کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
محدودیت ایجاد موضوع جدید در انجمن ۲۰۱۰ و درخواست ایجاد موضوع
Exclamation 
با توجه به تجربه انجمنهای 2008 و 2009 برای جلوگیری از بی نظمی و ایجاد تاپیکهای تکراری در انجمن 2010 ایجاد تاپیک و موضوع جدید فقط توسط مدیران سایت امکان پذیر است. با اعلام نتایج تاپیکهای مناسب ایجاد خواهد شد. کاربران همچنان امکان پاسخگویی و مشارکت در همه تاپیکها را خواهند داشت. در صورتی که موضوع مورد نظر شما یافت نمی شود برای مدیران انجمن پیام خصوصی بفرستید یا در همین تاپیک عنوان پیشنهادی را مطرح کنید تا در اولین فرصت نسبت به ایجاد آن اقدام گردد.

با تشکر
تشکر کنندگان: afshin ، ezbob74 ، Ali Sepehr ، saeedhei ، M!LAD ، sniffer
parmida.722 نوشته: سلام admin عزیز.
من فکر کردم شاید بعضی از برندگان 2010 که مجرد هستند تمایل داشته باشن در عوض دریافت مبلغی پول که شاید بتونه به جای اسپانسر کمکشون باشه با یکی دیگه که برنده نشده و مجرد هست ازدواج صوری کنه. ممکنه یه تاپیک با این موضوع ایجاد کنید؟
سلام،

ازدواج صوری برای دریافت ویزا و اقامت قانونی نیست و زمینه سوء استفاده را برای هر دو نفر درخواست دهنده و درخواست کننده فراهم می کند. به همین دلیل از ایجاد تاپیکی برای این موضوع معذورم.
تشکر کنندگان: Arta ، parmida.722 ، Ali Sepehr ، M!LAD ، saeedhei ، maryam89
خواهشن یه تاپیک برای اینکه چه شهری در امریکا بهتره از لحاظ درس, کار, قیمت خانه و...,واینکه بچهایی که رفتن الان راضی هستن از شرایط.
کلا وقتی رسیدیم امریکا چیکار باید کنیم؟
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
فکر میکنم سایت تو صفحه اول یه Shout Box (پیغام کوتاه) کم داره.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: merdax ، admin ، M!LAD
سلام
با توجه به سوالات مکرر دوستان در مورد اشتباه یا کم و زیاد نوشتن نام و یا نام خانوادگی اگه ممکنه این نوشته رو به عنوان یک تاپیک جدید اضافه بفرمایید تا از به هدر رفتن وقت، پول ، و اعصاب این دوستان جلوگیری بشه:

عنوان:

به همه دوستانی که در مورد نام و نام خانوادگی مشکل دارند

اين اشکال به صورت حتم باعث مشکل در انجام پروسه مربوط به شما میشه و با دروغ گفتن نه تنها چیزی درست نمیشه بلکه تا رسیدن به افیسر و شنیدن جواب منفی شما مجبور به تحمل استرس خیلی زیاد و پرداخت حداقل دومیلیون تومن پول به ازای هر نفر عضو خانواده خواهید شد که در آخر بسیار مایوس و متضرر میشید.
بهترین راه ارائه حقیقت توسط یک ای میل به KCC و درخواست کمکه من در روز مصاحبه با یک زوج ایرانی مواجه شدم که مشخصات اولیشون غلط بود و بعد از تمام هزینه ها و پروسه ها در آخرین قدم با دادن یک برگه قرمز به بیرون فرستاده شده بودن پس بهتره برای جلوگیری از این سر خوردگی در اولین قدم موضع خودتونو مشخص کنید و از یک استرس یک ساله برای خودتون و خانواده تون پرهیز کنید.

در هرصورت نام شما اولین مشخصه فردی شماست و شما با یک حرف یا پیشوند یا پسوند ممکنه کس دیگری باشید که عکس اینو بهتره به KCC اثبات کنید تا در مصاحبه به آفیسر که حتما قبول نخواهد کرد.

ولی خودمونبم ما توی ايران زندگی میکنیم که کار نشد نداره پس بهتره به یک وسیله ای پاسپورتتونو درست کنید تا روزه شک دار نگیرید.

---------------------------------
تاپیک پیشنهادی ایجاد شد، لطفا گفتگوها را در تاپیک مربوطه پیگیری کنید
http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=1428
با تشکر
ادمین
از سال 2009 داریم اینجا زندگی میکنیم شکر خدا بد نیست جرعه آبی تکه نانی بی منت و با زحمت....
تشکر کنندگان: admin
N.D نوشته: خواهشن یه تاپیک برای اینکه چه شهری در امریکا بهتره از لحاظ درس, کار, قیمت خانه و...,واینکه بچهایی که رفتن الان راضی هستن از شرایط.
کلا وقتی رسیدیم امریکا چیکار باید کنیم؟
تاپیکها قبلا ایجاد شده اند. لطفا به اینجا مراجعه کنید:
http://www.mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=27
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت شما
خواهشمند است یک تاپیک مربوط به نحوه وقت گرفتن از دکتر بعد از کارنت شدن کیس نامبر ایجاد نمائید .

با تشکر . عضو کوچک مهاجرسرا .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: sniffer
منم موافق پیشنهادسعید عزیز هستم!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان: saeedhei
saeedhei نوشته: با سلام خدمت شما
خواهشمند است یک تاپیک مربوط به نحوه وقت گرفتن از دکتر بعد از کارنت شدن کیس نامبر ایجاد نمائید .

با تشکر . عضو کوچک مهاجرسرا .

تاپیک درخواستی ایجاد شد.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
تشکر کنندگان: sniffer ، merdax ، saeedhei
سلام...........
لطفا تموم متنهائی که برای ایمیل به کی سی سی یا سفارت مورد استفاده است را در تاپیکی جداگانه قرار دهید ..مثل
1-تائیدیه رسیدن مدارک
2-اشتباه در ثبت نام اینترنتی یا فرمهای ارسالی
3-دریافت نامه ی دوم
4-تغییر زمان و مکان مصاحبه
5-........
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
laili نوشته: سلام...........
لطفا تموم متنهائی که برای ایمیل به کی سی سی یا سفارت مورد استفاده است را در تاپیکی جداگانه قرار دهید ..مثل
1-تائیدیه رسیدن مدارک
2-اشتباه در ثبت نام اینترنتی یا فرمهای ارسالی
3-دریافت نامه ی دوم
4-تغییر زمان و مکان مصاحبه
5-........

لیلی جان الهام قبلا یک تاپیک برای همین کار درست کرده، نمونه مکاتبه با کی سی سی بعد از کارنت شدن

تشکر کنندگان: laili ، sniffer ، elham
ادمین عزیز منظورم این تاپیک بود .............
http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=1305
ممنون از جوابت...........
نمیدونم چرا ندیده بودمشCool
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
ادمین گرامی من امروز در تاپیک سوالهای مطرح شده برندگان 2010 سه نفر را دیدم که نامه آنها دیر رسیده و یا هنوز مدارک خود را ارسال نکرده اند. نامه خود من هم دیر رسید و 20 آگوست ارسال کردم. لطفا یک تاپیک در همین رابطه ایجاد کنید تا این افراد با هم تبادل نظر داشته باشند. در ضمن در صورت ایجاد, یک نظرسنجی به صورت زیر داشته باشد:
زمان دریافت نامه قبولی؟
1- قبل از ماه آگوست
2- ماه آگوست
3- بعد از ماه آگوست

با سپاس
تشکر کنندگان:
سلام خواهشمندم یک تاپیک مربوط به اینکه برنده های لاتاری 2010 در کدام یک از شهرهای ایران زندگی میکنند ایجاد نمایید تا همه بتوانند کسانی که در شهرهای خود زندگی می کنند را بیابند و از نزدیک و حضوری با هم تبادل نظر کنند . به نظر من اگه این تاپیک ایجاد بشه کمک زیادی در روند پیشرفت برنده هایی می شه که در شهرستانها زندگی می کنند .
با تشکر فراوان
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh
با سلام و خسته نباشید .

با توجه به فرارسیدن مصاحبه دوستان 2010 لطفا تاپیکی با موضوع :
" کلیرنس گرین کارد 2010 " ایجاد نمائید .

با سپاس فراوان

موفق و تندرست باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان