کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آخرين اخبار مربوط به مهاجران
براي اطلاع از آخرين اخبار مربوط به مهاجران شامل ويزا - اشتغال - سفر - شناخت - مشكلات و ... از اين تاپيك استفاده كنيد. لطفا دقت فرماييد اطلاعات مربوط با ساير تاپيكها در اين قسمت ارائه نشود
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، saeide-72 ، msar
درود .
من فوق دیپلم کامپیوتر رو دارم . و مدارک بین المللی MCITP Microsoft رودارم ولی مدرک زبان رو ندارم . واسه ممهاجرت چقدر هزینه باید کرد ؟ کدوم شهر بهتره
؟
ممنون میشم که جوابمو بدین .
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: adonis2006 ، msar
(2012-10-02 ساعت 12:07)vahid88 نوشته:  درود .
من فوق دیپلم کامپیوتر رو دارم . و مدارک بین المللی MCITP Microsoft رودارم ولی مدرک زبان رو ندارم . واسه ممهاجرت چقدر هزینه باید کرد ؟ کدوم شهر بهتره
؟
ممنون میشم که جوابمو بدین .
با سپاس

سلام

کیفیت زندگی تو استرالیا تقریبا تو اکثر شهرها مثل همه باید ببینی کدوم شهر برای رشته شما مناسبتره

هزینه ها شامل:ترجمه مدارک/هزینه آیلتس/تست پزشکی و هزینه اداره مهاجرت میشه

بهترین مرجع سایت اداره مهاجرت استرالیاشت

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، saeide-72 ، adonis2006 ، msar
من به سایت مهاجرت استرالیا رفتم و فرمهایه درخواست رو نتونستم پیدا کنم
ممکن هست کمک کنید.
من بخوام خودم بدون وکیل اقدام کنم چی کار کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mahsamit ، saeide-72 ، msar
با سلام من میخواستم درمورد سفر به منظور درمان در استرالیا بپرسم ایا شما اطلاعی دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-01-01 ساعت 18:35)statueofgod نوشته:  با سلام من میخواستم درمورد سفر به منظور درمان در استرالیا بپرسم ایا شما اطلاعی دارید؟

سلام

اگر بیمه نداشته باشید هزینه درمان خیلی گران میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، 327 ، msar
سلام.
من ۶۰ امتیاز ویزای ۱۸۹ استرالیا را دارم. اما سابقه کار که حقوق رسمی بگیرم را ندارمSad. ایا راهی هست که بتونم اقدام کنم هنوزم
MERCI
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام،

می خواستم ببینم کسی از بچه های استرالیا قصد سفر به ایران رو ندارن در آینده نزدیک که یه نامه رو از دوست من در سیدنی بگیرن و برای من بیارن؟

ارادتمند
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان