کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دوم
دوستان سلام
میخواستم بدونم آیا کسی بوده که نامه دوم رو دریافت نکرده باشه و فقط با داشتن پرینت ایمیل kcc که تاریخ مصاحبه رو نوشته به سفارت رفته باشه؟سفارت قبول میکنه؟
یا اینکه باید متن نامه 2 رو از kcc بخواهیم که برامون ایمیل کنه؟آخه من به kcc ایمیل زدم و گفتم نامه 2 هنوز نرسیده و اگر ممکنه برام ایمیل کنید ولی جواب دادند که 7تا 10 روز کاری بعد میرسه ...یه جواب بی ربط!!!!
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام
الهام جان به نظر من نگران نباشید چون هنوز زمان هست تا نامه های دوم ایرانیها برسه
از طرفی تعدادی از دوستان بودند که بدون نامه دوم رفتن ابوظبی یکیش فکر کنم محمدرضا بود که در سفر نامهاش نوشت یکضرب به خودشو خانمش هم ویزا دادند
با همون ایمیل ابوظبی وایمیل کی سی سی که داری مشکلی برات پیش نمیاد
تشکر کنندگان: elham
الهام عزیز
این جواب اصلا بی ربط نیست.
شما حدود یکهفته تا 2 هفته دیگه ایمیل بزنید میبینید که در جواب ایمیلتون تاریخ فرستادن پاکت رو براتون اعلام میکنن. بعد از اون هم حداقل 2 هفته بعدش منتظر پاکت باشید.
نگران نباش عزیزم فرصت شما برای دریافت نامه دوم زیاده / میرسه
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
سلام رزا جون
من در ایمیل اولی که به kcc زدم حدود 10 april بود که تاریخ مصاحبه رو گرفتم اون موقع kccبه من گفت 7-10 روز کاری بعد نامه 2 پست میشه الان 1 ماه گذشته و خبری نیست در ضمن همه بچه ها نامه هاشون رو دریافت کردند .
تشکر کنندگان:
elham نگران نباش امیدوارم که نامه به دستت برسه اما اگر نرسید اصلا جای نگرانی نیست نامه ما هم به دست یکی از دوستامون در آمریکا رسیده و دوستمون نامه رو با DHLبرای ما فرستاد ولی DHLبعد از چند روز دوباره نامه رو پس فرستاد دم خونه دوستم و ایراد های الکی گرفتن و دوست من نامه رو اسکن کرد و برام فرستاد هیچ چیز خاصی توش نیست همش راجع به مدارک های لازم روز مصاحبه هست فقط 2 تا فرم داره که باز اون ها هم چیز مهمی نیست اصلا نگران نباش.
الهام جان / بی بی خاتون عزیز
اشتباه نکن عزیزم
نامه دوم فرم خاصی نداره که پر بشه و یا فرستاده بشه ولی نامه دعوت رو روز مصاحبه از شما میخوان.
اما نرسیدنش مشکلی بوجود نمیاره چون با یک ایمیل به سفارت امریکا در آنکارا و یا ابوظبی نامه دعوت رو براتون ایمیل میکنن.
تشکر کنندگان:
الهام جون يه ايميل به سفارت ابوظبي بزن و بگو نامه دعوت يا همان دعوتنامه را فقط مي خواهي و اونها هم برايت ميل مي كنند .
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
هورااااااااااااااااااااااااا چقدر این kcc ماهههههههههههههههBig Grin
متن نامه دومم رو کامل واسم الان با ایمیل فرستاد.
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان با آرزوی موفقیت برای تمامی شما
سوال من در مورد ارسال مدارک برا kcc اینه که چون من آدرس کانادا را دادم پاکت اول من الان تو کاناداست می خواستم ببینم اگه از اونجا مدارک رو برام اسکن کنن و بفرستن و من اسکن ها رو کپی بگیرم و پر کنم و برا kcc بفرستم مشکلی داره یا نه؟ ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سلام
تبریک می گم به جمع بلا تکلیفان خوش آمدید.
بهتر مدارک را برات پست کنند (کار از محکم کاری عیب نمی کنه)
ولی آن کار هم می تنوید انجام بدید.
فقط چند تا مسله رو یادت باشه تمام مشخصات خودتو همنی که تو پاست هست بزنی و چند بار چک کن!!!!!!!!!!!!!
و یک کپی از فرم پر شدت حتما نگه دار(خیلی مهم هستش)
فعلا این برای اولش
توکل بر تو ای خدای مهربان
تشکر کنندگان:
Seravin عزیز
اولا اینکه بهتون تبریک میگم.
دوما در مورد سوالتون: اصلا مشکلی در مورد مدارک نیست. چون شما باید مدارک رو به تعداد افراد خانواده کپی و بعد پر کنید. اما اون کاغذی که توش کیس نامبرتون هست و یک بارکد داره رو باید همون رو دوباره برگردونید به سفارت. میتونید مدارک رو با ایمیل بگیرید و مشغول شید ولی اون کاغذ رو براتون پست کنند.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
ببخشید منظورم از مدارک فرمهای D230 و ... است.
تشکر کنندگان:
رزا جون در پاکت نامه اول یه برچسب هم بود که روش آدرس کنتاکی نوشته شده بود فکر میکنم اون برچسب هم باید هنگام ارسال مدارک روی پاکت پستی زده باشه.
تشکر کنندگان:
این موضوع در موضوع قبلی که با همین عنوان ایجاد شده بود ادغام شد. از ایجاد موضوع تکراری اکیدا خودداری کنید.
تشکر کنندگان:
برای خاتمه دادن به بحث و سوء تفاهمها با اجازه دوستان تمام پستهای غیر مرتبط با موضوع را از این تاپیک پاک کردم و اون را تا مدتی بسته نگه می دارم. فقط یک توضیح باید بدم که کلی سوء تفاهم این وسط بوده و عمده اش هم به خاطر این هست که دوستان به انجمن لطف دارند و نگران کیفیت و نظم مطالب هستند. پیشنهاد می کنم کسانی که سر این جریان به هم منفی دادند محبت کنند و اگر دوست دارند روی پروفایل هم رفته و منفی را پس بگیرند تا جو دوستی به انجمن 2009 برگردد.

با تشکر
ادمین
تشکر کنندگان: mohammad_usa ، Spiritual

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان