کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نکته مهم: تاریخ اعتبار ویزا از تاریخ مدیکال محاسبه می شود
nokteye kheili mohem: tarikhe etebare visa az tarikhe medical hesab mishe...in ghanoone jadide...havasetoon bashe......yani man ke medicalam 11NOV bood ta 11May behem vaght dadan ke beram US....be ebarate digar age kasi clearencesh 5 mah tool bekeshe va biad ke visa begire faghat 1 mah behesh forsat midan ke bere US magar inke vaghti oomadin aval medical bedin dobare ke 6 mah behetoon vaght bedan...dar in soorat havasetoon bashe ke mosaferatetoon bayad hade aghal 4 rooze karie gheyre tatil bashe...rooze aval medical 3 rooz ham baraye UPS....movafagh bashid
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان: mohammad_usa ، sousangerd ، jMaster ، Masoud
امير جان سلام
گرفتن ويزا رو بهت تبريك مي گم
آقا من هم نوامبري هستم اگه برات مقدوره اين سؤالا رو جوابشو بهم بده

1- آيا شما مديكال جديدي ندادي منظورم طبق خواست سفارت حتي يه بخشش رو منظورم مثلا TB كه اعتبارش 3 ماهه ؟
2- اگه طبق گفته خودت مديكال جديد بخواهيم بديم كل مراحل مديكال لازم يا نه

در آخر برات آرزوي سعادت مي كنم اميدوارم كارات به اميد حق سريع انجام بشه تا به مشكلي بر نخوري
کيس نامبر : 2009as4xxx
دریافت نامه اول : may 2008
دريافت نامه دوم : Sep 2008
محل مصاحبه : آنكارا
تاریخ مصاحبه: Nov 2008
كليرنس: April 2009
دريافت ويزا : May 2009
تشکر کنندگان: Amirbk
مرسی امیر جان از اطلاعاتی که دادی .پس ما که اکتبر مصاحبه داشتیم و حدود 6 ماه می گذره حتما" باید مدیکال بدیم!
امیر خان گرفتن ویزا رو بهت تبریک می گم
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
سلام
امیر جان تبریک میگم ویزاتو
salam ...mersi az hameye doostan
mohabat darin hamatoon vaghean...ishala kare hamegi sari tar dorost beshe

bale behzad jan...bedoone shak

farshid jan: TB vase atfale ....TB 6 mah forsat dare kasi inja hamin case ro dasht vase dokhtar bachash 4 mah gozashte goftan moshkel nist behesh .....TB ta 6 mahe etebaresh

2.bale kolesh lazeme...
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
امير جان ممنون
موفق باشي
کيس نامبر : 2009as4xxx
دریافت نامه اول : may 2008
دريافت نامه دوم : Sep 2008
محل مصاحبه : آنكارا
تاریخ مصاحبه: Nov 2008
كليرنس: April 2009
دريافت ويزا : May 2009
Amirbk نوشته: salam ...mersi az hameye doostan

farshid jan: TB vase atfale ....TB 6 mah forsat dare kasi inja hamin case ro dasht vase dokhtar bachash 4 mah gozashte goftan moshkel nist behesh .....TB ta 6 mahe etebaresh

2.bale kolesh lazeme...

مهلت اتمام اعتبار MEDICAL به مدت 1 سال ميباشد. مگر در موارد خاص كه منجر به موارد پزشكى خاصى به 6 ماه اعتبار محدود خواهد شد. براى اطلاعات بيشتر به پيوست توجه كنيد كه از طرف سفارت امريكا به من ارسال شده است.

فایل‌های پیوست
.doc   WEB version - Medical Examination.doc (اندازه 26.5 KB / تعداد دانلود: 103)
تشکر کنندگان:
eshagh نوشته:

2.bale kolesh lazeme...

مهلت اتمام اعتبار MEDICAL به مدت 1 سال ميباشد. مگر در موارد خاص كه منجر به موارد پزشكى خاصى به 6 ماه اعتبار محدود خواهد شد. براى اطلاعات بيشتر به پيوست توجه كنيد كه از طرف سفارت امريكا به من ارسال شده است.

aghaye aziz lotfan say konid kasio gomrah nakonid....medical 6 mahe....mitoonid too safeye aslie sefarat bekhoonid...too in linke bekhoonid: http://turkey.usembassy.gov/immigrant_security.html
azize man man alan ankara hastam...inam kheili jalebe ke bedooni ke afsari ke baham mosahebe kard jolom maharo shomord va eshtebahi fek kard 6 maham tamoom shode va khat zad too barge abie va nevesh NEW Medical exam..bad mane bad bakht ba 1000 badbakhti halish kardam ke baba 5 maho khoordeyi shodeo hanooz 6 mah nashode..afsare dobare ba angoshtash yeki yeki shomordo fahmido goft sorry bad khat zado ferestad mano bajeye UPS....hala shoma fek mikoni 1 sale bashe ok harchi shoma begi...vali lotfan inja jar nazan ke kasio gomrah koni ke biad ke barnamerizie safaresh dochare moshkel beshe...
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان: elham
AMIR BK
آقا تبریک و تشکر بخاطر دادن اطلاعات مفید
همچنان کمک کنید
تشکر کنندگان:
Amirbk نوشته:
eshagh نوشته:

2.bale kolesh lazeme...

aghaye aziz lotfan say konid kasio gomrah nakonid....medical 6 mahe....mitoonid too safeye aslie sefarat bekhoonid...too in linke bekhoonid: http://turkey.usembassy.gov/immigrant_security.html
azize man man alan ankara hastam...inam kheili jalebe ke bedooni ke afsari ke baham mosahebe kard jolom maharo shomord va eshtebahi fek kard 6 maham tamoom shode va khat zad too barge abie va nevesh NEW Medical exam..bad mane bad bakht ba 1000 badbakhti halish kardam ke baba 5 maho khoordeyi shodeo hanooz 6 mah nashode..afsare dobare ba angoshtash yeki yeki shomordo fahmido goft sorry bad khat zado ferestad mano bajeye UPS....hala shoma fek mikoni 1 sale bashe ok harchi shoma begi...vali lotfan inja jar nazan ke kasio gomrah koni ke biad ke barnamerizie safaresh dochare moshkel beshe...

اقاى عزيز اولا اين چه طرز صحبت كردنه!!!! من كه نميخواهم كسى را گمراه كنم! من پيوستى كه در پيامم گذشتم را اگر درست مطالعه كنيد نوشته 1 سال. ولى من آن پيوست را مستقيما از سفارت آمريكا در كپنهاگ دريافت كردم.

PLEASE NOTE: The medical report is valid for one year (in cases where certain medical conditions exist, the validity is limited to 6 months). Failure to enter the U.S. on an immigrant visa (or a nonimmigrant "K" visa) prior to the expiration of the medical report will result in the applicant having to redo the medical examination and pay for it again.

من لينكتان را خواندم و به نظر درست است! ولى ظاهرا سياست دو سفارت متفاوت ميباشد منظورم در دانمارك و تركيه. من كه اين مسيله را نميدانستم عزيز من! در انكارا 6 ماه ازمايش پزشكى اعتبار دارد و در كپنهاگ 1 سال. من هم فكرشو نميكردم كه به اين صورت باشه. در ضمن بهتره كه زود قضاوت نكنى و پيشنهادت با دليل و مدرك باشه. تو ميتونستى اين لينكى كه الان براى من فرستادى را زودتر پيوست ميكردى در كامنت هايت به جاى اينكه زور بزنى بگى كه 6 ماهست و لاب لاب لاب، نه؟! و من چون دنبالش رفتم سفارت كپنهاگ آن پيوست را برايم فرستاد. در زضمن از فونت فارسى براى نوشتن استفاده كن PLZ!
تشکر کنندگان:
لطفا فارسی تایپ کنید
تشکر کنندگان:
امیر جان مرسی از اینکه اطلاعات مفید رو در اختیارمون قرار میدی
این جریان اعتبار ویزا که از تاریخ انجام آزمایش حساب میشه و 6 ماه اعتبار داره رو من از چند نفر دیگه که در ابو ظبی مصاحبه داشتند هم شنیدم ..
بازم تبریک میگم که ویزات رو گرفتی .........Big Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدون آزمایشات سری B برای چه سنینی هست
چون تو سایت سفارت آمریکا در ترکیه نوشته که مدارک پزشکی کلاس B مدت اعتبارش سه ماه هست ولی سایر مدارک پزشکی مدت اعتبارش شش ماهه هست
من خواهرم 14 سالش هست و میخواستم ببینم جز آزمایشات کلاس بی جساب میشه یعنی سه ماه اعتبار داره یا شش ماه چون اینجا خوندم بچه ها جز این گروه هستن مثل اینکه
چون الان حدود پنج ماه شده و این هفته نوبت داره ترکیه برا دریافت ویزا ولی فقط پدرم تنها که کیس به اسم اون هست میخواد بره و میخوام ببینم آیا همگی دوباره باید برن برا آزمایش یا نه
تشکر کنندگان:
امیر جان ممنون از پاسخ هات و مرسی که اینقدر هر لحظه از تجربه هات رو
در اختیارمون میگذاری.

میخواستم از دوستان یه خواهش کوچکی بکنم.
بیاید یک مقدار مراعات هم رو در این فضای مجازی بکنیم.
مسلما در این فضا هیچ کدوم صورت همدیگر رو نمیبینیم تا احساس همدیگر رو از تو
صورتهای پر از تشویش همدیگر خوب متوجه بشیم.
هر کدوم با فرهنگهای متفاوت در شرایط کاملا متفاوت داریم با هم ارتباط
بر قرار میکنیم. نمیدونیم کی چی پوشیده، کی چه شکلیه ، از کجا داره مینویسه،
ریش داره یا روژ گونش چه رنگیه، چه سنیه یا حتی اصلا دختره یا پسره!
حالا به همه اینها اضافه کنید که تحت استرس هستیم، هزار تا گرفتاری داریم ،
منتظر هستیم، دودل هستیم، گیج شدیم (اول خودم رو میگم تا به کسی بر نخوره)
خوب احتمال سوء تفاهم به شدت وجود داره.

بیاین توجه کنیم که فقط یک موضوع ما رو به همدیگه ارتباط داده و اون اینکه شانس
استفاده از DVlottery رو پیدا کردیم و میخوایم به هم کمک کنیم و میخواهیم از
تجربه هم استفاده کنیم و به هم دلداری بدیم. اگر کسی در شرایط خاصی جوابی رو
داد به خودمون نگیریم. حتما شرایط حساسمون کرده!
و یادمون باشه چه ویزا بگیریم چه نگیریم و چه امریکا بریم یا ایران بمونیم، شش ماه
یا یکسال دیگه همه اینها خاطره ای شده که چه جوری در یک انجمن مجازی به هم
کمک کردیم یا دل همدیگر رو شکستیم.

برای همه آرزوی موفقیت دارم.

هنوز منتظرم بدونم دوباره سفارت وقتمون رو کی عوض میکنه (با کلی جریمه تغییر بلیط و پرواز )!!!
Wink
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان