کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2016-08-25 ساعت 13:41)analh نوشته:  بچه ها واسه تحویل گرفتن پاسپورتم از پست مدرک خاصی لازمه؟
analh جون خیلی بهت تبریک میگم Smile Smile Smile ایشالا به شادی و دل خوش زندگی جدیدت رو آغاز میکنی Rolleyes عزیزم تا جایی که یادمه کپی پاسپورت همرات باید باشه و شماره رهگیری که برات تو ایمیل فرستادن .
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: analh ، armehraboon
(2016-08-25 ساعت 13:38)analh نوشته:  سلام دوستان.سایت سیس رو چک کردم ویزام دیروز issued شده.امروز صبح هم از usvisa واسم ایمیل اومد که پاسپورتم تحویل پست شده و ممکنه یکی دو روز طول بکشه تا به پست انتخابی برسه و یه کد رهگیری هم داده بود که الان کدرهگیری رو توی سایت پست که توی ایمیل گفته بود چک کردم و پاسپورتم تحویل شعبه yenshihirشده.انشالا ساعت 1 میرم بگیرمش.فک کنم تا ساعت 5 باشن

پاسپورت و ویزامو تحویل گرفتم.خیلی راحت بود.هیچ هزینه ای هم نداشت.
کیس  CR1
درخواست اولیه Jun 2015
اپروو Nov 2015
دریافت Dec 2015 : case number
تکمیل فرم آنلاین و ارسال مدارک به Jan 2016 : NVC
ایمیل نقص مدرک و ارسال مجدد مدارک: Feb 2016
ایمیل تکمیل مدارک از 31March 2016 : NVC
ایمیل تاریخ مصاحبه 1july 2016
3ماه انتظار و تاریخ 23August وقت مصاحبه آنکارا
‎147‎ روز از تاریخ تکمیل مدارک تا روز مصاحبه
نتیجه مصاحبه ویزای یکضرب
دریافت ویزا 25August
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Pegah123 ، صبا فرزاد ، Hamid_rr ، armehraboon ، NAzeez ، maryam1983 ، Pargosha ، melon
(2016-08-25 ساعت 18:01)analh نوشته:  
(2016-08-25 ساعت 13:38)analh نوشته:  سلام دوستان.سایت سیس رو چک کردم ویزام دیروز issued شده.امروز صبح هم از usvisa واسم ایمیل اومد که پاسپورتم تحویل پست شده و ممکنه یکی دو روز طول بکشه تا به پست انتخابی برسه و یه کد رهگیری هم داده بود که الان کدرهگیری رو توی سایت پست که توی ایمیل گفته بود چک کردم و پاسپورتم تحویل شعبه yenshihirشده.انشالا ساعت 1 میرم بگیرمش.فک کنم تا ساعت 5 باشن

تبريك ميگم دوست عزيز خبر خيلي خوبي بود هميشه موفق باشين
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، analh ، maryam1983 ، Pargosha
(2016-08-25 ساعت 18:01)analh نوشته:  

تبریک میگم انشالا همیشه موفق باشی
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: analh ، Pargosha
سلام دوستان عزیز و گرامی
یک سوال داشتم از خدمت عزیزان که ممکنه بزای شما هم مطرح باشه احیانا.
آیا دوستان موردی بوده که کیس CR1 باشند زمان مصاحبه ولی با گذشت زمان در دوران بکگراند چک بیش از دو سال از ازدواجشون گذشته باشه؟! در این صورت باید چه اقدامی انجام داد تا کیس به IR1 تبدیل بشه؟ چون شنیدم بعدا ویزا بصورت همان CR1 ممکنه داده بشه!
ایا از دوستان تجربه چنین موردی داره یا اقدامی انجام داده؟
ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی بفرمایند.
بسیار سپاسگزارم
دانیال
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-26 ساعت 18:16)NAzeez نوشته:  سلام دوستان
در مورد پرینت چت ها سوالی داشتم، من قصد دارم از الان فایل لازم برای پرینت رو تهیه کنم چون من با همسرم روزی حداقل 7 ساعت داریم چت میکنیم و برای لود شدن چتهای قدیمی هم باید 5-6 ساعت صبر کنم برای همین فکر کردم تا وقت هست ذره ذره مدارک رو جمع کنم. وقتی ماه می و جون 2015 رو سیو کردم حدود 1400 صفحه شد البته از آگوست 2014 ایمیل هم داشتیم که حجم اونها کمه و پرینتش راحته. دیگه از می 2015 تا همین الان رو بخوام ذخیره کنم 10 هزار صفحه میشه و تا وقت مصاحبه احتمالا 20 هزار صفحه چت میشه. آیا نیازه من همه اینا رو ببرم؟ آخه حتی اگر به صورت 16 تایی هم پرینت بگیرم باز بیش از 1000 صفحه میشه. یا پیشنهاد میدین که مثلا 50 صفحه از هر ماه رو انتخاب کنم و پرینت بگیرم؟ آیا در صورت انجام این کار مشکلی پیش نمیاد؟
ببخشید سوالم طولانی شد فکر کنم پرحرفیم و علت داشتن هیستوری چت بسیار زیاد مشخص شد Smile)
سلام.
ما هم حجم زیادی چت تو واتساپ و تعداد بالایی ایمیل داشتیم و تجربه ش رو دارم. ایمیل ها رو چون قدمت بالایی داشتن و از شروع رابطه مون شامل ش میشد. تقریباً همه رو پرینت گرفتم. اما چت ها رو گزینشی بردم. فایل بک آپ چت هیستوری واتساپ خوشبختانه تاریخ داره در مورد هر پیام و سازماندهی ش آسون تره. به نسبت حجم چت هاتون از هر روز یا هر هفته یک صفحه رو انتخاب کنید. یا از هر ماه ده صفحه. دلیلش هم نشون دادن تداوم در ارتباط بودن شما در طول زمان اونم به طور پیوسته ی... در هر صورت شما باید پیوستگی رابطه و در ارتباط بودن تون رو نشون بدین. نگران محتوای چت ها و بی سر ته شدن شون بعد از گزینش نباشید.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، NAzeez ، armehraboon ، Pargosha
(2016-08-26 ساعت 21:32)NAzeez نوشته:  
(2016-08-26 ساعت 18:37)mobydick نوشته:  
در مورد پرینت چت ها سوالی داشتم، من قصد دارم از الان فایل لازم برای پرینت رو تهیه کنم چون من با همسرم روزی حداقل 7 ساعت داریم چت میکنیم و برای لود شدن چتهای قدیمی هم باید 5-6 ساعت صبر کنم برای همین فکر کردم تا وقت هست ذره ذره مدارک رو جمع کنم. وقتی ماه می و جون 2015 رو سیو کردم حدود 1400 صفحه شد البته از آگوست 2014 ایمیل هم داشتیم که حجم اونها کمه و پرینتش راحته. دیگه از می 2015 تا همین الان رو بخوام ذخیره کنم 10 هزار صفحه میشه و تا وقت مصاحبه احتمالا 20 هزار صفحه چت میشه. آیا نیازه من همه اینا رو ببرم؟ آخه حتی اگر به صورت 16 تایی هم پرینت بگیرم باز بیش از 1000 صفحه میشه. یا پیشنهاد میدین که مثلا 50 صفحه از هر ماه رو انتخاب کنم و پرینت بگیرم؟ آیا در صورت انجام این کار مشکلی پیش نمیاد؟
ببخشید سوالم طولانی شد فکر کنم پرحرفیم و علت داشتن هیستوری چت بسیار زیاد مشخص شد Smile)
سلام.
ما هم حجم زیادی چت تو واتساپ و تعداد بالایی ایمیل داشتیم و تجربه ش رو دارم. ایمیل ها رو چون قدمت بالایی داشتن و از شروع رابطه مون شامل ش میشد. تقریباً همه رو پرینت گرفتم. اما چت ها رو گزینشی بردم. فایل بک آپ چت هیستوری واتساپ خوشبختانه تاریخ داره در مورد هر پیام و سازماندهی ش آسون تره. به نسبت حجم چت هاتون از هر روز یا هر هفته یک صفحه رو انتخاب کنید. یا از هر ماه ده صفحه. دلیلش هم نشون دادن تداوم در ارتباط بودن شما در طول زمان اونم به طور پیوسته ی... در هر صورت شما باید پیوستگی رابطه و در ارتباط بودن تون رو نشون بدین. نگران محتوای چت ها و بی سر ته شدن شون بعد از گزینش نباشید.
خیلی ممنون از پاسخگویی کاملتون. فقط یک سوال دیگه، ما از چند ماه اول آشناییمون چت نداریم یعنی پاک شده چون یه بار اکانتم رو دیلیت کردم چندبار ایمیل هم زدم به سایتی که آشنا شده بودیم ولی گفت هیستوریشون پاک میشه بعد دو ماه، اما از دو سال پیش هیستوری کامل چت داریم، مشکلی پیش میاد؟ بازم ممنونم

سلام دوست عزیز. نه مشکلی نیست . دقیقا از زمانی که دسترسی به چتها دارین شروع کنید به گرفتن پرینت بطوری که نشان بده در تمام این مدت ارتباط تداوم داشته. انقدر این زمان طولانی خواهد بود که شما خیلی وقت دارید تا مکالمات بعدیتون رو هم به اینها اضافه کنید و تمام این مکالمات پرینت شده به اندازه ای خواهند بود که افیسر را مجاب کنند که رابطه واقعی هست. البته فقط پرینت مکالمات جزو مدرک نیست. عکسهای خودتون و خانوادگی - بلیط مسافرت و عکسهایی که در زمان مسافرت گرفتید. اگر حساب مشترک دارید و یا هر چیزی که نشون بده این رابطه واقعی و قوی هست را در زمان مصاحبه با خودتون بهمراه داشته باشید. موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: NAzeez ، Pargosha
سلام به همه بچه های مهاجرسرا. من این پست رو تو صفحه ی ازدواج با کسی که گرین کارت داره هم گذاشتم اما نمیدونم چرا منتشر نشده. به همین خاطر اینجا هم می ذارمش. مرسی از کمکتون.

من از طریق همسرم که گرین کارت داره اقدام کردم برای ویزای ازدواجی ‎(f2a).‎ تاریخ ‎priority date‎ که دریافت کردیم نوامبر ‎2015‎ بود. بعد از اون کیس نامبر را در ‎april 2016‎ از طریق ایمیل دریافت کردیم و ‎invoice number‎ را از طریق تماس تلفنی گرفتیم. حالا دو تا سوال دارم:
1- اینکه توی بولتین ویزا، جدول B، در حال حاضر ما ‎current‎ شدیم ولی انتخاب ‎Agent‎ و پرداخت ها برام باز نمیشه؟ به نظرتون یکم طولانی نشده؟ باید چیکار کنم؟
2- این که من ممکنه برای ادامه تحصیل تو مقطع دکتری تو یکی از دانشگاه های آلمان پذیرفته بشم. این قضیه در روند گرفتن ویزای آمریکای من تاثیری داره یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-26 ساعت 21:32)NAzeez نوشته:  
(2016-08-26 ساعت 18:37)mobydick نوشته:  
سلام.
خیلی ممنون از پاسخگویی کاملتون. فقط یک سوال دیگه، ما از چند ماه اول آشناییمون چت نداریم یعنی پاک شده چون یه بار اکانتم رو دیلیت کردم چندبار ایمیل هم زدم به سایتی که آشنا شده بودیم ولی گفت هیستوریشون پاک میشه بعد دو ماه، اما از دو سال پیش هیستوری کامل چت داریم، مشکلی پیش میاد؟ بازم ممنونم
نه نگران نباشین. خوشبختانه چیزی کم نیست و خیلی هم پر و پیمون هست مدارک اثبات رابطه تون .
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: razraz ، NAzeez
(2016-08-26 ساعت 22:45)NAzeez نوشته:  
(2016-08-26 ساعت 22:06)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-26 ساعت 21:32)NAzeez نوشته:  خیلی ممنون از پاسخگویی کاملتون. فقط یک سوال دیگه، ما از چند ماه اول آشناییمون چت نداریم یعنی پاک شده چون یه بار اکانتم رو دیلیت کردم چندبار ایمیل هم زدم به سایتی که آشنا شده بودیم ولی گفت هیستوریشون پاک میشه بعد دو ماه، اما از دو سال پیش هیستوری کامل چت داریم، مشکلی پیش میاد؟ بازم ممنونم

سلام دوست عزیز. نه مشکلی نیست . دقیقا از زمانی که دسترسی به چتها دارین شروع کنید به گرفتن پرینت بطوری که نشان بده در تمام این مدت ارتباط تداوم داشته. انقدر این زمان طولانی خواهد بود که شما خیلی وقت دارید تا مکالمات بعدیتون رو هم به اینها اضافه کنید و تمام این مکالمات پرینت شده به اندازه ای خواهند بود که افیسر را مجاب کنند که رابطه واقعی هست. البته فقط پرینت مکالمات جزو مدرک نیست. عکسهای خودتون و خانوادگی - بلیط مسافرت و عکسهایی که در زمان مسافرت گرفتید. اگر حساب مشترک دارید و یا هر چیزی که نشون بده این رابطه واقعی و قوی هست را در زمان مصاحبه با خودتون بهمراه داشته باشید. موفق باشید.

خیلی ممنونم، بله حتما، اون مدارکی رو که میتونستم تا الان توی یک پوشه جمع کردم مثل بلیط هامون، عکسها و رسید هدیه هامون برای همدیگه، کارت و رسید حلقه، و هر چیزی که اضافه بشه رو هم جمع میکنم. واقعا شما دوستان لطف میکنید تجربیاتتون رو میگید

با سلام به شما دوست عزیز

با ارزوی موفقیت برای شما در مصاحبه و گرفتن سریع ویزا...
فقط تا ارتون نخواستن مدارک اثبات رابطه رو ارائه ندید ...دم دستتون باشه توی پوشه..بهترین مدل پوشه برای سفارت
کلر بوک هست که خیلی کارتون رو راحت میکنه...معمولا هم اینجور مدارک رو کنسولر میخواد ..پس اول کار که کارمند سفارت
ازتون درخواست یکسری مدارک مثل اصل شناسنامه و ... میکنه این موارد رو ارائه ندید.

موفق و شاد باشید
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: NAzeez ، Pargosha
(2016-08-27 ساعت 00:09)saeidzamani نوشته:  سلام به همه بچه های مهاجرسرا. من این پست رو تو صفحه ی ازدواج با کسی که گرین کارت داره هم گذاشتم اما نمیدونم چرا منتشر نشده. به همین خاطر اینجا هم می ذارمش. مرسی از کمکتون.

من از طریق همسرم که گرین کارت داره اقدام کردم برای ویزای ازدواجی ‎(f2a).‎ تاریخ ‎priority date‎ که دریافت کردیم نوامبر ‎2015‎ بود. بعد از اون کیس نامبر را در ‎april 2016‎ از طریق ایمیل دریافت کردیم و ‎invoice number‎ را از طریق تماس تلفنی گرفتیم. حالا دو تا سوال دارم:
1- اینکه توی بولتین ویزا، جدول B، در حال حاضر ما ‎current‎ شدیم ولی انتخاب ‎Agent‎ و پرداخت ها برام باز نمیشه؟ به نظرتون یکم طولانی نشده؟ باید چیکار کنم؟
2- این که من ممکنه برای ادامه تحصیل تو مقطع دکتری تو یکی از دانشگاه های آلمان پذیرفته بشم. این قضیه در روند گرفتن ویزای آمریکای من تاثیری داره یا نه؟

با سلام به شما

اگه فرم ds-260 برای شما باز نیست بهتره با ان وی سی تماس بگیرید.

2- خیر مشکل خاصی نداره.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: razraz ، Pargosha
سلام دوستان عزیز و گرامی
آیا دوستان موردی بوده که کیس ‎CR1‎ باشند زمان مصاحبه ولی با گذشت زمان در دوران بکگراند چک بیش از دو سال از ازدواجشون گذشته باشه؟! در این صورت باید چه اقدامی انجام داد تا کیس به ‎IR1‎ تبدیل بشه؟ چون شنیدم بعدا ویزا بصورت همان ‎CR1‎ ممکنه داده بشه!
بسیار سپاسگزارم
دانیال
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-27 ساعت 00:09)saeidzamani نوشته:  سلام به همه بچه های مهاجرسرا. من این پست رو تو صفحه ی ازدواج با کسی که گرین کارت داره هم گذاشتم اما نمیدونم چرا منتشر نشده. به همین خاطر اینجا هم می ذارمش. مرسی از کمکتون.

سلام دوست عزیر
منم نوامبر 2015 هستم . ولی هنوز خبری نیست. ولی برای اشنامون که سپتامبر بوده یماهو خورده ای پیش باز شده.
ممنون میشم روند کاریتون رو با منم درمیون بزارید. چون هم کتگوری ما یکی هست همpd
من زیاد از روند کاری خودم اطلاع ندارم چون بیشتر کارارو وکیل انجام میده ولی خیلی دلم میخواد بدونم یکی مثل من تو چه مرحله ای هست
در ضمن اگه ارسال هات به بالای 5 برسه بدون تایید سریع پستات میاد
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-08-26 ساعت 11:59)danieledoa نوشته:  سلام دوستان عزیز و گرامی
آیا دوستان موردی بوده که کیس CR1 باشند زمان مصاحبه ولی با گذشت زمان در دوران بکگراند چک بیش از دو سال از ازدواجشون گذشته باشه؟! در این صورت باید چه اقدامی انجام داد تا کیس به IR1 تبدیل بشه؟ چون شنیدم بعدا ویزا بصورت همان CR1 ممکنه داده بشه!
بسیار سپاسگزارم
دانیال

از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-27 ساعت 12:16)razraz نوشته:  

سلام دوست عزیر
منم نوامبر 2015 هستم . ولی هنوز خبری نیست. ولی برای اشنامون که سپتامبر بوده یماهو خورده ای پیش باز شده.
ممنون میشم روند کاریتون رو با منم درمیون بزارید. چون هم کتگوری ما یکی هست همpd
من زیاد از روند کاری خودم اطلاع ندارم چون بیشتر کارارو وکیل انجام میده ولی خیلی دلم میخواد بدونم یکی مثل من تو چه مرحله ای هست
در ضمن اگه ارسال هات به بالای 5 برسه بدون تایید سریع پستات میاد

سلام.ممنون از راهنماییتون. خیلی خوبه که ما رو از شک در آوردین. پیشنهاد خوبیه که با هم در ارتباط باشیم چون این جوری میتونیم با هم دیگه روند کارامونو چک کنیم. Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان