کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
جواب kcc
Question 
سلام به دوستان
من با کیس نامبر 25XXX برای ماه جون کارنت شدم. به KCC میل زدم تا زمان دقیق مصاحبه رو بپرسم بعد از سه یا چهار روز کاری جواب دادن که روز 24 جون در آنکارا مصاحبه دارم و اینکه پاکت دوم را هفت تا ده روز آینده برام ایمیل می کنند.
همچنین گفتن سایر سوالاتمو در مورد زمان مصاحبه و چیزای دیگه مستقیمن از سفارت بپرسم. منم اینکارو کردم که تا الان جوابی ندادن.

شماره کیس: AS25XXX
دریافت پاکت اول: Mar 2008
ارسال مدارک: Apr 2008
دریافت پاکت دوم: -
مصاحبه: Jun 2009
كليرنس: -
دريافت ويزا: -
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من هنوز جواب نگرفتم و واقعا بلاتکلیف موندم.
تشکر کنندگان:
kcc هنوز به من هم جواب نداده
تشکر کنندگان:
منم 4شنبه شب یه میل زدم به KCC بابت تغییر آدرس (در واقع همین تغییر پلاکهای کذایی) هنوز خبری ازش نیست.
تشکر کنندگان:
سلام
پیام جان من هم دو ماه پیش که برای تغییر پلاک ایمیل زدم دو روز بعد از دریافت جواب اتوماتیک گفتند که مدارکت رسیده و به ویزا بولتن مراجعه کن منتظر باَش تا کارنت بشی و صحبتی دال بر اینکه ما متوجه شدیم که َشما تغییر پلاک برای منزلتون اتفاق افتاده نکردند
من هم با خودم گفتم ما که اطلاعمونو برای پلاک دادیم لابد خودشون ایمیلمو ثبت میکنند در پرونده ام وانشاله مشکلی پیش نمیاد
سایر دوستان هم نگران نباشید جوابتون را میدهند غیر این صورت با پیگیری مجدد حتما از تاریخ مصاحبه خبردار میشوید
تشکر کنندگان:
من هم يك هفته پيش به KCC ميل زدم ولي جواب نداده دوباره بايد ميل بزنيم؟
تشکر کنندگان:
دوستان چرا اینقدر در مورد پلاک منازل استرس دارید.شما نگران نامه دومتون هستید؟مطمئن باشید نامه دوم بدستتان می رسد چون شما کد پستی 10 رقمی به کی سی سی دادید اون کد پستی 10 رقمی مادام العمر مال خونتونه .خب اصلا" حق با شما نامه دوم بدستتان نرسید ااین اصلا" نگرانی نداره به کی سی سی میل میزنید میگید نامه دوم دستم نرسیده لطفا" برام ارسال کنید اونا هم نامه را ظرف 2 روز براتون میفرستند.
موفق باشید.
تشکر کنندگان:
mohammad_usa نوشته: دوستان چرا اینقدر در مورد پلاک منازل استرس دارید.شما نگران نامه دومتون هستید؟مطمئن باشید نامه دوم بدستتان می رسد چون شما کد پستی 10 رقمی به کی سی سی دادید اون کد پستی 10 رقمی مادام العمر مال خونتونه .خب اصلا" حق با شما نامه دوم بدستتان نرسید ااین اصلا" نگرانی نداره به کی سی سی میل میزنید میگید نامه دوم دستم نرسیده لطفا" برام ارسال کنید اونا هم نامه را ظرف 2 روز براتون میفرستند.
موفق باشید.

ممنون از راهنماييت ولي فكر مي كنم همه ما ايميل زديم به كي سي سي و گفتيم نامه به دستمون نرسيده كه هيچ كس تا به حال جواب نگرفته حداقل من كه اين كار رو كردم و هنوز جواب نگرفتم. ضمنا مشكل آدرس و يا پلاك هم ندارم.
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
امروز ایمیل KCC برام رسید که گفته:
The address on your case file has been updated as per your request
تشکر کنندگان:
تاریخ مصاحبه ما هم معلوم شد.2 june
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
KCCC جواب من رو هم داد تاریخ مصاحبه من 4 جون است و گفته که نامه دوم 14 اپریل پست شده.
تشکر کنندگان:
الهام جان سلام
نامه یا پاکت دوم به دستتون رسید یا خیر. مرسی
تشکر کنندگان:
سلام نامه دوم هنوز نرسیده ولی از ابوظبی ساعت مصاحبه رو پرسیدم جواب داد.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
ok.موفق باشید
تشکر کنندگان:
نامه دوم من رسیددددددددد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان