کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرم ها و نامه ها به صورت pdf فقط در اینجا
سلام دوستان..........
فرم DS-160 جهت گرفتن ويزاي غير مهاجرتي رو دارين؟
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2012-10-02 ساعت 12:18)sima s نوشته:  سلام دوستان..........
فرم DS-160 جهت گرفتن ويزاي غير مهاجرتي رو دارين؟

سیما فکر کنم این فرم بصورت آنلاینه
http://travel.state.gov/visa/forms/forms_4401.html
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، msar
سلام دوستان. من در قرعه کشی لاتاری 2013 برنده شده و فرم های مربوطه را تکمیل و ارسال کرده ام. بنده متاهل بوده و قصد دارم که همسر و فرزندانم بعد از من مهاجرت کنند که این مورد را در فرمها ثبت کرده ام. یک سوال دارم؟ آیا با این وجود در زمان مصاحبه باید خانواده من هم به همراه من به آنکارا بیایند و آیا باید مدارک آنها را هم ترجمه و به آنکارا ببرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، msar
(2012-12-10 ساعت 18:58)aref49 نوشته:  سلام دوستان. من در قرعه کشی لاتاری 2013 برنده شده و فرم های مربوطه را تکمیل و ارسال کرده ام. بنده متاهل بوده و قصد دارم که همسر و فرزندانم بعد از من مهاجرت کنند که این مورد را در فرمها ثبت کرده ام. یک سوال دارم؟ آیا با این وجود در زمان مصاحبه باید خانواده من هم به همراه من به آنکارا بیایند و آیا باید مدارک آنها را هم ترجمه و به آنکارا ببرم؟
من هم همینطور ولی باید برای مصاحبه به آنکارا با تمامی خانواده برید و مدارک آنهارا هم ببرید البته قبلش باید کپی ها را ارسال کنید.
در زمان گرفتن ویزا فقط خودتون برید آنکارا خانواده لازم نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: گل نهال ، parastoo mohajer ، msar
سلام از کجا فرم 122 قابل تایپ رو دانلود کنم
پاسخ
دوستان یکی ترجمه ی فرم هایی که هنگام ورود به آمریکا تو هواپیما میدن رو و فرم مربوط به سوشیال سکوریتی رو ترجمه اش رو برامون میذاره؟
شماره کیس :**2013AS000028
تاریخ رویت قبولیmay
کنسولگری:ANKARA
زمان مصاحبه:هفته ی سوم ژانویه.  نتيجه: ويزاي يه ضرب
تعداد :2  نفر  
ساكن تگزاس در حال حاضر
پاسخ
تشکر کنندگان: niloo-kh ، msar
چرا هیچکس جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/////
شماره کیس :**2013AS000028
تاریخ رویت قبولیmay
کنسولگری:ANKARA
زمان مصاحبه:هفته ی سوم ژانویه.  نتيجه: ويزاي يه ضرب
تعداد :2  نفر  
ساكن تگزاس در حال حاضر
پاسخ
سلام
یکی به من کمک کنه بگه چرا ایمیل منو جواب ندادند ... فرم ها رو ایمیل کردم اما جوابی مبنی بر اینکه رسیده نیومده ؟؟؟؟؟
پاسخ
(2013-05-20 ساعت 12:33)ethsky نوشته:  سلام
یکی به من کمک کنه بگه چرا ایمیل منو جواب ندادند ... فرم ها رو ایمیل کردم اما جوابی مبنی بر اینکه رسیده نیومده ؟؟؟؟؟

جواب نميدن، شما بايد خودتون ايميل بزنيد و بپرسيد تا جوابتونو بدن
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
پاسخ
تشکر کنندگان: ethsky ، عشق رفتن ، msar
سلام
دوستان من می خوام اطلاع رسانی کنم.
من یکی از برندگان 2014 هستم و بر اساس رسم قدیمی که در مهاجر سرا هست دارم جدول مشخصات برندگان 2014 رو اماده میکنم.این جدول واقعا در اینده نزدیک هم به درد خود ما ( برندگان 2014) خواهد خورد و هم به درد ایندگان.( نمونه جدول با تعداد کمی از مشخصات دوستان در امضای من موجود است)
من از شما خواهش میکنم که جدول رو دانلود کنید ( حتی میتونید نمونه جدول 2013 ها رو هم دانلود کنید که اطلاعات جالبی به دست بیارید.) و دقیقا همون مشخصات رو برای من با پیام خصوصی ارسال کنید تا جدول رو زودتر کامل کنم.
ممنونم.
از مدیران سایت هم بایت همکاری در این اطلاع رسانی تشکر میکنم.
موفق و شاد باشید.Smile
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
پاسخ
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، niloo-kh ، msar
salam

lotfan forme 6059B va formi ke dakhele forodgah USA por mikonim to sayt bezarid

moteshakeram
پاسخ
با سلام آیا نمونه فرم لاتاری (در تمامی مراحل ثبت نام ) دارید ؟
پاسخ
(2013-08-14 ساعت 10:53)nokia73amin نوشته:  با سلام آیا نمونه فرم لاتاری (در تمامی مراحل ثبت نام ) دارید ؟

دوست عزیز اینجا رو ببین
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
دوستان فرمی که در ابتدای سفر باید پر کنیم رو تو رو خدا بگذارید . همون که تو هواپیما می دن.
CN:20138xxx/ دونفر / آنکارا / مصاحبه آخر آگوست/ یکضرب/کالیفرنیا
پاسخ
(2009-07-06 ساعت 20:10)naserturk نوشته:  سلام

با توجه به اينكه فرم DSP-122 قابل تايپ كردن نيست و يك نمونه هم كه در انجمن موجوده تاريخش اكسپاير شده من استين ها رو بالا زدم و يك فرم خوشگل و ناز براتون آماده كردم

هرچند جبران مطالبي رو كه از اين انجمن ياد گرفتم رو نخواهد كرد ولي برگ سبزيست ........ Rolleyes

لازم به توضيح است كه لوگوي سايت و توضيح ها هنگام چاپ كردن از روي فرم حذف خواهند شد

مشكل كم بودن جا در اكثر فيلد ها هم حل شده و اگر دوستان ايرادهاي احتمالي را خبر بدن سريعا اصلاح خواهد شد

فرم 230 هم آماده هست كه پس از اعلام نظر دوستان در مورد 122 اون رو هم تقديم خواهم كرد

باتشكر از شما ناصر
با تشکر از شما می خواستم بدونم نمیشه جای امضا توی این فرم فایل عکسی امضامو قرار بدم.؟ باید چی کار کنم؟ ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان