کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان مصاحبه
الهام جان
برای من سفارت آنکارا ایمیل فرستاد که زمانبندیت عوض شده.
البته اول خود من ایمیل زدم بهشون و خواستم وقت رو برای تاریخ زودتر بگذارند که جوابش منفی بود و فقط ساعت رو در همون روز عوض کردن.
چند روز بعد ایمیل فرستادند که با اون تاریخی که خواسته بودی موافقت شده در حالیکه من تمام بلیطها و هتل رو رزرو کرده بودم و ازشون خواستم که تاریخ رو سر وقت اولی خودشون نگه دارن که جواب دادن نمیشه.
من هم تاریخشون رو کانفرم کردم و بلیطها رو عوض کردم و جریمه هم دادم!!!
دوباره دو هفته مونده به مصاحبه ایمیل زدن که تاریخ مصاحبت افتاده عقب !!
که دیگه دیوانم کردم چون دوباره باید جریمه بدم و تاریخ مرخصیم رو عوض کنم و ... !!
فکر کنم ایمیل من رو از همون جا دارن. در ضمن آدرس ایمیل هممون رو که با KCC مکاتبه کردیم رو قاعدتا باید داشته باشن.

راستی این وسطها به KCC هم ایمیل زدم و ماجرا رو توضیح دادم و ازشون کمک خواستم. اونها هم در جواب گفتن که نمیتونن کاری کنن و از سفارت آنکارا دلیل تغییر چند باره وقت مصاحبت رو بپرس !!!

این بود خلاصه ماجرا.

من پیشنهادم اینه که اگر میتونید درخواست تغییر وقت مصاحبه ندید و اگر یه مقدار مشکل دارین همون تاریخ رو قبول کنین وگرنه بدجوری برنامتون رو به هم میریزن !
تشکر کنندگان: farzad24
مرسیarshkarshk عزیز
خوب پس معلوم شد اگر ما زمان مصاحبه رو تغییر ندیم این مشکلات پیش نمیاد .
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
یادم نمی یاد راستش! فرم های اولیه یعنی کدوما؟ ما فقط یه سری فرم فرستادیم جون پارسال. که تو اونا فکر کنم این مشخصات بود.
تشکر کنندگان:
خدا بگم این جورج واشنگتن رو چکار کنه ؟!!!!
7000 !!!!!!!!!!
من بیچاره رو بگو امیدوار بودم دسامبر شمارم کارنت بشه تازه اون موقع هم میخواستم 4 ماه عقب بندازمش حالا افتادم واسه اکتبر باید 6 ماه مصاحبمو عقب بندازم
بچه ها به نظرتون سفارت یه همچین حال شدیدی بهم میده ؟
دوستانی که قبلا وقت مصاحبشون رو عقب انداختن لطفا راهنمایی کنن مراحلش چجوریه و اگه نکته یا روش خاصی به ذهنشون میرسه دریغ نکن
راستی سفارت انتخابی من ابوظبی
با تشکر
تشکر کنندگان:
hamed_gh نوشته: خدا بگم این جورج واشنگتن رو چکار کنه ؟!!!!
7000 !!!!!!!!!!
من بیچاره رو بگو امیدوار بودم دسامبر شمارم کارنت بشه تازه اون موقع هم میخواستم 4 ماه عقب بندازمش حالا افتادم واسه اکتبر باید 6 ماه مصاحبمو عقب بندازم
بچه ها به نظرتون سفارت یه همچین حال شدیدی بهم میده ؟
دوستانی که قبلا وقت مصاحبشون رو عقب انداختن لطفا راهنمایی کنن مراحلش چجوریه و اگه نکته یا روش خاصی به ذهنشون میرسه دریغ نکن
راستی سفارت انتخابی من ابوظبی
با تشکر

حامد جان شما از کجا متوجه شدی که اکتبر کارنت ویا مصاحبه خواهی داشت؟ باتشکر
تشکر کنندگان:
چون بولتن ويزا براي اكتبر اعلام و تا 7000 كارنت شدند.
تشکر کنندگان: reza22
سلام دوستان

من شماره کیس ام 17000 هستش . با این روالی که شروع کردن حتماً مصاحبه من هم زمانبدنی اش زودتر خواهد بود . بدلیل اینکه من نمی تونم قبل از April 2010 از کشور خارج بشم به نظر شما چیکار میشه کرد ؟

منظور اینکه میشه تاریخ مصاحبه رو چند ماه عقب انداخت ؟
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان:
به احتمال زیاد منم نیاز خواهم پیدا کرد که زمان مصاحبه ام رو تقریبا یک ماهی عقب یــــــــــا جلو ببرم.
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان:
من تاریخ مصاحبه ام را دوبار تغییر دادم وهیچ مشکلی هم برام پیش نیامد.من یک بازه زمانی را گفته بودم و اونها خودشون اولین روز اون بازه را انتخاب کردند.(حتی کلیرنس من در ماه می یعنی 2 ماه قبل از اولین تاریخ مصاحبه امده بود).البته به هیچ عنوان نمیشه از ماهی که در ان تاریخ مصاحبه را تعیین کرده اند زودتر برای مصاحبه رفت.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان: meweadl

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان