کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اگر کسی این طرف نیاز به کمک داره
خانمها و آقایان گرامی.
اگر کمکی از دست من بر میاد که این طرف براتون انجام بدم، اگر در محدوده توانم باشه و هزینه زیادی برای من نداشته باشه در خدمتم.
من الان در فاصله بین دو کار به سر میبرم و میتونم وقت آزادم را به شما بدم.
ضمنا کوچترین چشمداشت مالی هم ندارم. فقط یه جورایی دلم میخواد کمک کنم. تا زمانی که پشیمون نشدم.
تشکر کنندگان: M!LAD ، matrix ، Ali Sepehr ، elham ، seravin ، lexington ، payam_prz ، hoda ، Spiritual ، leili ، meweadl
radin عزيز سلام،
فبل از هر چيز از پيشنهاد همكاري بي شائبه و صادقانه شما بسيار ممنونم.ولي لطفا بفرماييد منظور شما از آنطرف همان امريكاست؟در ضمن چنانچه كمك بخواهيم در همين سايت بايد اين كار انجام شود يا از email شما بايد كمك بگيريم.
همواره موفق باشيد.
تشکر کنندگان:
رادین عزیز
شما کدوم ایالت هستی؟
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام

من مي خواستم بدونم كاريابي را كي بايد انجام بديم . منظور اينه كه مي شه از ايران براي كار اقدام كرد يا نه ؟ من فكر كنم شما بهتر مي تونيد بگيد كه چه كاري مي تونيد انجام بدهيد ؟
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
میدونم که حضور کم رنگی در سایت داشتم. ولی چه کنم، خرم از پل گذشته بود و فرصت هم کم داشتم و به همین دلیل معذرت میخوام.

من در میامی هستم. کمکهایی که میتونم بکنم برای کسانی که به شهر من میان خوب کمی متفاوته سعی میکنم که چند روز اول جا بیافتن.
برای دیگران، میتونم آزانسهای کاریابی مناسب، ریل استیتهای خوب، روشهای استفاده از کردیت، دریافت نامه به جای اونها، و مانند این کارها رو انجام بدم.

لطفا از این به بعد هم با من با ایمیل در تماس باشید. چون با عرض تاسف این سایت جایی برای من نداره و کسانی که توهین میکنند محبوب تر هستند.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، payam_prz ، hoda
منم همینطور. فقط یکی دو پست دیگه برای تکمیل بحث میدم و آوفیدرزین.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
با اینکه من مخالف رفتن با تجربه ها هستم اما حق دارند . من هم اگه جای اونها بودم همچین کاری شاید می کردم و وقتی به من توهین میشه نمی تونم بپذیرم از توهین کننده حمایت میشه . بهر حال امیدوارم قضیه جوری حل شه که شاهد این مسائل نباشیم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
از همه بزرگان سايت خواهش ميكنم به حضور ارزشمندشون در سايت آدامه بدن. بهتر همه در نوشتن نظراتمون كمى دقت كنيم كه در اينده كمتر از اين مسايل پيش بياد. من هم اگر اطا عاتى كه از اينجا بدست آوردم كه بدرد سايت بخوره حتما مينويسم .خانم يكى از دوستهاى شوهرم هم پرليگال يك وكيل خوب است اگر كسى سوالى داره من ميتونم ازش بپرسم و جواب بدم. به آميد اينكه همه ما بتونيم در اين سايت همديگر را يارى دهيم
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، afshin
رادین عزیز! ممنون از لطفت
یه سوال هست که بچه های پارسال هم مطرح کرده بودند ... اینکه چی با خودمون ببریم؟ اگه میشه شما هم نظرتون رو بگید...هر چی بیشتر به جزئیات بپردازین بهتره!

فقط کافیه که سعی کنیم برای همدیگه احترام قایل بشیم و به جای نقد کردن همدیگه، سعی کنیم که از اطلاعات دیگران در صورتیکه مفیده، استفاده کنیم.

شاد باشید
تشکر کنندگان:
من از طرف دوستاني كه خواسته يا ناخواسته بي حرمتي كرده اند عذرخواهي مي كنم و از همه عزيزان خواهشمندم كه ارتباطشون را با سايت قطع نكنند . اگر ديگر شماها نباشيد پس كسي نمياد تو اين سايت اونوقت زحماتي كه ادمين عزيز و بقيه دوستان كشيدند چي ميشه يعني ما فقط بايد به خاطر 1 نفر يا 1 سوء تفاهم تمام دوستيهاي اينجا رو فراموش كنيم و براي هميشه قطع رابطه............
كمي فكر كنيم ببينيم واقعا ارزش داره كه تمام خوبييها را فراموش كنيم .... كمي بخشنده تر و مهربانانه تر رفتار كنيم ...

ممنون و باز هم ببخشيد
موفق باشيد
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان: samad
من مي خواستم در مورد هزينه آپارتمان و خوراك در ميامي وضعيت چطوريه ؟ كاريابي حضوري مدارك خاصي مي خواهد يا نه ؟
ما كه منتظر كلير شدنيم فعلا".

ممنون از راهنمايي شما
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان