کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا
سلام دوستان
من ٢٠ اكتبر عازم لس آنجلس هستم،اگر خانومي براي هم خونه شدن هست، و يا خانواده اي رو مي شناسيد كه اتاقي شون رو اجاره مي دن،لطفاً پيام خصوصي بديد.
خيلي استرس دارم، ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام دوستان عزیز
یه اتاق مبله با سرویس حمام مشترک برای کرایه ماهی 800 دلار برای اوایل نوامبر در منطقه Northridge CA91324 موجود دارم.
برای زن و شوهری که تازه از ایران میان از نظر قیمت مناسب هست.
در صورت تمایل پیام بگذارید.
leilabedroud20@gmail.com
پاسخ
سلام به دوستان خوبم زندگی به سمت روتین در جریانه، تنها مشکلم پیدا کردن یک سوییت برای خودم و شوهرمه حدود۹۰۰ دلار تا بزرگترین استرسم هم حل بشه وگرنه کلا ازهمه چی راضی هستم همچنان تو همون اتاق از خونه قبلی ساکنین ولی ترجیح میدم مستقل شیم از دوستان سمت ولی اگر کسی جایی سراغ داره،کمی بالا یا پایینتر ،لطفا خبر بدید ممنون میشم
یا علی....
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، sahar2016 ، pishtaz611 ، amirak7
سلام دوستا ن ......میشه اونهایی که لوس آنجلس هستند سمت woodland hills ...از کجا باید کارت اتوبوس گرفت .. کلاسهای زبان نزدیک ما کجاست و اینکه شرایطش چیه و هزینه ... وسایل منزل ارزون از کجا میشه خرید ..و اینکه در مورد چیزهایی که تو کاسکو میفروشند گوشت و مرغ و برنج اینها خوبن یعنی حلال هست هم وطنهای ما خرید میکنند کلا اگه اطلاعتی دارید برای ما که به این منطقه ناآشنا هستیم بگید ممننون میشم
پاسخ
(2016-10-13 ساعت 06:53)yasi111 نوشته:  سلام دوستا ن ......میشه اونهایی که لوس آنجلس هستند سمت woodland hills ...از کجا باید کارت اتوبوس گرفت .. کلاسهای زبان نزدیک ما کجاست و اینکه شرایطش چیه و هزینه ... وسایل  منزل ارزون از کجا میشه خرید ..و اینکه در مورد چیزهایی که تو کاسکو میفروشند گوشت و مرغ و برنج اینها خوبن یعنی حلال هست هم وطنهای ما خرید میکنند کلا اگه اطلاعتی دارید برای ما که به این منطقه ناآشنا هستیم بگید ممننون میشم

سلام ما کارت مترو رو از ایستگاههای مترو خریدیم فکرکنم برای اتوبوس هم قابل استفاده وسایل فروشی ارزون هم از فروشگاههای گودویل میشه پیدا کرد هم تو آگهیهای هفته بازار، البته اگر بگردید از فروشگاههای راس و کاستکو هم گاهی چیزهای خوبی پیدا میشه، روی بسته های گوشت اکثرا نوشته حلال هست یا نه، میتونید از فروشنده هم بپرسید، برنج royal, chef secret برنج خوبیه توش یک بسته کوچک زعفرون هم داره، ما تو Reseda هستیم البته ، موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: yasi111 ، pishtaz611
دوستاني كه لس آنجلس ، اورنج كانتي و سن ديه كو تشريف مياريد دلهره مغازه ايراني نداشته باشيد تازه يه عالمه مغازه عربي و افغاني هم ميبينيد كه خيلي شبيه ايراني ها ست و در ضمن از نظر سبزي و نون و... بقيه مغازه ها هم معمولا لوازم ايراني ميارن فقط به فكر مدرسه خوب باشيد و كالج نزديك براي كلاس هاي esl / sce براي تقويت و احيانا شروع زبان. در ضمن فكر اتوبوس و ... رو خيلي روش حساب باز نكنيد اول و آخر مجبوريد ماشين بخريد. تصديق ها تونو از ايران بين المللي كنيد واسه بيمه تخفيف بكيريد و روزاي اول بتونيد ازش استفاده كنيد تا امتحان بديد. هر منطقه اي كه دوست داريد رو از رو google earth ببينيد درست مثل اينكه داريد قدم ميزنيد خيابونا رو ، اطراف رو ببينيد و حتما search كنيد و كامنت ها رو بخونيد بهترين اخلاق آدماي اينجا نوشتن ريويو هست كه كاملا درسته. درصورتيكه خيلي به خانواده هاي باقي مونده تو ايران وابسته نباشيد خودتونو آماده كنيد واسه يه زندكي خوب البته با يه شروع سخت. ولي اينجا واسه كسايي كه دوستش داشته باشن جاي بيشرفت خيلي زياده ولي سال اول سال سردكمي و سختيه. بعد كه راه رو ياد كرفتيد عاشق محل زندكيتون ميشيد حتي اكه خونه ها و زندكيتون زرق و برق ايرانو نداشته باشه ولي آرامش و قانونمندي اينجا بهترين حسو بهتون ميده.
پاسخ
(2016-10-13 ساعت 06:53)yasi111 نوشته:  سلام دوستا ن ......میشه اونهایی که لوس آنجلس هستند سمت woodland hills ...از کجا باید کارت اتوبوس گرفت .. کلاسهای زبان نزدیک ما کجاست و اینکه شرایطش چیه و هزینه ... وسایل  منزل ارزون از کجا میشه خرید ..و اینکه در مورد چیزهایی که تو کاسکو میفروشند گوشت و مرغ و برنج اینها خوبن یعنی حلال هست هم وطنهای ما خرید میکنند کلا اگه اطلاعتی دارید برای ما که به این منطقه ناآشنا هستیم بگید ممننون میشم

کاسکو غذای حلال نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: aaraam
سلام . از ايران براتون مينويسم . قصد مهاجرت دارم . خودم و همسرم ليسانس داريم . نهايتا ١٠٠ ميليون سرمايه داريم . چه راهي رو پيشنهاد ميديد واسه گرفتن اقامت؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-19 ساعت 11:13)پدی نوشته:  

کاسکو غذای حلال نداره

دوست عزیز کاسکو گوشت حلال داره که از استرالیا وارد میکنه Stew lamb و کیفیتش خیلی عالیه، حدود 20 دلاره ( بسته به وزنش). همینطور lamb rack یا دتده خودمون رو هم داره که اونم حلاله. کلا حرید از کاسکو مقرون بصرفه است و فقط موضوعی که هست اینه که بعضی چیزهاش برای یک نفر خیلی زیاده . اگر تنها هستید میتونید با بقیه دوستانتون شیر کنید . برنجش رو من تا حالا امتحان نکردم ولی بنظرم اگر فروشگاه هتدی پیدا کنید میتونید برنج basmati بگیرید که به ذائقه ما بیشتر نزدیکه .

کاسکو تازگی با citi Bank قزاردادی بسته ومیتونید تقاضای کردیت کارت کاسکو که citi bank کاور میکنه رو بدید و در صورت درصد cash back که میگیرید بیشتر میشه مخصوصا برای gas. اگر زیاد خرید میکنید از کاسکو حتما کارت اعتباریش رو بگیرید و هیچ هزینه سالیانه ای annual fee هم نداره.

موفق باشید
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: fariba_a ، shadi79 ، copol
تا اونجایی که من میدونم کاسکو اسم یه پرندست

اسم این فروشگاهی که صحبتشو میکنین کاستکو

یه بنده خدایی میره اسمو گوگل میکنه میبینه کلا یه چیز دیگه میاره بعدا به خودش میگه دوستان داشتن راجب چی حرف میزدن!!

برای خرید از کاستکو حتما باید کارت عضویت داشته باشین که در 2نوع 50 دلاری و 110 دلاری هست
که در نوع 110 دلاری 2 درصد کش بک داره و همون لحظه هم یه کارت تخفیف 20 دلاری میده که میتونین ازش استفاده کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: sina35 ، copol
[quote='lotfali.zadeh' pid='729547' dateline='1477371805']
تا اونجایی که من میدونم کاسکو اسم یه پرندست

اسم این فروشگاهی که صحبتشو میکنین کاستکو

یه بنده خدایی میره اسمو گوگل میکنه میبینه کلا یه چیز دیگه میاره بعدا به خودش میگه دوستان داشتن راجب چی حرف میزدن!!

برای خرید از کاستکو حتما باید کارت عضویت داشته باشین که در 2نوع 50 دلاری و 110 دلاری هست
که در نوع 110 دلاری 2 درصد کش بک داره و همون لحظه هم یه کارت تخفیف 20 دلاری میده که میتونین ازش استفاده کنین
[/qu
http://www.costco.com
تجربه نام مستعاري است كه بر خطاهاي خود ميگذاريم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان خيلي دلهره حلال و حرومي نداشته باشيد اينجا همه جورش هست فقط زبان بخونيد و سعي كنيد مدارس رو مد نظر قرار بديد مغازه و رستوران تو كاليفرنيا و تكزاس زياده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2008-11-14 ساعت 13:34)saeeedpro نوشته:  سلام
می خواستم بگم اگر کامل 7 هزار دلار در ماه درامد داشته باشم زندگی خوبی در los angeles دارم؟؟؟؟؟

به تعداد نفرات و نحوه زندكيتون بستكي داره. ولي براي ٤ نفر با يه زندكي خوب و نه البته عالي درامد خوبيه
پاسخ
سلام. دوستی از ایران آمده دنبال گست هاوس یا سوییت یا اتاق مستقل در منطقه خوب لس آنجلس هست. لطفا اگر موردی سراغ دارید خبربدین. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
یه اتاق مبله با سرویس حمام مشترک برای کرایه ماهی ‎350‎ دلار در منطقه انسینو موجود دارم.
فقط به یک خانم اجاره میدم.
در صورت تمایل پیام بگذارید.
‎leilabedroud20@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان: dokhtar_irooni

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان