کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کارت معافی پزشکی
سلام
من یه سوال داشتم می خواستم اگه کسی بتونه جواب منو بده:
کسی که کارت معافی پزشکی داشته باشه(آسم)،مشکلی در پذیرشش ایجاد میشه؟اصلا کارت پایان خدمت وقتی که دیگه وارد آمریکا بشیم لازم هست؟لطفا یه توضیح کامل بدید.
تشکر کنندگان:
اصلاً مشکلی پیش نمیاد.
اصولاً تو سیر مراحل مصاحبه و پذیرش هیچ موقع از شما در مورد این که چطوری معاف شدید چیزی سوال نمی کنند. توی یکی از پرسشنامه ها در مورد این که آیا تو ارتش خدمت کردید و در اون صورت تو چه رسته ای بودید و چه درجه ای داشتید سوال می کنند اما در صورتی که تو نیروهای نظامی نبودید کاری با بقیه موارد ندارند. تازه به تصور من این که خدمت نکردید تو clearance تون تاثیر بهتری داره.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان: mlasma
Smile 
مرسی از سرعت پاسخگویی!
یعنی من مطمئن باشم که تو آمریکا اصلا نیازی به کارت پایان خدمتم ندارند و تنها کاربرد اون برای خروج از ایرانه.
آخه من میترسم که مشکلی برا پیدا کردن کار تو آمریکا پیش بیاد چون تو جاهای دیگه شنیدم اونا به همه چیز خیلی واردن و اینکه می دونن پسرا برای خروج باید کارت پایان خدمت داشته باشن.
ببخشید من اینقدر سوال میکنم!
تشکر کنندگان:
مطمئن باشید که تو آمریکا به کارت پایان خدمت نیاز ندارید و همون طور که نوشتید استفاده اون تنها برای ورود و خروج به ایران هست.
تو مصاحبه و آزمایش های پزشکی هم افسر مربوطه میخاد 2 تا چیز رو مطمئن بشه اول این که شما مرضی ندارید که سلامت عمومی رو تو آمریکا به خطر بیندازید (مثل مرض های واگیر داری مثل ایدز) و دوم این که شما اونقدر سلامت هستید که بتونید گلیم خودتونو از آب بکشید و سربار کس دیگه یا بدتر از اون سربار دولت آمریکا نباشید.
در هر صورت امیدوارم موفق باشید.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
فکر کنم امیدوار شدم
یعنی بعبارتی هیچ سئوالی در مورد نوع معافیت نیست
ما که اوضاع مون خرابه
امیدوارم مشکلی نداشته باشن و اصلا سئوال نکنن
ایا از کسی تا بحال در مورد کارت پایان خدمت سئوال کردن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان