کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2016-06-01 ساعت 02:38)سميه١٣٦١ نوشته:  [align=left[/align][/align]
سلام دوستان من با فردى كه مى خوام ازدواج كنم سيتى زن امريكا هستند.حدودا يك ماه ديگه ميان ايران...مى خواستم ازتون راهنمايى بگيرم مدت زمان پروسه ويزاى نامزدى و ازدواج رو....و اينكه اگر مدارك ويزاى نامزدى كامل باشد ممكن بازهم ويزا ندن...از نظر شما كدام بهتر است...ممنون مى شم راهنمايى كنيد..
(2008-03-25 ساعت 18:29)good نوشته:  سلام
خیلی ممنون از پاسختون
1- حالا بنظر شما و دیگر دوستان ویزای نامزدی بهتر است و یا ویزای ازدواج منظور این است به کدام بهتر ویزای میدهند و اشکلاتش کمتر است ؟
2- پس وقتی در ایران عقد کردیم بعد همان موقع به سفارت آمریکا در دبی یا ترکیه نمیتوانیم مراجعه کنیم درسته ؟ و باید همسرم عقد نامه را به آمریکا ببرد و از آنجا پیگیری کند ؟
3- بعد از یک سال که از من میخواهند برای مصاحبه بروم به سفارت آمریکا آیا سخت میگیرن و یا آسون و چه سوالاتی میپرسن و چه مدارکی میخواهند ؟

و راستی چقدر سفارت آمریکا هزینه میگید چون بعضی ها میگن هزینه ای میگیرد برای مصاحبه کردن
خیلی ممنون
خداحافظ

با سلام به شما دوست عزیز

مدت زمان انتظار برای مصاحبه متقاضی ازدواج با سیتیزن در حال حاضر حدود 1.5 سال هست (البته حدودا، اگه
اشتباه میکنم سایر دوستان تصحیح کنند)

مدت زمان انتظار مصاحبه برای ویزای نامزدی کمتر هست. ولی بهتره به تاپیک ویزای نامزدی هم مراجعه کنید که قطعا
دوستان اون تاپیک اطلاعتشون تکمیل تر هست.

اگه مدارکتون کامل باشه و مورد غیر عادی نباشه ، ویزا میدن.

فقط تفاوت ویزای نامزدی این هست که شما وارد امریکا که میشید فکر کنم تا شش ماه بعدش فرصت دارید
ازدواج کنید و بعد به شما گرین کارت میدن. ولی با ویزای ازدواج شما بلافاصله میتونید گرین کارت رو دریافت کنید (بعد از وارد شدن
به امریکا)

خلاصه اگه صرفا زودتر میخواهید وارد امریکا بشید ویزای نامزدی سریعتر هست ولی خوب بهترین انتخاب بستگی به خودتون داره.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، عدلی ، tico
(2016-05-26 ساعت 22:47)عدلی نوشته:  سلام دوستان
منتظرین وقت سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه من 12 ژولای اعلام  شد ایمیلش الان رسید
از حالا استرس گرفتم

خانم عدلی جان خیلی بهتون تبریک میگم , بلاخره از انتظار در اومدید , وای کاملا حالتون رو درک میکنم , هر مرحله از این ماجرا استرس های خودش رو داره ولی میگذره , به خیر و خوشی هم میگذره Rolleyes براتون آرزوی ویزای یک ضرب دارم Smile
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، عدلی ، Hamid_rr ، Pargosha ، tico
سلام دوستان , کسی میدونه چطور میشه از کالیفرنیا پول به ایران به ایران فرستاد؟ چه حساب بانکی لازمه؟ تا چه مبلغی میشه فرستاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-01 ساعت 22:46)inanna نوشته:  
منتظرین وقت سفارت آنکارا
از حالا استرس گرفتم

خانم عدلی جان خیلی بهتون تبریک میگم , بلاخره از انتظار در اومدید , وای کاملا حالتون رو درک میکنم , هر مرحله از این ماجرا استرس های خودش رو داره ولی میگذره , به خیر و خوشی هم میگذره  Rolleyes  براتون آرزوی ویزای یک ضرب دارم   Smile

درود و سلام بر شما و تبريك به خانم عدلي و باقي دوستان كه وقت مصاحبشون اومده ؛)
خانم يا اقاي inanaa خداروشكر كه بسلامت رفتين امريكا و زندگي مشتركرو بعد از يه دوره سخت شروع كردين ارزو ميكنم كه خوشبخت باشيد ..
يه سوال هم دارم ممنون ميشم راهنماييم كنيد ، با توجه به اين مطلب كه ويزاي شما CR1 بوده و مدت زمان دوسال از ازدواجتون گذشته وارد امريكا شديد آيا گرين كارت ده ساله شامل وضعيتتون ميشه يا موقته دو ساله بهتون طعلق ميگيره ؟ ..
تشكر شاد باشيد . Shy
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷
تشکر کنندگان: عدلی ، Pargosha ، mulan1979 ، armehraboon ، inanna
منتظرین وقت سفارت آنکارا
از حالا استرس گرفتم

خانم عدلی جان خیلی بهتون تبریک میگم , بلاخره از انتظار در اومدید , وای کاملا حالتون رو درک میکنم , هر مرحله از این ماجرا استرس های خودش رو داره ولی میگذره , به خیر و خوشی هم میگذره  Rolleyes  براتون آرزوی ویزای یک ضرب دارم   Smile
سلام دوست خوبم
تبریک فراوان میگم مهاجرت و رفتن به نزد خانواده
خوشبخت و شاد باشین
سپاس که به سایت سر میزنین و جویای احوال ما هستین

به امید خدا و کاینات مشکلات همه سرانجام نیک داشته باشه به ویژه خانوم قربانی عزیز به امید خبرای خوب از شما و همه عزیزان
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، armehraboon ، inanna ، Hamid_rr ، پري57
(2016-06-02 ساعت 06:49)Hamid_rr نوشته:  
منتظرین وقت سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه من 12 ژولای .......

خانم عدلی جان خیلی بهتون تبریک میگم , بلاخره از انتظار در اومدید .........
خانم يا اقاي  inanaa خداروشكر كه بسلامت رفتين امريكا و زندگي مشتركرو بعد از يه دوره سخت شروع كردين ارزو ميكنم كه خوشبخت باشيد ..
يه سوال هم دارم ممنون ميشم راهنماييم كنيد ، با توجه به اين مطلب كه ويزاي شما CR1 بوده و مدت زمان دوسال از ازدواجتون گذشته وارد امريكا شديد آيا گرين كارت ده ساله شامل وضعيتتون ميشه يا موقته دو ساله بهتون طعلق ميگيره ؟ ..
تشكر شاد باشيد . Shy

سلام آقا حمید ,خیلی ممنون ازتون Rolleyes من خانم هستم Smile ببین ما خودمون هم یه کم گیج شدیم در این مورد ! تو ویزام نوشته , CR1 , وقتی تو ابوظبی مدارکم رو چک کرد , بعدش متوجه شدم که تو صفحه کناری ویزام نوشته CR1 و تاریخ زده ۱۵ می ۲۰۱۷ ! حالا ما خودمون حدس میزنیم که ممکنه به خاطر همین موضوع , یه کم تخفیف بهمون داده باشن و یک سال دیگه (تاریخی که نوشته ) گرین کارتم از conditional در بیاد ,البته داریم در موردش تحقیق میکنیم که مطمئن بشیم , حتما شما دوستان خوب رو در جریان قرار میدم هر خبری شد , برای شما هم آرزوی موفقیت وخوشبختی دارم Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid_rr ، mulan1979 ، Pargosha ، عدلی ، پري57
(2016-06-02 ساعت 08:43)عدلی نوشته:  
منتظرین وقت سفارت آنکارا
از حالا استرس گرفتم

خانم عدلی جان خیلی بهتون تبریک میگم , بلاخره از انتظار در اومدید ............
سلام  دوست خوبم
تبریک  فراوان میگم  مهاجرت و رفتن به نزد خانواده
خوشبخت و شاد باشین
سپاس که به سایت سر میزنین و جویای احوال ما هستین

به امید خدا و کاینات مشکلات همه سرانجام نیک داشته باشه به ویژه خانوم قربانی عزیز به امید خبرای خوب از شما و همه عزیزان

مرسی از شما خانم عدلی جانم  Smile  مگه میشه دوستان خوب اینجا رو  فراموش کرد , پیگیر پرونده هاتون خواهم بود همیشه , امیدوارم  قربانی عزیزم هم هرچه زودتر از این حال و هوا در بیاد و به عزیزش بپیونده ,  برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم  ,همه چیز خیره  Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Pargosha
(2016-06-02 ساعت 14:27)inanna نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 06:49)Hamid_rr نوشته:  [quote='inanna' pid='713641' dateline='1464804984']

خانم عدلی جان خیلی بهتون تبریک میگم , بلاخره از انتظار در اومدید .........
خانم يا اقاي  inanaa خداروشكر كه بسلامت رفتين امريكا و زندگي مشتركرو بعد از يه دوره سخت شروع كردين ارزو ميكنم كه خوشبخت باشيد ..
تشكر شاد باشيد . Shy

سلام آقا حمید ,خیلی ممنون ازتون   Rolleyes   من خانم هستم  Smile   ببین ما خودمون هم یه کم گیج شدیم در این مورد ! تو ویزام نوشته , CR1 , وقتی تو ابوظبی مدارکم رو چک کرد , بعدش متوجه شدم که تو صفحه کناری  ویزام نوشته CR1 و تاریخ زده ۱۵ می ۲۰۱۷ ! حالا ما خودمون حدس میزنیم که ممکنه به خاطر همین موضوع , یه کم تخفیف بهمون داده باشن  و یک سال دیگه (تاریخی که نوشته ) گرین کارتم از conditional در بیاد  ,البته  داریم در موردش تحقیق میکنیم که مطمئن بشیم  , حتما شما دوستان خوب رو در جریان قرار میدم هر خبری شد , برای شما هم آرزوی موفقیت وخوشبختی دارم   Shy
[/quot

سلام و ممنونم اینای عزیز. براتون ارزوی خوشبختی می کنم در کنار همسر و خوشحالم که شما کارتون درست شد و رفتید پیش همسرتون. امیدوارم این اتفاق بزودی برای همه ما بیفته.. لطفا در این مورد نتیجه را به ما هم اطلاع بدید .. چون فکر می کنم باتوجه به طولانی شدن پروسه گرفتن ویزا این مساله برای خیلی از ماها پیش بیاد یعنی نزدیک به دو سال و یا شاید هم بیش از دوسال از ازدواج بگذره و تازه بعدش بتونیم بیاییم آنجا... ممنون میشم اگر ما رو هم در جریان بگذارید که اخرش ادمهایی شبیه به ما CR1 یاقی می مونند یا IR میشوند. ... Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Pargosha
انقدر تو فشار هستم
فكر كنم با همه تون فرق دارم
شماها منتظر ويزاين
من فقط منتظر يه خبر خوب
فقط يه اوكي بدن كه مداركم قبوله

از وقتي الكي اذيتم كردن از سايه خودمم شك دارم كه مال من هست يا نه

خدا كنه زودتر ويزاتون رو بگيرين منم فقط زودتر يه خبر خوب بگيرم كه اينا مداركمو قبول كردن خدايااااااااااااااا
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، Hamid_rr ، عدلی ، armehraboon ، mulan1979 ، ep30lon ، melon ، tico
(2016-06-03 ساعت 01:01)قرباني نوشته:  انقدر تو فشار هستم
شماها منتظر ويزاين
من فقط منتظر يه خبر خوب

خدا كنه زودتر ويزاتون رو بگيرين منم فقط زودتر يه خبر خوب بگيرم كه اينا مداركمو قبول كردن خدايااااااااااااااا

سلام دوست عزيز،اميدوارم زودتر خبراي خوب بشنوين،uscis الان پرونده هايي كه اولين بار اقدام كردن،٤ ماهه جواب ميده نگران نباشين پرونده شما زودتر هم از uscis تموم ميشه
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: عدلی ، Pargosha ، قرباني ، tico
(2016-06-02 ساعت 20:00)mulan1979 نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 14:27)inanna نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 06:49)Hamid_rr نوشته:  
(2016-06-01 ساعت 22:46)inanna نوشته:  خانم عدلی جان خیلی بهتون تبریک میگم , بلاخره از انتظار در اومدید .........
تشكر شاد باشيد . Shy

سلام آقا حمید ,خیلی ممنون ازتون   Rolleyes   من خانم هستم  Smile   ببین ما خودمون هم یه کم گیج شدیم در این مورد ! تو ویزام نوشته , CR1 , وقتی تو ابوظبی مدارکم رو چک کرد , بعدش متوجه شدم که تو صفحه کناری  ویزام نوشته CR1 و تاریخ زده ۱۵ می ۲۰۱۷ ! حالا ما خودمون حدس میزنیم که ممکنه به خاطر همین موضوع , یه کم تخفیف بهمون داده باشن  و یک سال دیگه (تاریخی که نوشته ) گرین کارتم از conditional در بیاد  ,البته  داریم در موردش تحقیق میکنیم که مطمئن بشیم  , حتما شما دوستان خوب رو در جریان قرار میدم هر خبری شد , برای شما هم آرزوی موفقیت وخوشبختی دارم   Shy
[/quot

سلام و ممنونم اینای عزیز. براتون ارزوی خوشبختی می کنم در کنار همسر و خوشحالم که شما کارتون درست شد و رفتید پیش همسرتون. امیدوارم این اتفاق بزودی برای همه ما بیفته.. لطفا در این مورد نتیجه را به ما هم اطلاع بدید .. چون فکر می کنم باتوجه به طولانی شدن پروسه گرفتن ویزا این مساله برای خیلی از ماها پیش بیاد یعنی نزدیک به دو سال و یا شاید هم بیش از دوسال از ازدواج بگذره و تازه بعدش بتونیم بیاییم آنجا... ممنون میشم اگر ما رو هم در جریان بگذارید که اخرش ادمهایی شبیه به ما CR1 یاقی می مونند یا IR میشوند. ... Smile
سلام دوستان. امروز نامه تکمیل مدارک در nvc از طریق ایمیل به دستمون رسید. نکته جالب اینه که کتگوری ما از CR به IR تغییر کرده یعنی در نامه کتگوری ما IR اعلام شده این در حالی است که نزدیک به 19 ماه از ازدواجمون میگذره .. این دقیقا معنی اش چی میتونه باشه ؟سفارت ارمنستان برای مصاحبه اعلام شده است و گفتن که تا 2 ماه دیگه زمان مصاحبه معلوم میشه .. ایا این با در نظر گرفتن این مساله است که ممکنه در روز مصاحبه AP بخوریم و در اون صورت بیش از دو سال از ازدواج میگذره ؟ یا اصلا چنین معنی نمیده ؟
ممنون میشم اگر کسی در این مورد ایده ای داره بگه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-03 ساعت 01:01)قرباني نوشته:  انقدر تو فشار هستم
شماها منتظر ويزاين
من فقط منتظر يه خبر خوب

همه ما اینجا یک درد داریم
انقدر اذیت کردن ما رو تو این مرحله که دیگه اون شوق و ذوق رو از همه گرفتن
ولی مثل قماربازی که یکبار بهش خبر خوبی می دن خوشحال میشه باز دوباره زنده می شیم و دوباره می ریم مرحله بعد
ولی هیچ کس نمی دونه تو مرحله بعد چه اتفاقی می افته.

بهترین درسی که میشه از این فرومها گرفت
اقدام صحیح هست.
من خودم با تجربه ای که از شما و بقیه دوستان گرفتم تو مسئله اثبات رابطه خیلی مدرک جمع کردم و مورد رو جدی گرفتم.

امیدوارم همه این مراحل رو با شوق و ذوق فراوان طی کنند و برن پیش خانواده اشون
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، عدلی ، armehraboon ، قرباني ، maryam1983
(2016-06-03 ساعت 17:16)mulan1979 نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 14:27)inanna نوشته:  سلام آقا حمید ,خیلی ممنون ازتون   Rolleyes   من خانم هستم  Smile   ببین ما خودمون هم یه کم گیج شدیم در این مورد ! تو ویزام نوشته , CR1 , وقتی تو ابوظبی مدارکم رو چک کرد , بعدش متوجه شدم که تو صفحه کناری  ویزام نوشته CR1 و تاریخ زده ۱۵ می ۲۰۱۷ ! حالا ما خودمون حدس میزنیم که ممکنه به خاطر همین موضوع , یه کم تخفیف بهمون داده باشن  و یک سال دیگه (تاریخی که نوشته ) گرین کارتم از conditional در بیاد  ,البته  داریم در موردش تحقیق میکنیم که مطمئن بشیم  , حتما شما دوستان خوب رو در جریان قرار میدم هر خبری شد , برای شما هم آرزوی موفقیت وخوشبختی دارم   Shy
[/quot

سلام دوستان. امروز نامه تکمیل مدارک در nvc از طریق ایمیل به دستمون رسید. نکته جالب اینه که کتگوری ما از CR به IR تغییر کرده یعنی در نامه کتگوری ما IR اعلام شده این در حالی است که نزدیک به 19 ماه از ازدواجمون میگذره .. این  دقیقا معنی اش چی میتونه باشه ؟سفارت ارمنستان برای مصاحبه اعلام شده است و گفتن که تا 2 ماه دیگه زمان مصاحبه معلوم میشه .. ایا این با در نظر گرفتن این مساله است که ممکنه در روز مصاحبه AP بخوریم و در اون صورت بیش از دو سال از ازدواج میگذره ؟ یا اصلا چنین معنی نمیده ؟

درود و تبريك فراوان كه همزمان تكميل مدارك رو گرفتين و ويزاتون تبديل به Ir1 شدش ..)
اين به اين معناست كه شما بعد از وارد شدن به امريكا گرين كارت دائم ميگيريد يعني ده ساله و اين خيلي خوبه ..
اما سفارت ارمنستان ، طبق تجربه خيلي از دوستان افيسراي اونجا خيلي مقرراتي و سختگيرانه مصاحبه ميكنن منجمله خانم قرباني عزيز كه يه جورايي متاسفانه كارشون طولاني تر از اوني شده كه معمول عموم هستش .. شما از الان مضطرب نشين و زانوي غم بغل نكنيد ، سعي كنيد تمام و كمال و مستند برا مصاحبه حاضر شيد .. پرينت تلفن عكسهاي فراوان و در كل به گفته قديميا آتو ندين دست افيسر عزيز ..
يكبار ديگه تبريك ميگم و همراه سلامتي رو براتون آرزو دارم همراه با خبر هاي خوب خوب ..شاد باشيد .
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷
تشکر کنندگان: Pargosha ، mulan1979 ، عدلی ، armehraboon ، پري57
(2016-06-03 ساعت 18:15)Hamid_rr نوشته:  
(2016-06-03 ساعت 17:16)mulan1979 نوشته:  سلام دوستان. امروز نامه تکمیل مدارک در nvc از طریق ایمیل به دستمون رسید. نکته جالب اینه که کتگوری ما از CR به IR تغییر کرده یعنی در نامه کتگوری ما IR اعلام شده این در حالی است که نزدیک به 19 ماه از ازدواجمون میگذره .. این  دقیقا معنی اش چی میتونه باشه ؟سفارت ارمنستان برای مصاحبه اعلام شده است و گفتن که تا 2 ماه دیگه زمان مصاحبه معلوم میشه .. ایا این با در نظر گرفتن این مساله است که ممکنه در روز مصاحبه AP بخوریم و در اون صورت بیش از دو سال از ازدواج میگذره ؟ یا اصلا چنین معنی نمیده ؟

درود و تبريك فراوان كه همزمان تكميل مدارك رو گرفتين و ويزاتون تبديل به Ir1 شدش ..)
اين به اين معناست كه شما بعد از وارد شدن به امريكا گرين كارت دائم ميگيريد يعني ده ساله و اين خيلي خوبه ..
اما سفارت ارمنستان ، طبق تجربه خيلي از دوستان افيسراي اونجا خيلي مقرراتي و سختگيرانه مصاحبه ميكنن منجمله خانم قرباني عزيز كه يه جورايي متاسفانه كارشون طولاني تر از اوني شده كه معمول عموم هستش .. شما از الان مضطرب نشين و زانوي غم بغل نكنيد ، سعي كنيد تمام و كمال و مستند برا مصاحبه حاضر شيد .. پرينت تلفن عكسهاي فراوان و در كل به گفته قديميا آتو ندين دست افيسر عزيز ..
يكبار ديگه تبريك ميگم و همراه سلامتي رو براتون آرزو دارم همراه با خبر هاي خوب خوب ..شاد باشيد .

ممنونم حمید خان. اگر اینطوری باشه که عالیه .. هر چند که همسرم نظرش اینه که شاید اشتباه کرد.. البته امیدوارم که اینگونه نباشه. در مورد مدارک کاملا حق با شماست و باید با دستی پر برای مصاحبه حاضر شد... من فعلا به مصاحبه و اینکه چطوری پیش خواهد رفت فکر نمی کنم و به خودم استرس نمیدم. فقط سعی من اینه که مدارکم کامل باشه و بقول شما آتو دست انها ندم.. من هم برای شما و همه اعضای اینجا ارزوی خوشبختی و سعادتمندی دارم .. امیدوارم که بزودی همه ماها به همسرانمون بپیوندیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، Hamid_rr ، maryam1983
(2016-06-03 ساعت 17:16)mulan1979 نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 14:27)inanna نوشته:  سلام آقا حمید ,خیلی ممنون ازتون   Rolleyes   من خانم هستم  Smile   ببین ما خودمون هم یه کم گیج شدیم در این مورد ! تو ویزام نوشته , CR1 , وقتی تو ابوظبی مدارکم رو چک کرد , بعدش متوجه شدم که تو صفحه کناری  ویزام نوشته CR1 و تاریخ زده ۱۵ می ۲۰۱۷ ! حالا ما خودمون حدس میزنیم که ممکنه به خاطر همین موضوع , یه کم تخفیف بهمون داده باشن  و یک سال دیگه (تاریخی که نوشته ) گرین کارتم از conditional در بیاد  ,البته  داریم در موردش تحقیق میکنیم که مطمئن بشیم  , حتما شما دوستان خوب رو در جریان قرار میدم هر خبری شد , برای شما هم آرزوی موفقیت وخوشبختی دارم   Shy
[/quot

سلام دوستان. امروز نامه تکمیل مدارک در nvc از طریق ایمیل به دستمون رسید. نکته جالب اینه که کتگوری ما از CR به IR تغییر کرده یعنی در نامه کتگوری ما IR اعلام شده این در حالی است که نزدیک به 19 ماه از ازدواجمون میگذره .. این  دقیقا معنی اش چی میتونه باشه ؟سفارت ارمنستان برای مصاحبه اعلام شده است و گفتن که تا 2 ماه دیگه زمان مصاحبه معلوم میشه .. ایا این با در نظر گرفتن این مساله است که ممکنه در روز مصاحبه AP بخوریم و در اون صورت بیش از دو سال از ازدواج میگذره ؟ یا اصلا چنین معنی نمیده ؟

سلام دوست عزیز
بابت ایمیل تکمیل مدارک و تبدیل ویزاir1 تبریک میگم
درسته چون تا زمان تحویل گرین کارد همان 2 سال میشه گاهی کارمندان عقلشان درست کار میکنه به قول معروف از این خرس مهاجرت به مو غنیمته و بهر حال جای دوری نمیرهخوشبختانه سفارت ایروان تو همین دو ماه بهتون وقت میده به امید ویزا یه ضرب برای منتظرین سفارت ها. موفق باشین .
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام