کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین نامه ها تو دنیا دریافت شدند!
درود و سلام دوستان گرامی.
من مدتهاست به این سایت سر می زنم!
باور کنید من هم به اندازه ی شما دلم می خواد بدونم که تکلیف نامه ها چی شده؟!
و همینطور مایلم بدونم برای هر نفر چند درصد احتمال برنده شدن هست؟
هر کدوم از دوستان که می دونه و اطلاع دقیق داره راهنمایی کنه سپاسگزار می شم!
و این جمله رو از من به یاد داشته باشید:
« تفکر قوی درباره ی هر چیز اون رو پدید میاره!»
تشکر کنندگان:
فرنوش نوشته: اشکان فکر کنم منم دیگه کم کم دارم گلام میشم.
چرا خبری نمیشه؟؟؟؟؟؟؟
eminem جان ، پویا خان و....
بابا یکی یه خبر خوش بده دیگه!

من مي دونستم آخرش اينجوري مي شه!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
بردیا جان همه ما یه جورایی دلایلی داریم که حس می کنیم باید بریم.
ولی اینو مطمئن باش حتی اگه خدای نکرده قبول هم نشی خدا یه راه بهتری جلوی پات میذاره.
اما باز هم انرژیتو حفظ کن و امیدوار باش.
این رو هم بدون که هر چی رو بخوای میتونی جذب کنی !
ok؟
تشکر کنندگان:
فرنوش جان قرار بود اسم دوباره رو نیاری .. به هر روی ازت ممنونم که همدردی کردی... راه بهتری که نیست هست..؟ رفتم سفارت کانادا با هزار دنگ و فنگ 56 ماه دیگه به من مصاحبه دادن برای مهاجرت تخصصی . فقط یهک راه مونده و اون پناهندگی که فکر نمیکنم جزو اون راه بهتر باشه . به هر صورت امیدوارم که همه بچه های ایران که شرکت کردند قبول بشن به ویژه مهاجرسراییها . و شما فرنوش عزیز .
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
از یه نفر هم که منبع خیلی ناموثقی هم نیست شنیدم که امسال نیمی از برندگان رو از ایران میخواد بگیره . ولی نمیدونم حالا درسته یا نه اگه اینجوری باشه 25 هزار نفر روی شاخشه . اگر کسی خبری داره از این مورد حتما بنویسه . البته خیلی منطقی به نظر نمیاد . ضمن اینکه فعلا که کسی از ایران خبری نداره . پیروز باشید .
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
بچه ها يه خبر خوشه ديگه
با يكي از دوستان اينترنتي حرف ميزدم گفت كه اسمش واسه لاتاري در اومده البته اونم به دست خواهرش رسيده بوده خواهرش تو شهر Delaware امريكاست .
ازش خواهش كردم كيس نامبرشابرامون بزاره . البته انقدر شاد بود كه نميدونم اصلاً فهميد من چي گفتم يا نه .
براش آرزوي شادي روز افزون ميكنم ، اميد وارم هرچه سريع تر گرين برسه دستش
پي گيريش ميكنم و اطلاعاتشا در اختيارتون ميزارم
Smileیه روزی میرسه که همه چیز اونیه که ما میخواستیم.Wink
تشکر کنندگان:
برديا جان ، تا چه حدي مطمئني ؟؟
اگه يه نگاه اجمالي به آماراي سالهاي گذشته بندازيم ميبينيم كه اين غير ممكنه !!!!

يه نگاه به اين آمارا بنداز http://mohajersara.com/showthread.php?tid=108
به نظر من نميتونه حقيقت داشته باشه !!
تشکر کنندگان:
نه خیر این یکی هم که تو ایران نیستش.... بابا رهگذر نخست اینکه داد بزن اینجا که نامزدت قبول شده من خیالم راحت بشه دویم هم اینکه خبر خوش یکی رو بده که تو ایرانهههههههه .
امیدوارم که همگی پذیرش بگیرید.
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
بابا نامزدم فقط اسمش در اومده و بقيه ماجرا هنوز پا برجاس

اكسپت ، مصاحبه و ...
تشکر کنندگان:
سلابه همگی
آقا نگران نباشید همین روزاست که بیاد .نامه از آمریکا تا ایران پست بشه حداقل 10 .15 روز طول میکشه دیگه کم کم می یاد همه شاد باشید امسال میریم آمریکاBig GrinBig GrinBig Grin
آقا bardia این خبر شما هم یه کمکی غیر منطقی هستش .آقا ما بخیل نیستیم انشا الله راست باشه همه بکنیم بریمTongueBig Grin
همین روزاست یکی از ما بگه نامم اومد حالا ببینید کی گفتم پس خوشحال باشید.
تشکر کنندگان:
bardia7 نوشته: از یه نفر هم که منبع خیلی ناموثقی هم نیست شنیدم که امسال نیمی از برندگان رو از ایران میخواد بگیره . ولی نمیدونم حالا درسته یا نه اگه اینجوری باشه 25 هزار نفر روی شاخشه . اگر کسی خبری داره از این مورد حتما بنویسه . البته خیلی منطقی به نظر نمیاد . ضمن اینکه فعلا که کسی از ایران خبری نداره . پیروز باشید .

طبق قانون هیچ کشوری نمی تواند بیش از 7 درصد کل ویزاها را به خود اختصاص دهد، بنابر این چنین چیزی محال هست.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
درود به همگی .. آقایون خانما چرا میزنید ؟ نخست اینکه من که نوشته بودم غیر منطقی است توجه نکردید! به هر روی من این رو یکی دو ماه پیش که آخرای ثبت نام بود از یکی از دوستان که ندیدم تا حالا دروغی بگه شنیده بودم که توی صدای آمریکا گفته شده و دلیلش هم درخواست زیاد و مهاجرت کمتر از سوی ایران بوده . و فقط امسال استثنا اینطور هست . و بازم من چیزی نگفتم تا اینکه چند روز پیش خالم همین حرف رو زد . رو این حساب خواستم مطمئن بشم که البته روی نت هیچ مطلبی در این باره پیدا نکردم و حتی روی سایت صدای آمریکا و گفتم که غیر منطقی است ولی شاید یه چیی تو مایه لایحه قرار بوده تصویب بشه . به هر روی اگه درست بود چی میشد . من که دیشب خواب دیدم برام رسیده نمیدونید چه ذوقی از خودم در میکردم تو خواب . اینم متذکر بشم که هر کی خواب میبینه من مسخرش میکنه . Big Grin حالا خودم ببین به چه روزی افتادم.
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
بردیا جان
یه توصیه دوستانه بهتون میکنم و اون اینکه بجز سایت رسمی KCC به حرف هیچ کس اعتماد نکنید حتی صدای آمریکا. اگر دستورالعمل DV 2009 رو کامل مطالعه کنید، متوجه میشوید که این حرف از محالات روزگار است.
تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها موضوع داره یه کم نگران کننده میشه.
تا الان هرکسی برنده شده آدرسش تو ایران نبوده. یادتونه گفتم از یه منبعی شنیدم نامه ها تو ایران معلوم نیست برسه یا نه؟؟؟؟
به قول اشکان : من میدونستم آخرش اینجوری میشه !
من دیوونه رو بگو هزار نفر رو تو آمریکا دارم و آدرسشونو ندادم. گفتم موضوع secret باشه.Sad
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا امکان این هست به خاطر تحریم نامه اصلا به سمت ایران نیاد؟؟؟؟؟؟؟ فرنوش جان شما قرار بود دیگه به این قضیه فک نکی ولللللللللللیییییییییی خدایی منم نگران کردیSmile چی کار میشه کرد هممون هیچ راهی جز صبر و تحمل نداریم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان