کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرم ها و نامه ها به صورت pdf فقط در اینجا
من هم فرم 122 رو بصورت PDF قابل پر شدن با adobe reader درست کردم! چقدر هم طول کشید فیلد هارو تنظیم کنم! ایکاش زودتر اینو می دیدم!
پاسخ
تشکر کنندگان: loveusa2010 ، msar
دوستان فرم 230 که قابلیت تایپ داشته باشه از کجا پیدا کنم ؟؟؟
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام
یه کمی درباره این فرمها توضیح بدید
پاسخ
سلام،

براي پشتيباني مالي 3 تا فرم وجود داره كه بستگي به شرايط پشتيباني كننده به دو تا از اونا نياز هست. (اگه كارمنده I-134 و W-2 -- اگه كارمند نيست مستقل كار مي كنه I-134 و 1040).

من جديدترين اين فرم ها رو با توضيحات مفصل هر كدوم به انگليسي پيدا كردم. فكر كردم ممكنه به درد سايرين بخوره چون حداقل در اين تاپيك به صورت جامع و مدون چنين چيزي نديدم.

اگه به دردتون خورد ياد من هم باشيد!

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
اين فرمها هنوز معتبر هستند ؟
يا بعضيها Expire شدخ اند ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، msar
از تاريخ بالاشون مي توني متوجه شي.

البته فرم هاي مالياتي فقط نمونه هستند. نيازي نداري اونا رو بفرستي. خود Sponsor موقع پرداخت ماليت، جديدترين فرم رو گرفته و از روي همون براي كپي مي فرسته.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh792004 ، mim ، msar
Question 
با سلام و تشکر از راهنماییهای بسیار خوبتون.
من تو پر کردن فرم ها مشکل دارم. آیا جایی نمونه پر کردن این فرمها هست؟
ضمنا نمیدونم که باید دست نویس باشه یا تایپ شده باشد.
ممنون Tongue
پاسخ
سلام دوستان
این فرم 6059B و I-94 رو ازکجا میتونم دانلود کنم . (خام).

با سپاس

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، niloo-kh ، msar
من بجای فرم I-134 یه فرم دیگه به اسم I-864 رو اشتباهی دادم اسپانسرم پر کرده کسی میدونه این فرم چیه و من باید چی کار کنم؟
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد؛ منتظر چیزهای خوب باش.Smile
پاسخ
نحوه پاسخگویی به سوالات فرم 9 سوالی:

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4813

با تشكر مجدد از هستي بانوي گرامي
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، ranebr ، parastoo mohajer ، msar
من در لاتاری 2013 برنده شدم میخواستم در مورد فرم ds 230 بپرسم که باید خودم جدا پر کنم و برای همسرم هم جدا
پاسخ
ناصر خان تشکر فراوان از تهیه فرم DSP-122 . چند تا سئوال داشتم لطفاً راهنمائی فرمائید:
1- تاریخ اعتبار فرمی که تهیه کرده اید مروبط به 2010 می باشد در حالی که فرم دانلود شد در سایت تاریخ 2013 دارد. من که مهارت شما را نداشتم تا تاریخ رو مطابق آخرین ویرایش سایت تغییر بدم . ممنون خواهم شد شما قبول زحمت فرمائید.
2- من نیاز به Save کردن فرم (پس از وارد کردن اطلاعاتم ) دارم ولی نتونستم. لطفاً راهنمائی کنید.
متشکرم
بچه کرمان
ورودی نیمه نوامبر 2013 ، ایرواین کالیفرنیا
پاسخ
سلام دوستان .می خواستم بدونم این فرم آنکارا رو باید از کجا کرفت ؟ کسی این فرم رو نداره ؟
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

پاسخ
(2012-05-31 ساعت 14:57)armin1 نوشته:  سلام دوستان .می خواستم بدونم این فرم آنکارا رو باید از کجا کرفت ؟ کسی این فرم رو نداره ؟

دوست گرامی به نظر من همیشه سعی کن فرمها و دستورالعملها رو از خود مراجع سفارت بگیری: اینم دستورالعمل آنکارا که فرم یک صفحه ای تو صفحه آخر میباشد
http://photos.state.gov/libraries/turkey...042012.pdf
شاد باشید
===================
2012AS50xxx
سفارت: آنكارا
تاریخ رویت قبولی :15جولای
تاریخ کارنت شدن : اپریل 2012
تاریخ مصاحبه:june 21 2012
تاریخ کلیر شدن: august 7 2012
دریافت ڤیزا: august 16 2012
ورود به آمریکا: 2012 09 October
انسانها نه خوبند و نه بد! انسانند با همه آرزوهایش
پاسخ
تشکر کنندگان: armin1 ، msar
دوستان تورو خدا یکی جواب من رو بده.فرم داخل هواپیما رو لینکش رو اینجا بگذارید. مهاجرسرا رو کلی گشتم فرمش رو پیدا نکردم.تورو خدا یکی کمک کنه.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: frz61 ، afshinghwink ، niloo-kh ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان