کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آیا با محدود سازی ایجاد موضوعهای جدید برای کاربران موافقید؟
خیر - همه کاربران باید بتوانند موضوع جدید ایجاد کنند
67.65%
23 67.65%
بله - ایجاد موضوع جدید به وسیله مدیر انجام شود
32.35%
11 32.35%
مجموع 34 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا با محدود کردن امکان ایجاد موضوع جدید موافق هستید؟
خيلي جالبه كه عنوان اين تاپيك "آیا با محدود کردن امکان ایجاد موضوع جدید موافق هستید؟" هست ، اما كار به اينجا كشيده.فكر ميكنم جناب ADMIN با مطالعه پست هاي اين تاپيك جواب خودش رو گرفته باشه
اما من با پيشنهاد خانم Elham موافقم كه محدوديتي براي ايجاد تاپيك وجود نداشته باشه ، اما عدم اين محدوديت تلاش و پيگيري بيشتر مديران عزيز رو ميطلبه كه در صورت ايجاد شدن بحث هاي تكراري و پست هاي بي ارزش ، اونا رو حذف كنند.
ضمناً ما همه دوستيم و اينجا هستيم به خاطر يك هدف مشترك. خوبه هنوز ايران هستيم و اينجوري با هم رفتار ميكنيم واي بروزي كه تو غربت باشيم!!!
بهتره جوري رفتار كنيم كه آيندگان از بچه هاي 2010 به نيكي ياد كنند
خدايا ، اگر نردبانی شده ام تا ستاره های كوچك آرزوهايم را به آسمان برسانم ياريم كن... (-:
زندگي در امريكا: http://www.lifeintheusa.com
ارسال لاتاري :October 5th,2008
كيس نامبر:****2010AS
پاكت اول:
ارسال مدارك:
اعلام كارنت:
پاكت دوم:
مصاحبه:
كليرنس:
ويزا:
گرين كارد:
تشکر کنندگان: M!LAD ، elham ، msar
متاسفانه خیلی از دوستان رعایت نمیکنند و تایپیک تکراری ایجاد میکنند من با محدود کردن موافقم تا یک نظمی به تالار ها بدیم
تشکر کنندگان: msar
توی هیچ فرومی اینطوری محدودیت نیست برای ایجاد تاپیک . خوب تاپیک تکراری ایجاد میشه . یه تذکر میدن مدیرا و قفلش میکنن دیگه چرا نمیشه تاپیک ایجاد کرد ؟ به نظر من این کار اصلا کار جالبی نیست و از تمایل کاربران برای فعالیت در سایت کم میشه .

الان مثلا توی DV 2011 من یه سوال دارم که هیچ ربطی به تاپیکهای موجود که admin عزیز ایجاد کردن نداره ، باید چکار کنم ؟
Enter_The_Love نوشته: توی هیچ فرومی اینطوری محدودیت نیست برای ایجاد تاپیک . خوب تاپیک تکراری ایجاد میشه . یه تذکر میدن مدیرا و قفلش میکنن دیگه چرا نمیشه تاپیک ایجاد کرد ؟ به نظر من این کار اصلا کار جالبی نیست و از تمایل کاربران برای فعالیت در سایت کم میشه .

الان مثلا توی DV 2011 من یه سوال دارم که هیچ ربطی به تاپیکهای موجود که admin عزیز ایجاد کردن نداره ، باید چکار کنم ؟

با سلام
دوست عزیز توضیح اینکه چرا این تصمیم گرفته شد شاید ساعتها طول بکشه Big Grin. اما شما میتونید هر مطلبی که به نظرتون در Dv2011 پیدا نمیکنید به ادمین پیغام داده و اون رو درخواست کنید. اگر تاپیک ایجاد نشده باشه خود ادمین زحمت اینکارو میکشه.

مطمنا تمامی این محدودیتها برای راحتی بیشتر تمامی اعضا برای پیدا کردن موضوعات و .... میباشد.
پیروز باشید.
تشکر کنندگان: Enter_The_Love ، msar
Enter_The_Love نوشته: توی هیچ فرومی اینطوری محدودیت نیست برای ایجاد تاپیک . خوب تاپیک تکراری ایجاد میشه . یه تذکر میدن مدیرا و قفلش میکنن دیگه چرا نمیشه تاپیک ایجاد کرد ؟ به نظر من این کار اصلا کار جالبی نیست و از تمایل کاربران برای فعالیت در سایت کم میشه .

شما به تاپیک محدودیت ایجاد موضوع جدید در انجمن 2011 و در خواست ایجاد موضوع مراجعه کنید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Enter_The_Love ، Ali Sepehr ، msar
ما انتظار داریم پیام و الهام که زیر اسمشون نوشته مدیر صبور باشند و بجای باز کردن اینگونه بحث های اصتکاکی ازشون جلوگیری کنند. متأسفم برای انجمن 2009 که مدیرهاش اینطوری بحث می کنند.
من با ایجاد موضوع توسط هر کاربری موافقم. شما یک سری به سایت های دیگر بزنید. مثلاً Yahoo! Answers اجازه میده هرچقدر می خواهی بدون قرار دادن سوالت در دسته بندی های پیشنهادی یاهو سوال بپرسی و سایت با مکانیزم های هوش مصنوعی سوال رو در درخت سوال هاش قرار میده. البته این سایت احتمالا مجهز به اون تکنولوژی نیست اما مدیر ها می تونند این کار رو به صورت دستی انجام بدهند تا سایت سلیقه ای نشه. فروم مشابهی که تو فیلد کاری همین سایت هست http://forums.immigration.com/ همچین محدودیتی نداره و سرشار از سوال ها و جواب های مختلفه. به نظر من اگر مدیران سایت خیلی علاقه مند به کلاسه کردن مطالب سایت هستند بجای محدود کردن کاربرها باید تلاش خودشون رو بیشتر کنند.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، msar
msnazi نوشته: ما انتظار داریم پیام و الهام که زیر اسمشون نوشته مدیر صبور باشند و بجای باز کردن اینگونه بحث های اصتکاکی ازشون جلوگیری کنند. متأسفم برای انجمن 2009 که مدیرهاش اینطوری بحث می کنند.
من با ایجاد موضوع توسط هر کاربری موافقم. شما یک سری به سایت های دیگر بزنید. مثلاً Yahoo! Answers اجازه میده هرچقدر می خواهی بدون قرار دادن سوالت در دسته بندی های پیشنهادی یاهو سوال بپرسی و سایت با مکانیزم های هوش مصنوعی سوال رو در درخت سوال هاش قرار میده. البته این سایت احتمالا مجهز به اون تکنولوژی نیست اما مدیر ها می تونند این کار رو به صورت دستی انجام بدهند تا سایت سلیقه ای نشه. فروم مشابهی که تو فیلد کاری همین سایت هست http://forums.immigration.com/ همچین محدودیتی نداره و سرشار از سوال ها و جواب های مختلفه. به نظر من اگر مدیران سایت خیلی علاقه مند به کلاسه کردن مطالب سایت هستند بجای محدود کردن کاربرها باید تلاش خودشون رو بیشتر کنند.

در انجمن 2009 کارهای سازنده ی زیادی توسط مدیران انجام شد....
مثل ایجاد لینکدونی توسط پیام....ایجاد چت روم مهاجرسرا توسط میلاد یا کمکهای بسیار صادقانه ی الهام و دیگر دوستان و خیلی مسائل دیگه...این نهایت کم لطفی و بی انصافی همه ی ما 2009 ایها و 2010 ها و بقیه هست که به جای قدر دانی اظهار تاسف کنیم!!!
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، seravin ، msar
msnazi نوشته: ما انتظار داریم پیام و الهام که زیر اسمشون نوشته مدیر صبور باشند و بجای باز کردن اینگونه بحث های اصتکاکی ازشون جلوگیری کنند. متأسفم برای انجمن 2009 که مدیرهاش اینطوری بحث می کنند.

MSNAZI ، لطفا در هنگام اظهار نظر دادن، به تاریخ پستهایی که ارسال شده دقت بفرمایید تا بعد از 4 ماه در مورد تاپیک فراموش شده توضیح بیشتری ندین!
زمانی که ما اون پستها را میدادیم نه من مدیر بودم و نه الهام و شما هنوز در این سایت وجود نداشتید و ثبت نام نکرده بودید. بنابراین لطفا زیاد تاسف نخورید چون تاسف زیادی و بی دلیل خوردن برای قلبتون خوب نیست. مخصوصا حالا که فعلا استرس کافی به دلیل نداشتن پاسپورت و معافیت سربازی دارید، پس لطفا سعی کنید برای کاهش حجم آدرنالین خونتون زیاد به کار دیگران کار نداشته باشید و بحث "اصتکاکی ... استکاکی .... نه اصطکاکی" راه نندازید.
بیشتر سعی کنید کارهای سازنده انجام بدین و جواب دوستان جدیدی که هنوز از هیچی سر در نمیارن را بدین. من و بقیه مدیران به اندازه کافی صبور هستیم که وقتی شما در مورد قیمت شلوار جین و پیتزا سوال میکنید و قراره از روی جواب اونها نتیجه بگیرید که آمریکا برید یا خیر، محدوده شما را رعایت میکنیم و به حال کسی هم تاسف نمی خوریم.
ضمنا ما قرار نیست به دلیل مدیر بودنمون تلاش کنیم، بلکه برعکس، به دلیل تلاشها و کمکهامون در گذشته بوده که الان مدیر هستیم. همونطور که سراوین خیلی سریع با کمک کردن به بچه ها و نشان دادن اطلاعات بالایش مدیر شد.
آخرین نکته: محض اطلاعتون عرض کنم که من خودم جزو کسانی بودم که با ایجاد محدودیت مخالف بودم. همونطور که میبینید هم در نظرخواهی تعداد خیر سه برابر بله است. ولی شما که در دنیای کامپیوتر زندگی میکنید حتما مطلع هستید که سایتهای وب درست مانند املاک فیزیکی متعلق به صاحب سایت هستند و بازدیدکنندگان آن باید تابع قوانین تعیین شده در آن باشند.
من کاملا با محدود کردن موافقم و از نظر من کار بسیار خوبی برای نظم بخشید به تالار هست . اگه یک سری به پست های 2009 به قبل بزنید اینقدر تاپیک های تکراری و زیاد وجود داره که حتی فرصت نمیشه به همشون یک نگاهی انداخت و جالب تر اینجاست که اکثر این تاپیک ها بیشتر از 10 تا پاسخ داخلشون وجود نداره و به زحمت 1 تا 2 تا صفحه دارند پس وقتی خود ما نمی تونیم به تالار نظم ببخشیم و اونو در دستمون بگیریم باید یک نفر این کارو در دست بگیره تا از بی نظمی جلو گیری بشه .
( از ماست که بر ماست )
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
payam_prz نوشته:

MSNAZI ، لطفا در هنگام اظهار نظر دادن، به تاریخ پستهایی که ارسال شده دقت بفرمایید تا بعد از 4 ماه در مورد تاپیک فراموش شده توضیح بیشتری ندین!
زمانی که ما اون پستها را میدادیم نه من مدیر بودم و نه الهام و شما هنوز در این سایت وجود نداشتید و ثبت نام نکرده بودید. بنابراین لطفا زیاد تاسف نخورید چون تاسف زیادی و بی دلیل خوردن برای قلبتون خوب نیست. مخصوصا حالا که فعلا استرس کافی به دلیل نداشتن پاسپورت و معافیت سربازی دارید، پس لطفا سعی کنید برای کاهش حجم آدرنالین خونتون زیاد به کار دیگران کار نداشته باشید و بحث "اصتکاکی ... استکاکی .... نه اصطکاکی" راه نندازید.
بیشتر سعی کنید کارهای سازنده انجام بدین و جواب دوستان جدیدی که هنوز از هیچی سر در نمیارن را بدین. من و بقیه مدیران به اندازه کافی صبور هستیم که وقتی شما در مورد قیمت شلوار جین و پیتزا سوال میکنید و قراره از روی جواب اونها نتیجه بگیرید که آمریکا برید یا خیر، محدوده شما را رعایت میکنیم و به حال کسی هم تاسف نمی خوریم.
ضمنا ما قرار نیست به دلیل مدیر بودنمون تلاش کنیم، بلکه برعکس، به دلیل تلاشها و کمکهامون در گذشته بوده که الان مدیر هستیم. همونطور که سراوین خیلی سریع با کمک کردن به بچه ها و نشان دادن اطلاعات بالایش مدیر شد.
آخرین نکته: محض اطلاعتون عرض کنم که من خودم جزو کسانی بودم که با ایجاد محدودیت مخالف بودم. همونطور که میبینید هم در نظرخواهی تعداد خیر سه برابر بله است. ولی شما که در دنیای کامپیوتر زندگی میکنید حتما مطلع هستید که سایتهای وب درست مانند املاک فیزیکی متعلق به صاحب سایت هستند و بازدیدکنندگان آن باید تابع قوانین تعیین شده در آن باشند.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
زمانی که ما اون پستها را میدادیم نه من مدیر بودم و نه الهام و شما هنوز در این سایت وجود نداشتید و ثبت نام نکرده بودید. بنابراین لطفا زیاد تاسف نخورید چون تاسف زیادی و بی دلیل خوردن برای قلبتون خوب نیست.
شما خودتون یادتونه تو تاپیک «ازدواج بعد از دریافت نامه قبولی» من در جواب یکی از اعضای سایت از ادبیاتی مثل خودش استفاده کردم و خودتون هم تذکر دادید و من پست های خودم رو پاک کردم. من هروقت احساس کنم که پست خوبی ارسال نکردم سریعاً پاکش می کنم. اما شما الآن پست های خودتون رو پاک که نکردید از اونها دفاع هم می کنید و با افتخار از اون دوران و «وجود نداشتن» ما صحبت می کنید. خروجی رفتار شما برای یک بیننده که به تاریخ پست ها توجه نکنه (که امر معمولی هم هست) اینه که این سایت چه مدیر هایی داره و چه بحث هایی بینشون هست.

من و بقیه مدیران به اندازه کافی صبور هستیم که وقتی شما در مورد قیمت شلوار جین و پیتزا سوال میکنید و قراره از روی جواب اونها نتیجه بگیرید که آمریکا برید یا خیر، محدوده شما را رعایت میکنیم و به حال کسی هم تاسف نمی خوریم.
اگر شما واقعاً صبور هستید چرا اینطوری جواب من رو با تمسخر می دید و چرا اصلا جواب می دید بجای اینکه ضمن ارسال پیام خصوصی پست من رو ویرایش کنید؟

فکر کنم با دقت در کلمه «مدیر» متوجه می شید که مدیر، رئیس نیست و احتمالاً مسئولیت هایی برای مدیر در این سایت در نظر گرفته شده که ALI-J از آن انصراف داد. اگر نه همه دوست داشتند اسمشون در سایت با رنگ مشخص و Bold نوشته بشه و زیرش هم نوشته بشه: مدیر!

من کاملاً با شما موافقم و متوجه هستم که سایت ها برای صاحبانش هستند اما چیزی که من از سال 1995 تا کنون در وب دیدم این بوده که سایت ها علاقه دارند کاربر جدید بگیرند، کاربران فعال داشته باشند و هر روز مراجعه کننده بیشتری داشته باشند. به نظر من این سایت هم باید مثل سایت های دیگر به کاربرانش امکانات بیشتری بده تا مشتریانش راضی باشند. البته این نظر منه شاید اصلاً هم مهم نباشه.

در آخر باید بگم آقای پیام خیلی مطالب شما رو خوندم و گاهی یاد گرفتم و گاهی به نوشته های شوخی شما خندیدم و در کل بعلت اینکه از شما اطلاعات زیادی یاد گرفتم شما رو برای خودم محترم می دونم و دوستتون دارم. دوست ندارم این گونه تقابل ها بین ما پیش بیاد. امیدوارم موفق باشید.
آقای MSNAZI
اولا بفرمایید در کجای این تاپیک من به کسی بی احترامی کردم که شما به حال من و الهام و انجمن 2009 تاسف می خورید؟ اصلا شما در این سایت به دنبال اطلاعات برای مشکلات مهاجرت و کمکهای متقابل میگردید یا اینکه تاپیکهای قدیمی را برای یافتن "خروجیهای رفتاری کاربران سابق و مدیران فعلی" جستجو میکنید؟
ثانیا اون جوابی که شما به اون آقا دادید و بعد لطف کردین حذفش کردین بسیار توهین آمیز بود. در کجا شما نمونه مشابه دیدین که من انجام داده باشم؟
ثالثا کی به شما گفته که چه کسی مدیره و چه کسی رئیسه و کی خداست؟ مگه اصلا این موضوع اینقدر برای شما حساسیت برانگیزه که میفرمایید لازمه مدیران تلاششون را زیاد کنند تا سایت مثل Yahoo Answers بشه؟ آقا اصلا با این رنگ بنفشی که به اسم بنده زدند، قراره جایزه ای، مدالی، مال و منالی چیزی به ما بدن که ما خودمون خبر نداریم؟
رابعا از اونجا که فرمودین به من علاقه دارید، من هم باید خدمتتون عرض کنم که دل به دل راه داره و من هم به شما علاقه دارم. ولی در این سایت مساله علاقه مطرح نیست و من و هیچ یک از مدیران "رئیس جمهورها" اینجا استفاده مادی نداریم و اگر فرصتمون کمه و نمیتونیم زیاد به سایت برسیم واقعا شرمنده و روسیاهیم. ما را ببخشید و خواهش میکنم این مضامین تاسف خوردن برای 2009 ها و اینکه ما مدیران عظیم الشان چه بی ادب هستیم را مستقیم مطرح نفرمایید. چون ما مدیر هستیم ولی امام و پیغمبر معصوم نیستیم که تو همه پستهای قبلی آیه نازل کرده باشیم.
-----------
سخن آخر: شما که این همه به پستهای قدیمی علاقه دارید، لطف کنید و ببینید اولین پست صفحه سوم همین تاپیک که موجبات تاسف شما را فراهم کرد، چی نوشتم.
خواه پند گیر و خواه ملال
ارادتمند و دوستدار شما پیام
تشکر کنندگان: elham ، msar
ey khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa baz shoroo shod

payam to kootah bia
msnazi to ham gir nade lotfannnnnnnnnnnnnnnn
bejaye gir dadan yekam postaye mofid ro bekhoon
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
elham نوشته: ey khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa baz shoroo shod

payam to kootah bia
msnazi to ham gir nade lotfannnnnnnnnnnnnnnn
bejaye gir dadan yekam postaye mofid ro bekhoon
بابا من که جواب پیام عزیز رو ندادم. الهام تو فقط توروخدا اعاده ی حیثیت نکن! من با اینکه جواب می خواستم بدم اما دیدم این بحث ها بیخوده و بیخیال شدم. ایشالا من برسم کالیفرنیا..... حساب پیام رو می رسم که اینقدر با من اینجا بحث می کنه! Wink
تشکر کنندگان: laili ، payam_prz ، Ali Sepehr ، sh-b ، msar
این آقا پیام خاطر خواه زیاد داره، بچه باحالی هستش، حالا اگه زور هم بگه ما طرفدارشیم.Big Grin

حالا از اینها بگذریم خدایی الان یه نگاه توی DV2011 بندازین یه بابای که حالا نمیخوام اسم بیارم 10 تا پست زده که من ثبت نام کردم شما هم بدوید ثبت نام کنید، من خیلی خوب هستمCool، اگه سوالی داشتید توی زمینه ثبت نام به من ایمیل بزنید.
حالا فرض کنید این بابا میتونست تاپیک بزنه
خدا رحممون کرد والا تا 9 آذر که ثبت نام امسال تمام میشه Admin کارو زندگیشو تعطیل میکرد که تاپیک های ایشون رو پاک کنه.

پیروز باشید.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، mohsen324 ، seravin ، payam_prz ، ChairMan ، sh-b ، R.F ، msar
پسر اینجا یه رینگ دعوای حسابیه Big Grin برم چندتا از بچه هارو دعوت کنم اینجاBig Grin
افسوس چند ماهی دیر رسیدمBig Grin
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان