کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیش بینی برای جولای
سلام به دوستان عزیزم.
چون در پیش بینی های قبلی دیدم که واقعا دست نوستراداموس را از پشت بستین، گفتم مال این ماه جولای هم زحمت بکشین آینه بینی بفرمایید.
من خودم میگم همه کارنت مادرزاد هستند.Shy
تشکر کنندگان:
سلام
دوجور پیشبینی میکنم
1-یا تا 35000اعلام میکنند
2-یا اینکه برای اولین بار در کل تاریخ لاتار ی در جولای کل اسیا را کلا کارنت میزنند چون میخوان برنامه لاتاری را امسال زود تر به پایان برسانند!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان:
سلام
ما که تا الان فقط از KCC رودست خوردیم!!!
ولی فکر کنم تا 35000 اعلام کنن که به سلامتی ما هم یک سری به سفارت بزنیمSmile
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
سلام به آقای پیام خان!و و همه دوستان عزیز.
و اما بعد , همه نوع احتمالی میرود:
1.شماره جدید اعلام شود ام بنویسند Except Iran.....!
2. اصلا اعلام کنند بر اساس سیاست change داش حسین(داش باراک رو میگم) امسال پرونده زودتر بسته میشه,یعنی شمارهایی اعلام نشه!
3.شماره های اعلامی رو بصورت نزولی کم کنند{با شیب تند}(مثلا تا 32000) که به من هم نرسه, پیام خان هم نیز!
4."شماره های اعلامی رو نزولی کم کنند{با شیب ملایم}(مثلا تا 34000) که من کارنت شم,پیام خان نه!
5.بصورت همان معیار ماه قبل مثلا 35000 که باز بنده کارنت میشم پیام خان نیز...
6.بصورت صعودی{با شیب ملایم}(37تا 38000)......خود دانید,ما نیز
7.صعودی {شیب تند}40000........................................... باز هم خود دانید,الخ
8.صعودی {خیلی تند} همه کارنت شن(کارنت مادر زاد).............................................همگان دانند!
در هر حال 34000 ها اینقدر آتیششون تند که از همین الان دنبال نوستراداموس ها میگردند,انشا ءا... آقا پیام گل و باقی دوستان هم کارنت میشن,توکل کنیم
5.
تشکر کنندگان:
با سلام
من دو احتمال برای این ماه میدم
1-چون تا سپتامبر بعد از ماه جون3 ماه می مونه باقیمانده آسیایی ها که تا 36700 هست به دوقسمت تقسیم شه شایدم قسمت اولی رو بالاتر اعلام کنند مثلا" با این روند اعلامی که بخواهیم در نظر بگیریم قاعدتا" باید تا بالای 35000 کارنت بشن بقیه را هم بعد از جولای کارنت میکنن.
2-یه احتمال دیگه اینه که همه آسیا رو کارنت کنن که این احتمالش کمتر از 50 درصده چون تا به حال سابقه نداشته تا 3 ماه قبل از سپتامبر همه رو کارنت کنند اگر بشه که امسال سال خوش شانسی آسیایی ها هست.
تشکر کنندگان:
سلام
خسته نباشيد
به نظر منم اين ماه همه انشالله به اميد خدا كارنت ميشن
موفق باشيد
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
کی پارسال فکرشو میکرد که وقتی تا شماره بیشتر از 17000 دیده نشده بود و اونهم به آگوست رسیده بود که کارنت شد،حالا من که امسال 34000 هستم برای جولای منتظر باشم؟

امسال همه چیز عجیب غریبه. مثلا ممکنه برای بولتن بعد بزنن: Asia: Current, Except 32000-33000 تا من کارنت بشم ولی شهروز نشه.... وای
تشکر کنندگان:
سلام خدمت تمام عزيزان از جمله ته خطي ها مثل آقا پيام
لطفاً از دوستان خواهش مي كنم از دادن موج منفي جداً خوداري فرماييند و يك نكته رو متذكر مي شم كه اگه تا 3 ماه پيش كسي مي گفت واسه ماه جون تا 30350 كارنت مي شه همه بش مي خنديدن و مسخرش مي كردن .
در مورد پيش بينيم كه ماه قبلي يك جورايي درست در آمد به نظر من تا 36400 اعلام مي شه به اميد خدا
يا علي
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان:
به نظر من جولاي ديگه پايان همه ي انتظارهاست ايشالا
التماس دعا
تشکر کنندگان:
راستی شهروز جان با این جواب دقیقی که دادین، شما یه زمانی هواشناس نبودین؟
به هر حال خیلی مواظب خودت باش چون با این دقتی که تو پیش گویی به خرج دادی ممکنه فکر کنن شما در داخل KCC لینک دارین و تهمت جاسوسی از دولت آمریکا بهتون ببندن و دیگه باقی قضایا...
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان منتظر
منم مطمئن هستم حداقل تا 35000 رو اعلام مي كنند . ضمنا جناب mohammad_usa از آسيا تا اونجايي كه قبلا در همين سايت ديدم 42000 هم داريم كه اميدوارم همه زودتر كارنت بشن.

موفق باشيد
دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت خانم hoda
میشه لطفا" به من بگید 42000از آسیا کیه و کجا دیدید؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
بله 42000 داریم من خودم این شماره رو دیدم و بعد توی مهاجرسرا قضیه رو گفتم و آدرس وب سایت رو هم فکر کنم به چند نفری دادم اما الان یادم نیست کدوم وب سایت بود که بهتون بگم برید ببینید ولی خودم این شماره رو دیدم که برای یه پسر کم سن و سال بود و خیلی هم نگران بود بنده خدا که کارنت میشه یا نه.
تشکر کنندگان:
mohammad_usa عزيز : راستش يادم نمياد كجا ديدم ولي تو همين سايت ديدم اگه مي توني سرچ كن شايد پيداش كني . تازه ما اين رو تو ايران ديديم و واقعا نمي دونيم تا شماره چند تو آسيا هست وقتي كارنت شدن هممون مي فهميم تا شماره چند هستند .....
bibikhatoon ممنون از جوابت منم يادم نمياد ولي مي دونم كه ديدم .
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت hoda عزیز و bibikhatoon عزیز
ولی اونطور که ما خبر داریم آخرین شماره اعلام شده 36700از آسیا هست و تا به حال هم در هیچ سایتی بالاتر از این کسی خودشو معرفی نکرده شاید اون سایتی که گفته اشتباهی نوشته
لطفا" به این لینک بروید
http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=986
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان