کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین نامه ها تو دنیا دریافت شدند!
راتش من که به تازگی دو سه تا چشمه از پست دیدم که کلا ازش قطع امید کردم. حالا نمیدونم که اونا چطوری پست میکنن ! آیا رسید پستی براشون بر میگرده و پیگیری میکنن یا نه ؟ فکر کنم بچه های سالهای پیش بتونن این رو پاسخ بدن . یه امضاء که پست میگیره برای تحویل دادن و اگه قرار باشه سفارشی باشه و رسید تحویل داشته باشه یه رسید رو هم باید امضاء کنن . آیا این رو داشتن بچه های سالهای قبل یا نه؟ فکر نمیکنم که به شکلی باشه به دست نرسونن حالا ممکنه که تاخیر داشته باشه که اونم واسه نامه دویم خطرناک میشه . که با داشتن نامه نخست خودمون میتونیم پیگیری کنیم . امیدوارم که هممون نامه رو دریافت کنیم . !
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
Wink 
بچه ها نگران نباشید
اینکه هنوز هیچ نامه ای توی ایران نیومده جای نگرانی نداره چون هیچ نامه آسایی هیچ کشور دیگه ای غیر آمریکا هم نرفته! این نشون میده که نامه ها هنوز تو راهه!!!Wink
تشکر کنندگان:
من از برندگان 2008 هستم. نامه اول براي من روز 27 ارديبهشت به داخل صندوق پستي ام كه آن را بعنوان آدرس پستي داده بودم انداخته شد. نامه من از مالمو سوئد پست شده بود و چون سفارشي نبود و احتياجي به امضاء نداشت، پست آن را همينطوري به داخل صندوق پستي انداخته بود.
اميدورام كه تمام كساني كه براي امسال منتظر هستند هم نامه خودشان را دريافت كنند.
تشکر کنندگان:
سلام

ما از برندگان 2008 هستيم. نامه ما هم تمبر سوئد و آنكارا رويش خورده بود. بدون نام گيرنده و با 10 تا شماره پلاك بالاتر!!! ولي خوب شكر خدا رسيدBig Grin
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان:
بچه ها خیلی جالبه چند نفر دیگه هم از آسیا برنده شدن ولی نامه هاشونو تو آمریکا گرفتن.یعنی تا الان کسانی که آدرسشونو داخل آمریکا داده بودن برنده شدن؟
این یعنی چی؟
تشکر کنندگان:
bardia7 نوشته: از یه نفر هم که منبع خیلی ناموثقی هم نیست شنیدم که امسال نیمی از برندگان رو از ایران میخواد بگیره . ولی نمیدونم حالا درسته یا نه اگه اینجوری باشه 25 هزار نفر روی شاخشه . اگر کسی خبری داره از این مورد حتما بنویسه . البته خیلی منطقی به نظر نمیاد . ضمن اینکه فعلا که کسی از ایران خبری نداره . پیروز باشید .

بردیا جان من هم 3-4 ماه بیش این موضوع را به یه شکل دیگه از یکی از دوستان پدرم که شبکه های خبری آمریکا را گوش می ده شنیدم ولی باور نکردم. اون می گفت از ایران اضافه بر ظرفیت لاتاری این مقدار می گیرند. ولی حالا که از شما هم شنیدم فکر می کنم امکانش باشه که قانونی تبصره ای چیزی به دستورالعمل امسال اضافه شده باشه که این امکان را ایجاد کنه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من هنوز هم منتظرم.
امسال سومین سالیه که دارم شرکت میکنم. در ضمن2 ماه دیگه سربازیم تموم میشه. سربازیم سربازی بدی نبود. شاید هم چون با مدرک لیسانس رفتم اینجورشد ولی این پایان خیلی بهتر میشه اگه تو لاتاری هم قبول بشم البته به همراه تمام بچه های خوب اینجا بتونیم تمام 7 درصد سهم ایران رو پر کنیم.
این نیز بگذرد...
تشکر کنندگان:
atm749 من هم امیدوارم که اینگونه باشه ، یعنی همه امیدوارن . ولی تا حالا که من تو سایت معتبری در این باره چیزی ندیدم. به هر روی میدونم که خیلی از وقت دریافت هنوز پیش روست . ولی دیگه داره میره روی اعصابم . یه جورایی نمیتونم تحمل کنم دیگه . البته اینم بگم کارهایی که برای من خیلی عالی بوده همیشه آخرین لحظه و به قول خودمون دقیقه نود بوده مثل دانشگاه و از این چیزا . شاید اینم همینطور بشه . به هر روی امیدوارم همه بچه ها نامه هاشون تند و تند بیاد . پیروز باشید .
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها فهمیدین که اولین نامه داخل ایران رسیده؟؟؟؟؟؟
خوشحال باشینTongue
تشکر کنندگان:
سلام
فرنوش جان از جزئیات هم بگین ؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیزی که منتظر برنده شدن هستید، بهتون تبریک میگم. امیدوارم همه تون امسال جزو برنده ها باشین
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
من هم اميدوارم هم خودم و هم همه اونايي كه بيصبرانه منتظر هستند تا به اميد خدا قبول بشن زود تر خدا دره خونه شانسشونو بزنه و جزو يكي از اون خوش شانسها باشه من كه امسال خيلي اميدوار هستم لطفا بياييد همه با هم و براي هم ارزو كنيم امسال امسال جزو برنده ها باشيم و اين انتظار جاشو به يك لبخند از از ته دل و يك نفس راحت بده
موفق باشيد.SmileSmileSmileRolleyesRolleyesRolleyesSmileSmileSmile:
تشکر کنندگان:
سلام
حمید جان من واقعاً همین آرزو رو کردم
کیوان جان تو یکی از پستها آقای farshad z بدین ترتیب اعلام کردند:

"دیروز این نامه رو از کنتاکی دریافت کردم و شماره ام 2009AS000078XX است.من 4 ماهی میشه که فرانسه زندگی می کنم و نامه به ادرسم تو ایران رفته؛ منتظرم خانوادم برام پست کنن؛ مجرد هستم "

با اجازه آقا فرشاد نقل قول کردم.
انشاالله نامه های ما هم تو راهه !Big Grin
تشکر کنندگان:
میدونید من خیلی خوش شانس نیستم . ولی توی چیزای بزرگ و سرنوشت ساز همیشه شانس آوردم . فکر کنم این بزرگترین شانسی هست که میتونم بیارم ... امیدوارم که اینجور باشه . بچه ها ما هممون برنده میشیم . شک نکنید . ما برنده ایم .
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
مثل اينكه نامه هاي ايران نيز در حال ارسال هست البته اينو از پست فرنوش عزيز متوجه شدم ميدونم كه به زودي همه خوشحال مي شيم و البته يه نفس راحت . من كه واقعا اميدوارم و براي همه عزيزان هم ارزوي قبولي تو اين شانس بزرگ را دارم پس دوستان بياييد همه با هم و براي هم ارزوي بهترين ها رو داشته باشيمBig GrinBig GrinBig GrinSmileSmileSmile:Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان