کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعلام ساعت مصاحبه
با سلام
من به سفارت انکارا برای ساعت مصاحبه ایمیل زدم آنها گفتند که هنوز مدارک شما نرسیده است.
معمولا چند روز قبل از مصاحبه ساعت را اعلام می کنند؟
و مدارک افراد مصاحبه شونده کی بدست آنها می رسد؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
حتما پيگيري كن شايد اشتباهي در فرم داشتي و يا اينكه الان اشتباه داري چون ما (من و تعداد زيادي از دوستان) وقتي روز مصاحبه را ازKCC پرسيديم فرداش از سفارت ساعت رو پرسيديم و جواب دادند. معمولا مدارك قبل از اينكه روز مصاحبه به ما اعلام بشه به سفارت داده ميشه.
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
با سلام
اینها متن که برای من از KCC و ANKARA فرستاده شده است. لطفا راهنمایی کنید..

FROM KCC

An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on July 10, 2009. A notification letter was sent to you on May 15, 2009. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.
FROM ANKARA
After a thorough search of our files, we are unable to locate a record/file under the name and case number given in your e-mail. You may contact the Kentucky Consular Center to inquire about the status and interview date of this file.

Sincerely
و من ایمیل انکارا را برای KCCفرستادم اما باز آنها همان نامه بالا را فرستادند.
لطفا بگویید چطور پیگیری کنم.
با تشکر
تشکر کنندگان:
ركسانا جان
ابتدا جواب KCC را براي سفارت بنويس و بگو اين روز را طبق اين ايميل KCC برايم تيين كرده حالا شما لطف كنيد روز را تاييد كرده و ساعت مصاحبه را برايم بفرستيد.

البته نگران نباش چون ساعت اصلا مهم نيست همه بچه هاي لاتاري ساعت 10 صبح مصاحبشون انجام مي شه يعني اگر سفرنامه ها را خوب بخوني متوجه مي شي كه تازه سفارت كار لاتاري را از ساعت 10 شروع مي كنه ولي شما حتما ساعت 8 سفارت باش .

موفق باشي
تشکر کنندگان:
سلام
مرسی هدی جان امیدوارم هر چه زودتر جواب مثبت را بگیری عزیزم من نامه kcc را برای آنکارا فرستادم اما باز هم جواب دادند که ما چنین کیسی نداریم و همین جواب را برای kcc فرستادم که آنها همان 10 جولای را مشخص کردند و چیزی نگفتند حالا من چکار کنم
مرسی از کمکت
تشکر کنندگان:
رکسانا خانوم به نظر من شما یک هفته صبر کنیدتا ترکیه جدول ماه جولای رو روی سایت بزاره.
تشکر کنندگان:
سلام رکسانا جون:
عزیزم من هم مثل شما 1 ماه پیش email زدم به آنکارا و اونها هم به من گفتن که ما اطلاعات جنین case number را نداریم که من هم نگران شدم ولی مثل اینکه طول می کشه یک مقدار اصلا نگران نباش انشاالله زود نامه 2 می رسه یا توو سایت آنکارا می زنه.....
به امید موفقیت
تشکر کنندگان:
ركسانا جون منم اميدوارم همه بچه هاي مهاجرسرا زودتر جواب قبولي و ويزاشون و بگيرن . منم با دوستان موافقم كمي صبر كن و مطمئن باش كه نامه دومت مياد حالا خيلي وقت داري اگر تا 10-15 روز ديگه نيومد مثل الهام يه ايميل بده به KCC و خواهش كن نامه رو برات ميل كنه .

موفق باشي
تشکر کنندگان:
ROXSANA جون
من یه ایمیل زدم به KCC و ازشون خواستم که نامه 2 رو برام ایمیل کنند KCC هم بعد از 2-3 روز برام ایمیل کرد اگر خواستی ایمیل بزنی اون ایمیلی که KCC برات فرستاده و بهت تاریخ مصاحبه رو گفته رو FORWARD کن براشون + این متن ... البته شما باید سفارت آنکارا رو بنویسی به جای ابو ظبیBig Grin

Case Number
PA
Date of birth
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability : Iran

Dear Sir,

My date of interview has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Abu Dhabi on June/**/2009 ,

but I haven't received my appointment packet ,yet .

I do appreciate if you could Send me my Second letters via e-mail :
Sincerely
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان عزیز
امروز من از آنکارا این نامه را دریافت کردم:
Dear Sir/Madam,

Our office has not received the files which have interview dates scheduled for July, yet. However, since it is the Kentucky Consular Center which schedules interview dates for cases, we recommend you to make your travel plans according to the information you received from the KCC. As indicated in their email message, KCC also sent you an appointment letter on May 15, 2009.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان