کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان مصاحبه با تلفن
کسی میتونه کمک کنه من با هردو ایمیل با سفارت آنکارا تماس گرفتم برای تغییر مصاحبه ولی بعد 6 روز هنوز جواب ندادن.تماس تلفنی هم گرفتم ولی از این ریکرد بود که میگفت هر قسمتی را با عدد خاصی بزنید ولی چیزه خاصی نتونستم بگیرم.کسی اینجا هست بلد باشه و زبانش خوب باشه بتونه تماس بگیره با این سفارت؟؟؟کارم خیلی گیرهSad
case number:2009AS00017xxx
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
ساعت کار بخش کنسولی ویزای مهاجرتی از 10:30 تا 12:00 هستش. شماره تماس هم: 00903124555555

متاسفانه من هم نتونستم تو این ساعت باهاشون تماس بگیرم و میرفت رو پیغامگیر.
ولی با آدرس ایمیل به من جواب دادند و گفتند امکانش نیست چون تمام وقتها پر هستش و الان دارند برای سپتامبر تنظیم میکنند که برای لاتری دیر خواهد بود و خواسته که هر جوری هست در تاریخ اعلام شده اونجا باشم!! منم مثل شما گیر کردم !!
اگه اطلاع دیگه ای دوستان دارن بگن لطفا، ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
وقتی میره رو پیغامگیر صبر کنید تا همه شماره هارو بگه بعد وصل میشه به اپراتور. اپراتورش هم یه خانومه که با سرعت بسیار کم و انگلیسی صحبت میکنه(در واقع کلمه به کلمه یه مکس کوچیک میکنه!!)
سوالی بود در خدمتم!
تشکر کنندگان:
Sad 
من اصلا نمی نونم روز مصاحبه برم اکه برام تغییر ندن دیگه باید یکسال انتظار رو به گور ببرم!!!!من تماس میگیرم همش رو پیغام و اپراتور هم دو کلمه حرف میزنیم میزنه رو ریکوردرSadالان یک هفته هست که جواب ایمیل منو نمیدن,فکر کنم روشون نمیشه بگن نمیتونن تغییر بدنSmileولی باید بگم اینجا که خداحافظ آمریکا!!!!!!!!! Sad
case number:2009AS00017xxx
تشکر کنندگان:
arshkarshk جان مطمئنی تاریخ مصاحبه رو تغییر نمی دن؟ یعنی به طور قطعی گفتن؟ دلیلی رو که شما برای تغییر تاریخ بهشون گفتید، مهم و جدی بود؟ یعنی منظورم اینه که شاید خیلی به نظرشون ضروری نرسیده که تاریخ رو تغییر بدن.
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
این سفارت تو ترکیه واقعا منو دیوانه کرده.
اول جواب داد که امکان تغییر مصاحبه نداره !
تو ایمیل دوم با فاصله یک روز برام فرستاد که روزش رو نمیتونیم اصلا تغییر بدیم ولی ساعتش رو عوض کردیم 11 به 9 صبح !!
من هم طبق نظر ایشان هر جوری بود برنامه هام رو تغییر دادم بلیط هام رو گرفتم وقت دکتر هم گرفتم!!! پول همشون رو هم دادم!!!
دیروز یک ایمل دیگه فرستادند که سلام، چطوری ما تاریخ رو برات عوض کردیم همون تاریخی بیا که میخواستی ... تازه یادشون رفته بود که خودشون ساعت رو قبلا عوض کرده بودن!!!

دیوانه شدم دیگه، حالا باید التماس کنم تو رو جون مادرتون همون تاریخ قبلی رو ست کنین.... Sad

گرفتاری اینجاست که تور چارتر هست و نمیشه تاریخش رو عوض کرد و در صورت کنسلی هم همه پولش سوخت میشه Sad .

بقیش رو هر وقت موفق شدم بهتون میگم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان