کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال در خصوص مدرک تحصیلی و سوابق کار شوهر برنده اصلی
دوستان غزیز کسانیکه مصاحبه شده اند یا میدونند.
چون خانم من برنده اصلی است و در نامه دوم اشارهای به مدرک تحصیلی همسر نشده آیا وقت مصاحبه مدرک تحصیلی من رو هم اصلش رو میخواهند یا نه چون من تازه فهمیدم که مدرک فوق لیسانسم رو گم کردم .آیا در صورت خواستن دیپلم کافیه یا نه ؟
سابقه کار چی از من میخواهند یا نه
سلام
ما هم دقیقاً مشکل شما رو داشتیم. من برنده اصلی کیس هستم. همسرم مدرک لیسانسش رو از دانشگاه نگرفته بودو مدرک دیپلمش رو هم گم کرده بود. خلاصه با کلی دردسر مدرک رو گرفتیم و ترجمه کردیم. ابوظبی برای مصاحبه از من تمام مدارک تحصیلی رو خواستند ولی از شوهرم صرفاَ شناسنامه، پاسپورت، سند ازدواج و مدارک پزشکی و عکس گرفتند. بنابراین نگران نباشید فقط برنده اصلی مهمه. شما آخرین مدرک تحصیلی که دارید رو با خودتون برای احتیاط داشته باشید.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
مرسی از محبت شما MOZHGAN
تشکر کنندگان:
سلام:
من هم برنده اصلی نبودم واخرین مدرکمم اماده نبود ولی فقط دیپلم را خواستند و مدرک بعدی را هم من خودم دادم وگرنه گفت لازم نیست.
خیالتان راحت باشد
hbita
تشکر کنندگان:
MAHAN-ES نوشته: دوستان غزیز کسانیکه مصاحبه شده اند یا میدونند.
چون خانم من برنده اصلی است و در نامه دوم اشارهای به مدرک تحصیلی همسر نشده آیا وقت مصاحبه مدرک تحصیلی من رو هم اصلش رو میخواهند یا نه چون من تازه فهمیدم که مدرک فوق لیسانسم رو گم کردم .آیا در صورت خواستن دیپلم کافیه یا نه ؟
سابقه کار چی از من میخواهند یا نه
در نامه دوم دقيقا ذكر شده براي هر فرد اين مدارك آورده شود كه كليه موارد شامل كليه همراهان مي شود ولي امكان دارد در سفارت از شما نگيرند ولي توصيه مي كنم حتما همه مدارك را براي هر فرد ببريد و چون مدرك ديپلم براي لاتاري كافيست اگر ديپلم و يا ليسانس خود را ببريد كافيست ولي حتما با مدارك كامل برويد كه خدايي نكرده مشكلي پيش نيايد.
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان: Spiritual
هزینه مصاحبه برای هر نفر حساب می کنند یا اینکه برای خانواده مثلا برای خانواده 4 نفری که دو فرزند زیر 12 سال باشد چقدر می شود؟
تشکر کنندگان:
چنگیز نوشته: هزینه مصاحبه برای هر نفر حساب می کنند یا اینکه برای خانواده مثلا برای خانواده 4 نفری که دو فرزند زیر 12 سال باشد چقدر می شود؟

برای هر فرد حساب می کنند ولی طبق جدولی که هیچ کس نمی دونه چجوری خودشون می گن چقدر می شه.

موفق باشید
تشکر کنندگان:
چنگیز نوشته: هزینه مصاحبه برای هر نفر حساب می کنند یا اینکه برای خانواده مثلا برای خانواده 4 نفری که دو فرزند زیر 12 سال باشد چقدر می شود؟

فرقی نمیکنه چند ساله باشید برای هر ویزا نفری 775 دلار میگیرند البته آنکارا ابو ظبی رو نمیدونم......................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
laili نوشته:

فرقی نمیکنه چند ساله باشید برای هر ویزا نفری 775 دلار میگیرند البته آنکارا ابو ظبی رو نمیدونم......................

برای ما رو تو ابوظبی اینجوری حساب نکردن مال همسرم از من خیلی کمتر شد یعنی ما 2 تا 775 تا ندادیم .
تشکر کنندگان:
ما 4 نفر بودیم.2 بزرگسال 1 بچه 8 ساله و یک نوزاد.از ما 3100( 4*775)دلار در سفارت گرفتند و کارهای پزشکی هم که جدا پول دادیم.(آنکارا)
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان