کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشاوره و گفتمان و پيشنهاد
سلام دوستان
همسرم 28 ساله لیسانس ادبیات فرانسه از دانشگاه علوم تحقیقات رو داره (ایلتس 6.5)
برای مقطع کارشناسی ارشد در رشته MBA چه شرایطی باید داشته باشه؟
سابقه ی کاری حتما باید در زمینه ی مدیریت باشه؟یا فرقی نمیکنه؟
چه مدارکی میتونه کمک کنه که پروسه زودتر جلو بره؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-02-06 ساعت 22:16)mooshy نوشته:  سلام من عقد کردم شوهرم و تمام اعضای خانوادشون استرالیاهستن, چند روز پیش مدارکمو برای اخذ ویزای کلاس 309 فرستادم سفارت. قرار هستش به محض رسیدن من به استرالیا مراسم عروسی برگزار بشه. من میخوام مادر پیرم هم که اینجا( در ایران) هستش توی مراسمم در استرالیا حضور داشته باشه. حالا چند تا سوال دارم:
1- برای مادرم باید به چه صورت اقدام کنیم؟آیا حتما کسی باید از اونجا براش دعوت نامه بفرسته؟

1- سلام . من فقط میتونم به این سوال جواب بدم . و اینکه مادرتون به شما هیچ ارطباطی ندارد . یعنی چه شما و چه هر کسی دیگر اگر برای ایشان دعوتنامه بفرستند . میتوانند به آنجا طبق محدودیت زمانی ویزا به آنجا بروند .

نا امید شدمSad
پاسخ
من کارشناس شنوایی شناسی هستم وشوهرم مهندس عمران ،اگر من بخواهم main بشم ،به IELTS چند نیاز دارم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
(2013-07-06 ساعت 13:54)bani-5860 نوشته:  من کارشناس شنوایی شناسی هستم وشوهرم مهندس عمران ،اگر من بخواهم main بشم ،به IELTS چند نیاز دارم؟

سلام
حداقل 7 در هر 4 مهارت
اول مطمین بشید رشته تون جزو رشته های مورد نیاز باشه
پاسخ
(2013-07-06 ساعت 13:54)bani-5860 نوشته:  من کارشناس شنوایی شناسی هستم وشوهرم مهندس عمران ،اگر من بخواهم main بشم ،به IELTS چند نیاز دارم؟

(2013-07-06 ساعت 13:59)gbtm نوشته:  

سلام
حداقل 7 در هر 4 مهارت
اول مطمین بشید رشته تون جزو رشته های مورد نیاز باشه
سلام
الان خوشبختانه ایالت نیوساث ولز(سیدنی ) رشته شما را با ایلتس 6 در هر 4 باند قبول میکنه .برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه محاسبه امتیاز به این تاپیک مراجعه نمایید .
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، nora ، msar
درود

دوستان لطف کنید راهنمایی کنید من میخوام به استرالیا برم (اقامت دائم) به همراه همسرم چه راه هایی دارم و به چه کشورهایی, ۲۹ سال دارم مدرک تحصیلی ندارم (تسلط و آشنایی کامل به کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار, تسلط و آشنایی کامل به نرم افزار موبایل ) 250.000.000 پول دارم همسرم ۳۲ سال داره مدرک تحصیلی لیسانس آموزش زبان انگلیسی.

اصلا میشه کاری کرد؟ اگه وقت بگذارید ممنون میشم.
پاسخ
(2013-07-26 ساعت 14:11)poma نوشته:  درود

دوستان لطف کنید راهنمایی کنید من میخوام به استرالیا برم (اقامت دائم) به همراه همسرم چه راه هایی دارم و به چه کشورهایی, ۲۹ سال دارم مدرک تحصیلی ندارم (تسلط و آشنایی کامل به کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار, تسلط و آشنایی کامل به نرم افزار موبایل ) 250.000.000 پول دارم همسرم ۳۲ سال داره مدرک تحصیلی لیسانس آموزش زبان انگلیسی.

اصلا میشه کاری کرد؟ اگه وقت بگذارید ممنون میشم.

سلام
برای اقامت دایم به استرالیا یا باید از راه تخصص اقدام کنید یا سرمایه گذاری
یه راه دیگه هم اینکه تحصیلی برید بعد از اتمام تحصیلات در صورتی که رشته اتون مورد نیاز باشه درخواست ویزای اقامت دایم کنید که هزینه تحصیل و زندگی خیلی بالاست

با توجه به نداشتن مدرک تحصیلی امکان ویزای تخصص رو ندارید ضمن اینکه وضعیت زبان رو مشخص نکردید
اگه رشته همسرتون جزو رشته های مورد نیاز باشه ایشون میتونند متقاضی اصلی باشند(با فرض دارابودن سایر شرایط) و شما زیر مجموعه ایشان باشید
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: poma ، ParsTrader ، msar
با سلام
من دکترای شیمی (دانشگاهم جزو اون دانشگاه های برتر ایران نیست)، یک سال سابقه کار به عنوان استاد دانشگاه- آیلتس 7 ( 7.5-7.5-6.5-6) - 30 سال-
همسرم -ارشد اقتصاد- سه سال سابقه کار- استاد دانشگاه-33 سال

آیا می تونیم برای استرالیا یا نیوزلند اقدام کنیم؟
من مدارکم رو برای کبک کانادا فرستادم اما قوانین جدید زبان بسیار من رو سرخورده کرده. می خوام همزمان برای جای دیگه هم اقدام کنم.

ممنون می شم من رو راهنمایی کنید.
Case No.: 2015-51XX - ارسال فرم 260: 19 می 2014 -نفرات کیس: 2
تاریخ کارنت: 24 مارچ 2015 تاریخ مصاحبه: 11 می 2015 - سفارت: ایروان - نتیجه: AP-
خودم و همسرم: شغل دولتی-همسرم: سربازی ارتش
آپدیت ها: 11-13-14-19 می و 2 جون (آپ سفارت)- آپدیت کلیرنس 20 جولای
کلیرنس:21 جولای Rolleyes - دریافت ویزا:28 جولای

پاسخ
سلام
من جهت مهاجرت از طریق کار میخواستم اقدام کنم.
تحصیلات : کارشناسی ارشد مکانیک گرایش ساخت و تولید(دانشگاه دولتی)
سطح زبان:آیلتس 6.5
می خواستم ببینم شانسی برای اخذ ویزا دارم اگر جواب مثبته چه کار باید کرد؟؟
با تشکر
پاسخ
سلام
من فوق لیسانس نفت هستم (از دانشگاه آزاد)
سابقه کار ندارم.
می خواستم ببینم می تونم برای کار در استرالیا اقدام کنم؟
پاسخ
با سلام به همه دوستان
بچه ها من میخوام از طریق تخصص اقدام کنم.من تعمیرکار مکانیکم مدرک درجه 1و2 فنی حرفه ای دارم و الان دارم واسه آیلتس میخونم.
میخواستم بدون اینکه میگن بعد از اینکه تایید صلاحیت شدم یه مصاحبه تخصصی در خصوص رشتم با یه استاد کله گنده تو دانشگاه استرالیا از طریق ویدیو چت باید داشته باشم که میگن هر کسیم قبول نمیشه.
همچین چیزی صحت داره؟!
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، msar
(2014-01-10 ساعت 10:35)ahmadi-h نوشته:  با سلام به همه دوستان
بچه ها من میخوام از طریق تخصص اقدام کنم.من تعمیرکار مکانیکم مدرک درجه 1و2 فنی حرفه ای دارم و الان دارم واسه آیلتس میخونم.
میخواستم بدون اینکه میگن بعد از اینکه تایید صلاحیت شدم یه مصاحبه تخصصی در خصوص رشتم با یه استاد کله گنده تو دانشگاه استرالیا از طریق ویدیو چت باید داشته باشم که میگن هر کسیم قبول نمیشه.
همچین چیزی صحت داره؟!
ممنون میشم جواب بدین

سلام

تایید صلاحیت؟؟؟مگه انتخاباته؟
مصاحبه تخصصی از کجا آمده؟موندم شما این اطلاعاتو از کجا بدست آوردید؟
پاسخ
(2014-01-11 ساعت 04:32)gbtm نوشته:  
همچین چیزی صحت داره؟!
ممنون میشم جواب بدین

سلام

ببخشید منظورم بررسی مدارک و اینکه میتونم اقدام کنم بود
چندتا دفتر مهاجرت رفتم بهم گفتن
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، msar
(2014-01-12 ساعت 07:54)ahmadi-h نوشته:  
همچین چیزی صحت داره؟!
ممنون میشم جواب بدین

سلام

برای مهاجرت مصاحبه ای انجام نمیشه
بهترین منبع هم سایت اداره مهاجرت است
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، ahmadi-h ، msar
(2014-01-12 ساعت 15:54)gbtm نوشته:  
(2014-01-12 ساعت 07:54)ahmadi-h نوشته:  
همچین چیزی صحت داره؟!
ممنون میشم جواب بدین

سلام

برای مهاجرت مصاحبه ای انجام نمیشه
بهترین منبع هم سایت اداره مهاجرت است

دوست من ممنون از پاسختون ولی این لینک رو هم بخونید بد نیست .نوشته از سال 2011 این قانون دارهاجرا میشه
http://rahp............................February-2011.html
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان