کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
جواب kcc
من 7 جولای سیدنی .
ممنونم از همه بچه های سایت برای راهنمایی هاشون من تا قبل از دیدن این سایت هیچی درست نمی دونستم.
تشکر کنندگان:
تبریک میگم به همتون مثل اینکه تاریخ مصاحبه همه معلوم شد فقط ALI1339 مونده
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
الهام ، ظاهرا منو قاطی آدم حساب نکردی ها ، منم موندم هنوز...
تشکر کنندگان:
sorryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy به خدا اصلا یادم نبود فکر کردم همه جواب گرفتند
ببین حتما امروز مال شما هم مشخص میشه واست دعا میکنم هفته اول july مصاحبه داشته باشی قبل از همه بچه هاBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
elham نوشته: تبریک میگم به همتون مثل اینکه تاریخ مصاحبه همه معلوم شد فقط ALI1339 مونده

سلام به همه بچه ها
من بدبخت تو میل اولی تاریخ تولدمو نزدم ،اون هام جواب دادن بدلیل مسایل امنیتی ما نمیتونیم جوابتو بدیم تاریخ تولدتو بگو تا بهت جواب بدیم.
تشکر کنندگان:
payam_prz نوشته: هوراااااااااااااااااااااا هوراااااااااااااااااااااااااااا
An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on July 09 2009. A notification letter will be mailed to you from KCC within the next 7-10 business days. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.

9 جولای!!!
آا مبارکه
ایشالله ویزات هم در بیاد
یه سوال:
شما تو فرم اولی که پر کردی و فرستادی ،خودتون نزدیکترین سفارت را آنکارا انتخاب کرده بودی که الان برات تو آنکارا وقت گذاشتن؟
تشکر کنندگان:
باز هم سلام
آقا یه سوال در مورد فرم اسپانسر:
من یه فرم دارم از قبل که بالای صفحه سمت راست زده:OMB No.1615-0014;Exp.04-30-07
اما فرمی که از این سایت دانلود کردم زده:OMB No.1615-0014;Exp.05/31/10
که بنظر میرسه این جدیدتر باشه.
همین دومی رو برای اسپانسرم بفرستم دیگه.
در ضمن آیا باید همسرش هم امضا کنه یا فقط خودش؟
ممنون
تشکر کنندگان:
ali1339 جان طبق نامة دوم همسرشون هم باید امضا بکنن.
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
تشکر کنندگان:
سلام علی
1- من از همون اول آنکارا را انتخاب کردم چون از شهرش خوشم میاد و یه بار هم با دوستم رفتیم سفارت آمریکاش راحت ویزا گرفت. برای همین اونجا به نظرم بهتر بود.
2-والا اسپانسر ما هنوز نامه را نفرستاده داره حرصمون میده. ولی تا اونجا که میدونم باید فرم جدید را بگیرید که احتیاج به نوترایز کردن هم نداره و در ضمن بله همسر هم باید امضا کنه.
تشکر کنندگان:
Exclamation 
بالاخره kcc محترم جواب ایمیل منو داد و متل بچه های تنبل کلاس منو آخر صف مصاحبه قرار داد. تاریخ مصاحبه منو 23 جولای تعیین کردند.Sad
ته صف تر وتنبل تر از ما نبوووووووووود؟
تشکر کنندگان:
بوف نوشته: بالاخره kcc محترم جواب ایمیل منو داد و متل بچه های تنبل کلاس منو آخر صف مصاحبه قرار داد. تاریخ مصاحبه منو 23 جولای تعیین کردند.Sad
ته صف تر وتنبل تر از ما نبوووووووووود؟
خب مبارکه
غصه نخور
بعد از اینکه تاریخ تولدمو فرستادم ،یه جواب داده که ای میلت رسید پس از 7 تا 10 روز کاری بهت جواب میدیم.
یعنی امکان داره مارو سوت کنن
بچه ها میگم تلفنی باهاشون صحبت کنم بهتر نیست؟
تشکر کنندگان:
payam_prz نوشته: سلام علی
1- من از همون اول آنکارا را انتخاب کردم چون از شهرش خوشم میاد و یه بار هم با دوستم رفتیم سفارت آمریکاش راحت ویزا گرفت. برای همین اونجا به نظرم بهتر بود.
2-والا اسپانسر ما هنوز نامه را نفرستاده داره حرصمون میده. ولی تا اونجا که میدونم باید فرم جدید را بگیرید که احتیاج به نوترایز کردن هم نداره و در ضمن بله همسر هم باید امضا کنه.
سلام پیام جان
در مورد نوتورایز شدن فرم باید بگم که تو نامه دومی که برای hoda اومده و زحمتشو کشیده گذاشته تو سایت نوشته که فرم نوتورایز شده میخوایم.این صفحه ای رو که پیوست میکنم رو بخون،آیتم 10

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
Ali1339 عزیز
بنظر من یه ایمیل بزن با نام کامل و کیس نامبر و تاریخ تولد.
توی متن ایمیل در مورد اینکه تاریخ تولدت رو فراموش کردی اطلاع بده.
انشاا... که جوابت رو میدن.
اینو بدونید که کوچکترین تغییر و یا اشتباهی که پیدا کردید رو سریعا ایمیل بزنید و از ایمیلتون و جواب بعدش پرینت بگیرید و همراه داشته باشید که اگر سوالی کردن سریعا مدرکش رو رو کنید.
یه چیز مهم دیگه: هر موردی رو که توی فرم اول اشتباه کردید قبل از اینکه ازتون قسم رو بگیرن اعلام کنید. خیلی به مسئله دروغ نگفتن و قسم راست اهمیت میدن.
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: Masoud

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان