کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: نظرتون درباره این طرح چیه؟
خوب
84.62%
11 84.62%
بد
15.38%
2 15.38%
مجموع 13 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرسرا نو می شود!!!!!!
سلام به همه وقتتون بخير

به نظر منم خيلي خوبه ولي مشكل همون رنگشه

همه دوستان هر جا هستيد موفق و پيروز باشيد
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
قالب نو زیباتر است
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
میلاد جان من فکر میکنم الان که تقریبا همه بچه های 2009 عازم هستند
و 2010 هنوز عادت به این سیستم نکردن دست به کار نو کردن سایت بشی خیلی خوبه حدس می زنم الان همه یه جورائی بدشون نیاد این تغییر ایجاد بشه Wink
هر چند که در حال حاضر فکر کنم خیلی وقت این کارا رو نداشته باشی و مشغول بستن بار سفریBig Grin
پ.ن.:راستی ویزات مبارک
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: M!LAD
laili نوشته: میلاد جان من فکر میکنم الان که تقریبا همه بچه های 2009 عازم هستند
و 2010 هنوز عادت به این سیستم نکردن دست به کار نو کردن سایت بشی خیلی خوبه حدس می زنم الان همه یه جورائی بدشون نیاد این تغییر ایجاد بشه Wink
هر چند که در حال حاضر فکر کنم خیلی وقت این کارا رو نداشته باشی و مشغول بستن بار سفریBig Grin
پ.ن.:راستی ویزات مبارک
سلام لیلی عزیز
مرسی از شما و تشکر به خاطر یاد آوری .
من طرح جدید رو آماده کردم فقط یک سری کارهای کوچیک داره که اونم یکی دو روز بیشتر طول نمی کشه . هر وقت ادمین عزیز و محترم به من بفرمایند این طرح در اختیارشون قرار میدهم . این طرح همون طرحی که دوستان میخواستند امید وارم خوشتون بیاد
یا حق
---------------------------------------------

[عکس: 4.jpg]

--------------------------------------------

[عکس: 5.jpg]

-------------------------------------------

[عکس: 6.jpg]
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان: laili ، Ali Sepehr ، elham ، ferown ، saeedhei ، payman R ، mohandes
میلاد عزیز
همه ماهایی که الان آمریکاییم و در این سایت عضو بودیم مدیون زحمات بانیان و مدیران و از همه مهمتر همه دوستانی هستیم که اطلاعاتشون رو رایگان و دلسوزانه در اختیار دیگران قرار دادن. به نظر من وجود خود سایت مهمه، هر چند که با تغییر تا جایی موافقم که دچار سردگمی و کندی سرعت برای کاربرها نشه. اینکه بچه های قدیمی با اینکه اکثراً، با کمک خدا و دوستان و زحمت خودشون گرین کارت گرفتن؛ هنوز هستند و سر میزنن، یعنی این سایت پا گرفته و اهمیت داره و دوستیهای ایجاد شده ارزشمند بودن و هستن. خدا رو شکر خود بچه ها همه جوره رعایت کردن و در ضمن مدیران سایت هم محیط رو درست اداره کردن و باعث شد که دولت ایران هم باهاش مشکلی نداشته باشه. گوش شیطون کر!!!
روند خوبی بوده و هست و امیدوارم که ادامه داشته باشه. در آخر میخوام بهت بگم که تغییری که میخوای بدی، خیلی ارزشمنده که وقت و انرژِی میذاری، اما بیشتر باید به نظر بچه های قدیمی اهمیت بدی و ببینی اکثریت با چی راحتن. چون اهمیت و اعتبار این سایت با بچه های قدیمی بدست اومده و ادامه پیدا میکنه. اگر اونها راضی نباشن و ترک کنن، کی میخواد به تازه واردها اطلاعات به روز بده و مشکلاتشون رو رفع کنه؟!؟
تازه واردها هر چی که هست، همون رو میبینن و قبول میکنن و ادامه میدن.
کام روا و برقرار باشی
بدرود
شماره کیس همسرم: **2009AS 26,9
دریافت نامه اول: May/2008
دریافت نامه دوم: May/2009
مصاحبه: 2009 ,June 28 - ابوظبى
کلیرنس: بدون چک - روز مصاحبه
گرفتن ویزا: 2009 ,June 29
ورود به آمریکا: 2009 ,Sep. 7
تشکر کنندگان:
با سلام

اگر می توانستید همین قلب را پیشرفته تر نمائید البته به نظرمن بهتر می شد .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان