کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر در مورد رسیدن نامه قبولی در لاتاری
بچه ها من دو روز پیش به KCC ایمیل زدم و گفتم که شما می تونید وضعیت انتخاب شدن یا نشدن من رو الان بهم خبر بدید یا نه که به قول rezam یه جواب کلی دادن که عینا اینجا می نویسم تا خیال همه ی دوستان از بابت شروع ارسال نامه ها راحت باشه :

Thank you for your inquiry,

Starting with DV-2010, all entrants, including those NOT selected, will be able to check the status of their entry through the E-DV website and find out if their entry was or was not selected. Entrants should keep their own confirmation page information from the time of their entry (October 2, 2008, to December 1, 2008) until they may check the status of their entry online. Status information for DV-2010 will be available online from July 1, 2009, until June 30, 2010. All notification letters are sent to the address indicated on the entry within five to seven months from the end of the application period.

Williamsburg, Kentucky
KCCDV@state.gov
(606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

بچه ها یه انرژی مثبت دیگه : دیشب داشتم برنامه نود رو می دیدم بعد از اینکه افشین قطبی حرفاش تموم شد خیلی فکر کردم که بالاخره حق به حق دار رسید چرا اینجوری شد ؟ چون قطبی آدم خوبیه هر کاری که می کنه از حسن نیتشه نمی خوام بحثو منحرف کنم و فوتبالیش کنم این مقدمه اس . نمی خوام از خودم تعریف کنم ولی این چند وقته نسبت به همه خیلی حسن نیت داشتم کارایی رو می خواستم بکنم که ممکن بود به ضرر خودم تموم شه ولی به خاطر اینکه طرف مقابل احتیاج شدید بهش داشت حاضر بودم انجام بدم حتی با ضرر و تا حالا هم مزد کارام رو از خدای خودم گرفتم و امیدوارم با ادامه دادن همین روند نه به خاطر گرقتن مزد بلکه بخاطر دل خودم بقیه ی کارهایی رو که دوست دارم هم انجام بشه و بتونم به آرزوی قلبیم که داشتن یه پاسپورت آمریکایی هست برسم .

راستی چطوره یه ستاد تو سایت تشکیل بدیم به اسم ستاد انرژی مثبت دهی به پیروان راه لاتاری؟Big Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
درود و سلام

[/b]رسید مژده کـه ایــّام غم نخواهد ماند
دوستان از اینکه میبینم با اینهمه انرژی، بخت و اقبال خود را رقم میزنید؛ حقیقتا ً تحت تاثیر واقع میشوم و از خدا میطلبم که دل همگی شما را شاد و شادمان نماید.

قصد ندارم که نصیحت های پدربزرگ مأبانه برایتان داشته باشم؛ امـّـا بعنوان کسی که چنین تجربه هایی را پشت سرگذاشته،فقط قصد به مشارکت گذاشتن آنرا دارم

بعنوان کسی که اکنون در آمریکا زندگی میکند؛ دو دیدگـاه متعصبانه را نسبت به مهاجرت و مخصوصا ً آمریکا ؛ اصلا ً نمی پسندم؛ گروهی که آنرا بهشت برین میپندارند ؛ و گروهی دیگر که آنرا جهنم دوعالم میدانند

روی سخنم با گروه اوّل است که خوشبختانه گروه دوّم را راهی به این معصیت کـده( مهاجرسر ا) !!؟؟ نیست. حقیقتا ً تفاوت سطح زندگی ایران با آمریکا؛ آنچنان زیاد است و متفاوت که ساعتها میتوان درباره ی آن بحث کرد؛ ولی این به این معنی نیست که داخل ایران برای همه هم مطلوب نیست و باید راهی برای مهاجرت پیدا کنند و بر همین اثاث تمام انرژی و روح و فکر خود را به همین یکی محدود کنند. ( منظور ای بسا افرادی که حتی قبول هم بشوند و باز خود را مرد و یا دارای شرایط، مهاجرت نبینند و تازه اوّل آزارهای فکری آنهاست که بروند ؛ یا نه؟؟ )

حداقل مطلب آن است که اگر خداوند صلاح ندانست و کسی ، قبول نشد آنچنان همه ی عالم در برابر چشمانشان تیره و تار نمیشود.
از خداوند همیشه بخواهید که [/u]بهترین ها را سر راهمان قرار دهد و این عین آیه ی قرآن است که «[/b]ای بسا که چیزی را بد بپندارید؛ درحالیکه خیر تو در آن باشد»{ البته اشاره ای هم به شعر حافظ داشتم}

از خداوند میطلبم که چنان ظرفیتی به ما عطا کند که هرآنچه تقدیرمان است و بر سرمان میرود را عین لـُطف او و « عــشـــق مــحــض »بدانیم.

الان که این چند سطر را مینویسم ساعت های اولـّیه روز جمعه یازدهم اردیبهشت است و امیدوارم که از همین اولـّین روز ارسال نامه های قبولی، به یــُـمــن میلاد حضرت زینب و روز پرستار و کارگر؛ هیچ یک از افرادی که در این انجمن سهیم هستند؛ ناامید برنگردند و آوردنده ی خبرهای خوش باشند

ارادتمند همگی شما حمید ایالت میزوری

درآخر هم از آقای پیام تشکر میکنم که با این شوخی خود و ایجاد این تاپیک، فرصتی برای سنجش اراده و حال و هوای روحی مان نمود؛ و از دوستان میخواهم به ایشان خــُرده نگیرند و اگر مایلند که جدی بودن ایشان را در پیگیری هدفشان و مهاجرت بدانند؛ سری به قسمت لاتاری 2009 و تاپیک « بریم یا نریم؟ » بزنند

و در آخـــــر دو صد درود دوباره و بدرود[/u][/b][/size]
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
تشکر کنندگان: توکلی کامران ، WIKIMAN ، payam_prz ، mohammad_usa
lexington نوشته: درود و سلام

[/b]رسید مژده کـه ایــّام غم نخواهد ماند
دوستان از اینکه میبینم با اینهمه انرژی، بخت و اقبال خود را رقم میزنید؛ حقیقتا ً تحت تاثیر واقع میشوم و از خدا میطلبم که دل همگی شما را شاد و شادمان نماید.

قصد ندارم که نصیحت های پدربزرگ مأبانه برایتان داشته باشم؛ امـّـا بعنوان کسی که چنین تجربه هایی را پشت سرگذاشته،فقط قصد به مشارکت گذاشتن آنرا دارم

بعنوان کسی که اکنون در آمریکا زندگی میکند؛ دو دیدگـاه متعصبانه را نسبت به مهاجرت و مخصوصا ً آمریکا ؛ اصلا ً نمی پسندم؛ گروهی که آنرا بهشت برین میپندارند ؛ و گروهی دیگر که آنرا جهنم دوعالم میدانند

روی سخنم با گروه اوّل است که خوشبختانه گروه دوّم را راهی به این معصیت کـده( مهاجرسر ا) !!؟؟ نیست. حقیقتا ً تفاوت سطح زندگی ایران با آمریکا؛ آنچنان زیاد است و متفاوت که ساعتها میتوان درباره ی آن بحث کرد؛ ولی این به این معنی نیست که داخل ایران برای همه هم مطلوب نیست و باید راهی برای مهاجرت پیدا کنند و بر همین اثاث تمام انرژی و روح و فکر خود را به همین یکی محدود کنند. ( منظور ای بسا افرادی که حتی قبول هم بشوند و باز خود را مرد و یا دارای شرایط، مهاجرت نبینند و تازه اوّل آزارهای فکری آنهاست که بروند ؛ یا نه؟؟ )

حداقل مطلب آن است که اگر خداوند صلاح ندانست و کسی ، قبول نشد آنچنان همه ی عالم در برابر چشمانشان تیره و تار نمیشود.
از خداوند همیشه بخواهید که [/u]بهترین ها را سر راهمان قرار دهد و این عین آیه ی قرآن است که «[/b]ای بسا که چیزی را بد بپندارید؛ درحالیکه خیر تو در آن باشد»{ البته اشاره ای هم به شعر حافظ داشتم}

از خداوند میطلبم که چنان ظرفیتی به ما عطا کند که هرآنچه تقدیرمان است و بر سرمان میرود را عین لـُطف او و « عــشـــق مــحــض »بدانیم.

الان که این چند سطر را مینویسم ساعت های اولـّیه روز جمعه یازدهم اردیبهشت است و امیدوارم که از همین اولـّین روز ارسال نامه های قبولی، به یــُـمــن میلاد حضرت زینب و روز پرستار و کارگر؛ هیچ یک از افرادی که در این انجمن سهیم هستند؛ ناامید برنگردند و آوردنده ی خبرهای خوش باشند

ارادتمند همگی شما حمید ایالت میزوری

درآخر هم از آقای پیام تشکر میکنم که با این شوخی خود و ایجاد این تاپیک، فرصتی برای سنجش اراده و حال و هوای روحی مان نمود؛ و از دوستان میخواهم به ایشان خــُرده نگیرند و اگر مایلند که جدی بودن ایشان را در پیگیری هدفشان و مهاجرت بدانند؛ سری به قسمت لاتاری 2009 و تاپیک « بریم یا نریم؟ » بزنند

و در آخـــــر دو صد درود دوباره و بدرود[/u][/b][/size]

حمید جان سلام خیلی ممنونم از بابت صحبت هایی که کردی خیلی تاثیر گذاشت روی من ولی من مطئمنم امسال برنده میشم مثل یک الهام قلبیه این امر
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
Lexington , حمید عزیز

کاملا با تو موافقم. همه می دونیم که مهاجرت بسیار خوبه و خداوند به کسانی که مهاجرت می کنند کمکهای زیادی می کنه. می تونیم یه سری به حرفای دکتر شریعتی در مورد هجرت بزنیم.
در هجرت نعمت و توجه خداوند بیش از پیش با انسان همراهه.
و همینطور که شما می گه صلاح هر کسی رو خدا بهتر می دونه. حتما خدایی که برای هجرت نعمت و رحمت قرار داده اسبابش رو واسه کسی که صلاحش در هجرته فراهم می کنه و واسه کسی که هجرت به صلاحش نیست نه.
ممنون از یاد آوری قشنگت.[/color]
پشت درياها شهري است!
قايقي بايد ساخت.
---------------------------------
شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
من که میدونم که برنده میشم.
من برنده میشم.
از این به بعد باید این جمله " من برنده میشم " رو هر کدوم تو هر پستی که میزنن بیارید.
این قانونه و گرنه میدمتون دست احمد نژاد
w
تشکر کنندگان:
سلامممممممممممممBig Grinمن مطمئن هستم برنده میشم اگر خداوند مصلحت مرا در این ببیندWink
تشکر کنندگان:
بازم سلام به همه
پس چی شد این نامه ها
بابا آخه این آدمای بی دین که توی بلاد کفر زندگی میکنن نمیگن شاید ما میخوایم بریم اونجا امر به معروف کنیم !! پس چرا این نامه مارو نمیدن
دیر میشه از دهن میوفته ها
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان:
من مصلحت پسلحت نمیدونم چیه..... من برنده هستم و نامه هم تا چند روز دیگه میاد... حالا میخواد مصلحت باشه میخواد نباشه... اصلا نمیخواد مصلحت باشه.... من خودم مصلحش میکنم..Smile
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
sadra_sepehr نوشته: muhammadinfo عزیز آره به عنوان مدیر ستاد انرژی مثبت دهی به پیروان راه لاتاری این دستور رو پاراف می کنم و اگر هر کسی تویه پستاش نزد توبیخ با درج در پرونده
رو براش در نظر می گیرم بردیا جان هممون برنده ایم شک نکن داداش Big Grin
من که از اول گفته بودم برنده میشم Big Grin

شما که دیگه اینقدر از خودت مطمئن هستی، این تاریخ نامه اول و دوم رو هم وارد کن، تاریخ گرفتن گرین کارتم بزن. این طوری دیگه شاید خدا تو رو دروایستی بیفته.
حالا اگه دقیق نداری هم تقریبی بزن.Big Grin
تشکر کنندگان:
greencardholder نوشته:
sadra_sepehr نوشته: muhammadinfo عزیز آره به عنوان مدیر ستاد انرژی مثبت دهی به پیروان راه لاتاری این دستور رو پاراف می کنم و اگر هر کسی تویه پستاش نزد توبیخ با درج در پرونده

شما که دیگه اینقدر از خودت مطمئن هستی، این تاریخ نامه اول و دوم رو هم وارد کن، تاریخ گرفتن گرین کارتم بزن. این طوری دیگه شاید خدا تو رو دروایستی بیفته.

greencardholder عزیز اولا که شما باید یه توبیخی دریافت کنی چرا که نگفتی من برنده میشم!!!Big Grin ثانیا ایشالا اونم به وقتش دقیقشو می زنم مطمثن باش تا آخر سبتامبر 2010 همش پر میشه فقط پاسپورت آمریکایی می مونه که اونم اگه دست خودم بود تا اونوقت ردیفش می کردم ولی بقیش که دست خودم هست!!! من با خدا قرار گذاشتم که از رو ببرمش همین امسال تا نامم رو بفرسته
به دلم برات شده نامم میاد ، نامم میاد ، نامم میاد امشب
کیس من پایین تره یا کیس تو ، یا کیس تو ، یا کیس تو؟؟؟
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
sadra_sepehr نوشته:
greencardholder نوشته:

greencardholder عزیز اولا که شما باید یه توبیخی دریافت کنی چرا که نگفتی من برنده میشم!!!Big Grin ثانیا ایشالا اونم به وقتش دقیقشو می زنم مطمثن باش تا آخر سبتامبر 2010 همش پر میشه فقط پاسپورت آمریکایی می مونه که اونم اگه دست خودم بود تا اونوقت ردیفش می کردم ولی بقیش که دست خودم هست!!! من با خدا قرار گذاشتم که از رو ببرمش همین امسال تا نامم رو بفرسته

امشب نامت می یاد؟! ما که والا کیس نامبر اصلا نداریم... نمی دونیم هم چی هست!

خدا هر چی بخواد همون پیش می یاد... اگه قرار باشه برنده بشی برنده می شی. من به شخصه به اینکه آدم یه چیز رو هی خیلی به خودش تلقین کنه تا اینکه براش اتفاق بیفته اعتقاد ندارم. چیزهایی هست که در دست خود آدمه، همت و تلاشش اون رو می رسونه به هدف، اون موقع باور داشتن رسیدن خیلی مهمه. اون موقع اگر به خودت تلقین کنی که می تونم! می تونم! می تونی...چیزی که انرژی حرکت رو بت بده. اما چیزهایی هست که فقط دست تقدیره، از اون لحظه که نامت دستت رسید اون وقت می تونی بگی که من می خوام برم!

مثل همون قضیه سربازیت (اگر اشتباه نکنم که تو بودی)، رفتی تلاش کردی، قانونی رو پیدا کردی که که باش معاف شدی. اتفاقا من همون موقع هم که داشتم این پست تو رو می خوندم اینو به خودم گفتم که خوب سربازی معاف شدنت دست خودت بود، لاتاری درومدنت هم دست خودته؟!

به هر حال، ما رو ببخش اگر بر خلاف ستاد انرژی مثبت حرفی زدیم. ببین آخه خیلی حالت گرفته می شه اگر اسمت درنیاد!

حالا برا اینکه توبیخ هم نگیرم، بیا برنده می شی! بعد اینکه درومدنت اصلا دست خداست...
تشکر کنندگان:
مسافران عزيز

همونطوري كه همه مي دونيد نامه ها از اول مي (MAY) ارسال ميشه و با احتساب اينكه حداقل 20 روز طول مي كشه تا به ايران برسه ، مي تونيم از اوائل خرداد واسه دريافت نامه ها منتظر باشيم. تو اين مدت باقيمونده با در نظر گرفتن اينكه ناممون مياد ميتونيم يه سري اطلاعات راجع به مدارك مورد نياز بعد از دريافت نامه اول و كم و كيف و چگونگي اين مدارك از بقيه مباحث سايت و ساير منابع جمع آوري كنيم ، تا زماني كه ناممون رو دريافت مي كنيم كلي دستمون جلو باشه.
البته مي دونم كه همه اينكاره ايد.
توضيح واضحات بود.
ضمنا Sadra_Sepehr عزيز ، نامه تو اول از همه مياد.
پشت درياها شهري است!
قايقي بايد ساخت.
---------------------------------
شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
greencardholder نوشته:
sadra_sepehr نوشته:
greencardholder نوشته:

امشب نامت می یاد؟! ما که والا کیس نامبر اصلا نداریم... نمی دونیم هم چی هست!

خدا هر چی بخواد همون پیش می یاد... اگه قرار باشه برنده بشی برنده می شی. من به شخصه به اینکه آدم یه چیز رو هی خیلی به خودش تلقین کنه تا اینکه براش اتفاق بیفته اعتقاد ندارم. چیزهایی هست که در دست خود آدمه، همت و تلاشش اون رو می رسونه به هدف، اون موقع باور داشتن رسیدن خیلی مهمه. اون موقع اگر به خودت تلقین کنی که می تونم! می تونم! می تونی...چیزی که انرژی حرکت رو بت بده. اما چیزهایی هست که فقط دست تقدیره، از اون لحظه که نامت دستت رسید اون وقت می تونی بگی که من می خوام برم!

مثل همون قضیه سربازیت (اگر اشتباه نکنم که تو بودی)، رفتی تلاش کردی، قانونی رو پیدا کردی که که باش معاف شدی. اتفاقا من همون موقع هم که داشتم این پست تو رو می خوندم اینو به خودم گفتم که خوب سربازی معاف شدنت دست خودت بود، لاتاری درومدنت هم دست خودته؟!

به هر حال، ما رو ببخش اگر بر خلاف ستاد انرژی مثبت حرفی زدیم. ببین آخه خیلی حالت گرفته می شه اگر اسمت درنیاد!

حالا برا اینکه توبیخ هم نگیرم، بیا برنده می شی! بعد اینکه درومدنت اصلا دست خداست...

greencardholder عزیز سلام . من خیلی به تقدیر و قسمت اعتقاد دارم و اینم عقیده ی راسخ بهش دارم که خدا دوست داره همه ی بنده هاش اون چیزی که به صلاحشونه و دوست دارند اتفاق بیفته اتفاق می افته و اینم می دونم که اگه بخاهیم تحولی تو زندگیمون پیش بیاد بدون شک مقدماتش توسط خدا فراهم میشه این هم که من هی میگم برنده میشم به خدا از روی اطمینان قلبی هست یه بار گفته بودم حس می کنم برنده شدنم بهم الهام شده و دوست دارم این انرژی مثبتی رو که دارم بین همه ی دوستانم ( هر چند مجازی ) پخش کنم شک نداشته باش هر کسی که بخواد برنده بشه برنده میشه همون وقتی هم برنده میشه که می خواد بهر حال امیدوارم همه ی دوستان به آرزوهاشون برسند و روزی رو دیگه نبینیم که مردم ایران آرزوی رفتن به خارج رو داشته باشند و مملکت خودمون بهتر از همه جای دنیا شده باشه. در ضمن من نگفتم بگی من برنده میشم باید بگید خودتون برنده میشیدBig Grin
دوست خوبم rezam عزیز از لطفت ممنونم حالا نفر اول یا آخرش رو نمی دونم ولی اینو میدونم که من برنده ام چون می خوام برنده باشم
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
سوالی از این دوستمون که منبع و معدن انرژی مثبته دارم.
اگر شما با چشم بسته، یک تاس را روی زمین بیاندازید و بعد از اینکه چند نفر به غیر از شما نتیجه را دیدند که مثلا عدد یک بود، و بعد بلافاصله رویش را با لیوان کدری بپوشونیم و بعد شما هی بگی الان شیش میشه، الان شیش میشه، آیا اون تاس چرخیده و به عدد مورد نظر شما تغییر میکنه؟
اون چیزهایی که شما تو فیلم The Secret دیدین یا تو کتابش خوندین، مربوط به تغییر دادن آینده است، نه گذشته.
گذشته را هیچ کسی نمیتونه تغییر بده، همونطور که شما نمیتونین با پونصد تن انرژی مثبت هم اون تاس رو عوض کنید.
الان هم موضوع همینه. جواب قرعه کشی و شماره های برنده شده ماهها قبل از اینکه شما تصمیم به استفاده از انرژی مثبت بگیرین معلوم شده.
دیگه شما نمیتونین با انرژی مثبت یا منفی یا خنثی یا ورد و جادو یا دعا و نذر و نیاز یکی از اون نامه ها رو به نام خودتون تغییر بدین. مگر اینکه همین حالا هم اسم شما توی اون نامه های نازنین وجود داشته باشه.
قصد من حال گیری از شما یا کس دیگه ای نیست. می خوام بگم واقع بین باشین و اصلا روش حساب باز نکنین و زندگی و فکرتون را حروم نکنید. و خواهش میکنم اگر لازم میبینید که حتما پاسخی بدید، جواب علمی و منطقی بیارین.
صبر کنید تا نامه بیافته زیر در خونه تون. اگر نیافتاد، سال دیگه و باز هم سال بعدش. کاری نکنید که بعدا اگر نامه ای نیومد، از هرچی تفکر مثبت و بینش مثبته پشیمون بشین. یا مثلا ناچار بشید برای اینکه "ضایع" یا "سه" نشید، الکی بگین وای من برنده شدم با شماره زیر 1000 !!
باز هم شرمنده از اینکه این متن را نوشتم. شما میتونید 100 تا توبیخ برای بنده "پاراف" بفرمایید. اما من اینو برای دوستان واقع بینی نوشتم که گاهی میان سری به سایت میزنن تا از نکته ای جا نمونن.
تشکر کنندگان: greencardholder ، mohammad_usa ، lale26 ، WIKIMAN ، hoda ، Parslottery ، elham
سلام.
دوستان به نظر شما این پروسه ارسال نامه ها از روزی که فرستاده میشن تا روزی که به دست برنده ها در ایران برسن چه جوریه؟
منظورم اینه که چه مسیری رو طی میکنه و این کار چند روز طول می کشه؟
سوال دیگه اینکه نامه ها به ترتیب کیس نامبر ارسال میشه یا نه؟ یعنی اگر کسی نامه اش رو زودتر دریافت کنه به این معنیه که کیس نامبرش کمتر بوده؟
و آخر سر هم اینکه زمان شروع مصاحبه ها برای برنده های 2010 کی هست؟ مسلما باید بعد از اول جولای 2009 (زمانی که از طریق سایت می شه وضعیت برنده شدن یا نشدن رو چک کرد) باشه. درسته؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان