alirezanz ، msar
سلام
من موسیقی کار میکنم . راحت تر صحبت کنم . کیبرد میزنم . حدود 20 سال سابقه کاری دارم .
میدونین که تو ایران وضعیت کار ما اصلا خوب نیست . میخواستم بدونم از لحاظ کاری اونجا واسه من چجوریه ؟
در ضمن من از مهاجرت هیچی سر در نمیارم . اگه ممکنه راهنماییم کنین .

قبلا تشکر میکنم .
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، SH1A2R3 ، msar
دوستانی که اطراف سانتا مونیکا میان توجه کنید که یکی از اولین کارهایی که باید بکنید اینه که به کالج سانتا مونیکا بروید و یک کارت دانشجویی ESL بگیرید. حتی اگر دوست ندارید کلاس های ESL رو برید اون کارت رو بگیرید $13 هزینه داره اما در عوض هرچقدر دوست داشته باشید می تونید اتوبوس های شهر سانتامونیکا را به صورت رایگان سوار بشید.
این هم آدرس سایت دانشگاه:
www.smc.edu

این آدرس شرکت اتوبوس رانی برای نقشه:
www.bigbluebus.com
پاسخ
(2010-11-08 ساعت 00:10)mrpmmm نوشته:  سلام
من موسیقی کار میکنم . راحت تر صحبت کنم . کیبرد میزنم . حدود 20 سال سابقه کاری دارم .
میدونین که تو ایران وضعیت کار ما اصلا خوب نیست . میخواستم بدونم از لحاظ کاری اونجا واسه من چجوریه ؟
در ضمن من از مهاجرت هیچی سر در نمیارم . اگه ممکنه راهنماییم کنین .

قبلا تشکر میکنم .

از آنجا که لس آنجلس و محدوده آن مرکز هنر هایی سینمایی و موسیقی است و حدود 700 هزار هنرمند کوچک و بزرگ آنجا زندگی می کنند بنابراین اگه در کارتون تاب باشین یا خلاقیت بالا داشته باشین حتما موفق می شین ولی اگه معمولی یا متوسط باشین موفق نمی شین زیرا رقابت خیلی زیاد است!

برای اول کار شما باید یک هنرمند متوسط به بالا در زمینه تخصصوتون در لس انجلس پیدا کنید و باش بریزید رو هم و براش کار کنید و بعد راه و چاه دستتون می آید و اگه زرنگ باشید و خلاقیت داشته باشید در عرض چند سال کارتون می گیره!
----------
به امید ایرانی آباد برای فرزندانمان(برای خودمان که باید بیخیالش بشیم)
پاسخ
تشکر کنندگان: mh12345 ، free_free ، wushu kung fu ، SH1A2R3 ، alirezanz ، MOHAMMADKHANI ، msar
دوستان آيا كسي اطلاعي در مورد شهر گلندل داره؟من ميتونم اونجا كار پيدا كنم ؟آيا در محدوده لس آنجلسه يا دوره به اونجا با ماشين چند ساعت راهه ؟
ممنون ميشم كسي اگر اطلاعي داره جواب منو بده
شماره کیس:2010as0025xxx
دریافت نامه قبولی:29 JUNE-آنكارا
ارسال فرمهای اول:August 2009
کارنت شدن :July 2010
دریافت نامه دوم:تا امروز كه نرسيده
مصاحبه:24 august
دريافت ويزا:21 Sept
هيچگاه عشق را با محبت، دلسوزي، ترحم و دوست داشتن يكي ندان، همه اينها اجزاء كوچكتر عشق هستند نه خود عشق.

پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، SH1A2R3 ، alirezanz ، msar
(2010-11-14 ساعت 21:31)sanaz2010 نوشته:  دوستان آيا كسي اطلاعي در مورد شهر گلندل داره؟من ميتونم اونجا كار پيدا كنم ؟آيا در محدوده لس آنجلسه يا دوره به اونجا با ماشين چند ساعت راهه ؟

گلندل جای خوبیه. تر و تمیز و خلوته. زیاد هم دور نیست. البته به ما. شما هم باید رو نقشه نگاه کنید چقدر دوره از جایی که مد نظرتونه.
کار هم همه جا هست. فرق خاصی نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، aadine ، free_free ، SH1A2R3 ، A_A ، alirezanz ، msar
(2010-11-14 ساعت 21:31)sanaz2010 نوشته:  دوستان آيا كسي اطلاعي در مورد شهر گلندل داره؟من ميتونم اونجا كار پيدا كنم ؟آيا در محدوده لس آنجلسه يا دوره به اونجا با ماشين چند ساعت راهه ؟

جای خوبیه... ایرانی هم زیاد داره.. توی گوگل سرچ کنی دقیقا محلش را بهت میگه.... بالای داون تاون لوس آنجلس و نزدیک پاسادنا است...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، aadine ، aNTea ، free_free ، tata63 ، SH1A2R3 ، alirezanz ، msar

گلندیل (Glendale) یک شهر مستقل در شمال لس آنجلس است که میان پاسادنا (Pasadena) و بربنک (Burbank) واقع شده و ساکنان آن بیشتر ارامنه از جمله ارامنه ایرانی تبار می باشند. فاصله چندانی از مرکز لس آنجلس(Downtown LA) ندارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، aNTea ، free_free ، tata63 ، SH1A2R3 ، alirezanz ، MOHAMMADKHANI ، msar
با عرض سلام به همه دوستان
ممنون میشم از دوستان که به این سوال من جواب بدن .
میخواستم بدانم که مخارج کامل زندگی شامل (خانه 2 خوابه . ماشین . مدرسه خوب برای بچه . بیمه . خورد و خوراک و ....) برای یک خانواده متاهل (با یک پسر بچه 12 ساله) در لس آنجلس چقدر است ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad51 ، free_free ، SH1A2R3 ، j1970 ، alirezanz ، msar
(2010-11-19 ساعت 19:38)fgh747 نوشته:  با عرض سلام به همه دوستان
ممنون میشم از دوستان که به این سوال من جواب بدن .
میخواستم بدانم که مخارج کامل زندگی شامل (خانه 2 خوابه . ماشین . مدرسه خوب برای بچه . بیمه . خورد و خوراک و ....) برای یک خانواده متاهل (با یک پسر بچه 12 ساله) در لس آنجلس چقدر است ؟
با تشکر

دوست عزیز شما این سوال رو تو کل مهاجرسرا پرسیدی؟
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، alirezanz ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان