کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خدمت سربازی و لاتاری
بادرود و سلام . من سنم 55 ساله وکارت پایان خدمتم چندین ساله گم شده برای گذرنامه گفتند احتیاجی نیست آیا برای سفارت حتما لازم است فقط یک کپی از آن دارم . سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 19:53)electronman نوشته:  بادرود و سلام . من سنم 55 ساله وکارت پایان خدمتم چندین ساله گم شده برای گذرنامه گفتند احتیاجی نیست آیا برای سفارت حتما لازم است فقط یک کپی از آن دارم . سپاسگزارم

متاسفانه سفارت هم اصل کارت پایان خدمت رو میخواد هم ترجمشو
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: electronman
سلام خدمت مدیر محترم
معافیت بنده از بابت خدمت پدرم در زمان جنگ است
این برای کیس ما مشکلی ایجاد نمی کند که؟
ممنون میشم پاسخ بنده را بفرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان و تبریک به تمام برندگان
امسال اسم خانومم در اومد و ما فرممون رو پر کردیم ولی ثبت نکردیم. قسمت سربازی رو شک دارم. مشکل من اینکه من تو سپاه خدمت کردم و تو فورم ها اطلاعات ضد و نقیضی دیدم. میخواستم ببینم اگه من در قسمت ‎branch of service‎ بجای ‎Islamic revolutionary guard corps‎ چیز دیگه ای بنویسم (معادل پیاده نظام مثلا)ایراد داره یا نه؟ و اینکه چی بنویسم بهتره؟ میدونم که موقع مصاحبه به احتمال زیاد ازم ترجمه پایان خدمت رو میخوان. ممنون میشم راهنماییم کنید.
ضمنا کیس نامبرمون هم ‎: 2017AS00007XXX
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، pishtaz611
سلام دوستان ، يكي از آشنا هاي ما دانشجوي فوق ليسانس هست و امسال لاتاري برنده شده ، و كارت پايان خدمت نداره ، الان بايد چكار كنه
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام رفقا.ببخشید میدونم خیلیا پرسیدن و من دارم سوال تکراری میکنم....من الان دانشجو هستم و دوسه سال دیگه به تموم شدن دانشگاهم مونده اگه برای لاتاری 2018 اگه قبول بشم در حالیکه معافیت و کارت پایان خدمت ندارم...توی سفارت به مشکل بر نمیخورم؟
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
دوستان سلام
من ارتش بودم و گروهبان سوم بودم و در پدافند بودم
11 ماه خدمت کردم و 7 ماه کسری داشتم
مشکلی پیش نمیاد؟
واسه اطلاعات خدمتم باید چی وارد کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام 2 تا سوال داشتم:
من بعد 6 ماه خدمت تو ارتش معافیت پزشکی از کتفم شدم .الان باید تو مرحله مصاحبه اعلام کنم که حین خدمت معاف شدم یا نیاز نیست ممکنه دردسر شه بعدا بفهمن .یا اصلا نمیفهمن و مهم نیست...
2.سوال دیگم اینکه من 6 سال پیش 3 سال ترکیه بودم و درس خوندم اما انصراف دادم از دانشگاه...ایا سو پیشینه از اونجا لازمه یا نه؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='saeedhei' pid='9298' dateline='1239786763']
با سلام خدمت تمامی دوستان و مدیران
برادر من 19 سال دارد و دانشجو کاردانی می باشد و در ضمن خدمت سربازی نرفته است در صورت برنده شدن در لاتاری می تواند برای ادامه مراحل اقدامی کند ؟ با تشکر فراوان
[/quote
اره داداش میتونه.فقط باید قید وثیقه 15میلیونی رو بزنه و بره امریکا.بعد از 3سال میتونه قانونی و شیک و کجلسی بیاد ایران
----2019AS
EVERY DAY IS A CHANCE TO CHANGE YOUR LIFE
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-04-16 ساعت 17:20)saeedhei نوشته:  با سلام  به jmaster عزیز ولی شنیده ام که کسانی که در لاتاری برنده می شوند حق ترک آمریکا بیشتر از 6 ماه را ندارند پس تکلیف خدمت سربازی چی می شه؟

باید بره و قید وثیقه 15میلیونی رو بزنه.3سال میمونه اونجا بعد میتونه بیاد ایران
----2019AS
EVERY DAY IS A CHANCE TO CHANGE YOUR LIFE
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان
من 10 روز دیگه مصاحبه ام هست و معافیت تحصیلی دارم و در ایران نیستم
چه مدرکی باید با خودم ببرم که معافیت تحصیلی رو نشون بدم

آیا نیاز هست اصلا؟
کیس نامبر: 2017AS00003$$$  
تاریخ رویت قبولی:
تعداد اعضای کیس: 1
تاریخ آخرین ارسال فرم: 10 /5/ 2016
تاریخ کارنت شدن: November
تاریخ دریافت نامه دوم: December
محل مصاحبه : گوانگژو چین
تغییر وقت مصاحبه به:  23 Feb
نتیجه: نقص مدارک و AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام اینجا که خیلی سوت و کوره ...
من معاف هستم دلیلش هم پزشکی هست ( پر کاری تیرویید) این تاثیر داره ؟؟
بدجور فکرمو مشغول کرده ...
کسی هست جواب بده لطفا؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . من سال 99 میتونم معافیت کفالت پدرم رو بگیرم .اگر امسال لاتاری ثبت نام بکنم و برنده بشم سال 98 میتونم وارد خاک آمریکا بشم ، حالا سوالم اینه که امکان این که اون یک سال رو یجوری توی ایران بگذرونم و معافیتم رو بگیرم و برم وجود داره؟ میدونم ویزایی که بهمون میدن 6 ماه اعتبار داره اما آیا میتونم برای گرفتن گرین کارت یک سفر کوتاه برم که اینجا هم غیبت نخورم؟ یا باید مدتی اونجا بمونم تا بتونم گرین کارت رو بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 18:23)mati_edi نوشته:  سلام خدمت مدیر محترم
معافیت بنده از بابت خدمت پدرم در زمان جنگ است
این برای کیس ما مشکلی ایجاد نمی کند که؟
ممنون میشم پاسخ بنده را بفرمایید

سلام دوستان منم همین سوال رو دارم
کسی تجربه ای نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من دو تا سوال دارم
1- من خدمت تو سپاه بدم اگه لاتاری برنده بشم ممکنه reject بشم؟
2- من کاردانی دارم و دارم کارشناسی میخونم زمان مصاحبه سفارت من چطوری مدرک کاردانیم رو از دانشگاه بگیرم ببرم یا برای ترجمه کردن همچنین؟
ممنون میشم کمک کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان