کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین نامه ها تو دنیا دریافت شدند!
سلام به همگی
اشکان جان شما یه جوری نوشته بودین که من خودمو یادم رفت و برای شما دعا کردم که قبول بشین.
eminem جان هم راست میگه حتماً به صلاحت نبوده. اینجور وقتا مطمئن باش خدا داره بهترینها رو برات آماده میکنه.
لاتاری بهونه است دعا کن تا آخر خط خوش شانس باشی.Wink
تشکر کنندگان:
سلام

اوني كه نوشتم حقيقت بود... ولي خواستم يك كمي هم طنر آميخته با تراژدي وارد بحث كنم. بگذريم. اميدوارم همه كساني كه توي اين انجمن دخيل بستن برنده شن و اين انجمن كم عضو ركرود بزنه.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
بچه ها یادتون نره که شانس وقتی در خونتون رو میزنه که شما رو سورپرایز کنه!!! هیچ وقت منتظر برنده شدن نباشید چون اینطوری یه دفه می بینین که برنده شدین ولی اگر هر روز به برنده شدن فکر کنین شانستون کمتر و کمتر می شه!!! اینو از برندگان قبلی لاتاری بپرسین. اونا اکثرشون میگن که همینطوری برنده شدن! یه نفر می گفت که چند سال تو لاتاری شرکت می کرده و همش فکر جواب بوده ولی اصلا برنده نمی شده تا اینکه سال 2007 وقتی ثبت نام می کنه و موقع گرفتن جواب می شه اصلا یادش میره که لاتاری ثبت نام کرده و مشغول کار و زندگیش بوده که یه دفه نامه قبولیش میاد!!! Cool
ولی یادتون نره سر زدن به این فروم دوستانه رو فراموش نکنین. بهش سر بزنید تا ببینید چه خبره ولی به اینکه حتما قبول میشید اصلا فکر نکنید.Wink

امیدوارم هممون برنده بشیم و با هم بریم USA!!! Wink
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
آقا و خانوم ها نگران نباشید همه یک روزی usa هستیم من بهتون قول 100%میدم دیرو زود داره ولییییییییی چیییییی سوخت و سوز نداره فقط بگید من باید برم آمریکا الان هم فلا ملوم نیست که چه خبره انشا ا... این سری رفتنی هستیم Big GrinBig GrinBig Grin فرنوش جان امید وار باش usa منتظرته :TongueBig Grin
تشکر کنندگان:
سالای قبل اصلا از یادم میرفت چه گلی به سر زدم که حالا یادش باشم
چه فرقی میکنه شانسه اما نباید زیاد درگیری فکری باهاش پیدا کرد برای خروج از این نمیدونم چی بگم خراب شده جهنم .بهشت ولش کن مهم نیست می خوام بگم راه برای خروج زیاده امریکا نشد یک جای دیگه
حالا این یکی راحت تره
ولی به نظر من سازمان مهاجرت آمریکا اونقدر هالو نیست که همینطوری انتخاب کنه حتما یک سری معیار درست و حسابی هم داره حتی با انتخاب شدن احتمال اینکه خودشون رد کن هست یعنی بدون اینکه خبردار بشی زرشک

امیدوارم همتون بتونید موفق بشید یا اگه نشد لا اقل ما از یکیتون بشنویم
اما ارزش این همه وقت تلف کردن و فکر مشغولی بیخودی رو نداره
بیخیال بابا زندگیتون بکنید
تشکر کنندگان:
خبر خبر خبر
سلام به همگی
نمیدونم بگم خبر خوب یا بد
امروز از یک منبع (تا حدودی موثق) شنیدم که هنوز در ایران نامه ای از آمریکا درباره لاتاری دریافت نشده. این شخص می گفت به خاطر تحریم نامه ها از آمریکا به ترکیه میره و اونجا اگه دلشون بخواد میفرستن اگرم نخواد که هیچی!!!!
حالا شما تحقیقات بیشتری انجام بدین خبرشو به ما هم بگین.[/b][/color][/size]
تشکر کنندگان:
مرسی eminem عزیز
اما اشکان راست میگه بیا دیگه بهش فکر نکنیم. باشه؟
تشکر کنندگان:
گفته فرنوش به نظر زياد به حقيقت نزديك نيست به 2 دليل:

1- خيلي از ايراني ها آدرس پستي خارج از ايران دادن. مثلا من آدرس دائيم رو در لندن دادم. خيلي ها هم آدرس مؤسساتي رو دادن كه كار ثبت نام رو به عهده مي گيرند.

2- نامه هاي برندگان لزوما از آمريكا ارسال نمي شه. مثل اين يكي كه از سوئد ارسال شده. وقتي قرار باشه از ايران كسي برنده بشه، مسلما نامه هاي ايران رو از جايي مي فرستند كه احتمال رسيدنش به دست ملت زياد باشه. مگر اين كه پست ايران در امانت خيانت كنه!

كلام آخر: اين عملي نمي شه، من مي دووووووووونم!!!

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان منتظر
لطفا نظرات خودتون رو در مورد گفته های شهرزاد در تاپیک خودش بنویسید تا انشاالله به یه نتیجه خوب برسیم:
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...722#pid722
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان.
بنده بتازگي و خيلي اتفاقي با اين سايت آشنا شدم.خيلي خوشحالم كه چنين جائي بوجود اومده براي كساني كه به DV_Lottey علاقمند هستند.بنده خودم شخصا از مراحلي كه بايد پس از دريافت نامه اول(1st package)انجام شود بي اصلاع بودم ولي با مطالعه مطالب و تجربيات ارسال شده توسط دوستان عزيز ديد و اطلاعات خيلي مناسبي بدست اوردم و واقعا از تمام دوستاني كه اطلاعاتشون را بطور صادقانه و خالصانه در اختيار ديگران قرار ميدهند متشكرم.

فرنوش جان اگه خبر جديدي از منبع موثقتون شد محبت كنيد خبري هم به ما بديد.

به اميد موفقيت همه دوستان عزيز.
تشکر کنندگان:
سلام به همگي
من همين امروز گروپ شما را پيدا كردم و خيلي خوشحالم از اين جهت .
من كه خودم شانسي نياوردم تو DV 2009 ولي خوب نامزدم از اين شانس برخوردار شد و يكي از برندگان اين قرعه بود . جوابشم همين امروز 20 فروردين رسيد دستمون
البته اينم بگم كه آدرسي كه ما استفاده كرده بوديم ماله يكي از بستگان در امريكا بود و از اين طريق به ما اطلاع داده شد .
حالا مونديم :
اون زمان كه فرم پر ميكرديم به صورت جداگانه بوده چون دوست بوديم
حالا كه نامزديم و چند وقت ديگه ميخواستيم عقد كنيم جريانمون به چه شكلي ميشه ؟؟
اين مشكل پيش اومده كه ميگن اگه مجردي پر كرده بودي و عقد كني ديگه نميتوني بري و يه سري هم ميكن مشكلي پيش نمياد . ما بايد چيكار كنيم ؟؟ كسي اطلاعاتي دقيق در اين مورد نداره ؟؟؟؟؟
Smileیه روزی میرسه که همه چیز اونیه که ما میخواستیم.Wink
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوست جدیدمون آقای rahgouzar
آقا خدا وکیلی خیلی خوشحال شدم از این خبر به سلامتی یه کم به این قضیه مارو امید وار کردی. در مورد سوالتون یه چیزایی میدونم اما اساتید جواب 100% درست بدن بهتره. بازم آقا مبارکت باشهTongueBig Grin
تشکر کنندگان:
آقا اول از همه تبريك
بعدش كي مي گه خودت شانسي نياوردي... هنوز چند ماه وقت هست. شايد به اسم خودت هم در بياد
تازه اگه به اسم خودت هم در نياد... من مطمئنم از طريق نامزدت اين كار شدني هست. چه جوريش رو دوستان بهت مي گن.
ببين دو تا فرمي كه همراه نامه ات برات اومده... من برات پيوست مي كنم. خواستي تا اصلي ها به دستت مي رسن يه نيگاهي بنداز. ضرر نمي كني

تو آخرش موفق مي شي من مي دوووووووونم!

فایل‌های پیوست
.pdf   DSP-122.pdf (اندازه 116.92 KB / تعداد دانلود: 139)
.pdf   DS-230.pdf (اندازه 377.57 KB / تعداد دانلود: 269)
تشکر کنندگان: rahgouzar ، admin
سلام، نامه برنده شدن من در dv-2008 از طريق تركيه بدست من رسيد. يعني فرستنده آمريكا بود ولي مهر پست تركيه هم رويش خورده بود. ضمنا" مگر شماها از برندگان لاتاري پارسال نيستيد؟ چرا دوباره شركت كرده ايد؟
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان:
Smile 
از همگي دوستان ممنون كه راهنمايي مي كنيد . بنده هم اميد وارم چون اگر هم به اسم خودم در نياد بلاخره با يكم تاخير ميرم ولي خوب به قول قديميا:
تا گوساله مياد گاو بشه دل صاحبش آب ميشه Big Grin

ايشالا قسمت هر كي دوست داره بره بشه

ولي خوب اين رفتن تنهايي و بعد اون دوران فراغ خيلي داره اذيت ميكنه Tongue
Smileیه روزی میرسه که همه چیز اونیه که ما میخواستیم.Wink
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان