کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس سال ۲۰۱۰ شما در کدام محدوده است؟ (عدد بعد از AS در نامه قبولی)
کمتر از 2000
6.59%
12 6.59%
بین 2001 و 4000
3.85%
7 3.85%
بین 4001 و 6000
6.59%
12 6.59%
بین 6001 و 8000
11.54%
21 11.54%
بین 8001 و 10000
4.95%
9 4.95%
بین 10001 و 12000
8.24%
15 8.24%
بین 12001 و 14000
8.79%
16 8.79%
بین 14001 و 16000
6.04%
11 6.04%
بین 16001 و 18000
7.14%
13 7.14%
بین 18001 و 20000
1.65%
3 1.65%
بین 20001 و 22000
7.14%
13 7.14%
بین 22001 و 24000
4.95%
9 4.95%
بین 24001 و 26000
7.69%
14 7.69%
بین 26001 و 28000
4.95%
9 4.95%
بالای 28001
9.89%
18 9.89%
مجموع 182 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان ۲۰۱۰
salam Big Grin meRc babateeee in siteee khoobb .. alieee . man vasam name oomade k barande shodam case number ham toosh zekr shode..ama vaghti confirmation numberamo mizanam to site minevise not been selecteD !jaryaan chiee ? mishe tooziih bedin ? Big Grin meRCC
تشکر کنندگان:
asieh نوشته: salam Big Grin meRc babateeee in siteee khoobb .. alieee . man vasam name oomade k barande shodam case number ham toosh zekr shode..ama vaghti confirmation numberamo mizanam to site minevise not been selecteD !jaryaan chiee ? mishe tooziih bedin ? Big Grin meRCC
سلام
این پست رو بخونید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
با سلام:
نامه قبولي من 5JUNE به دستم رسيد و من هم 18 آنرا پست کردم و اما حالا که به سايت kcc مراجعه مي کنم و با کانفرم نامبر مي خوام وضعيتم رو چک کنم به من پيغام مي ده که قبول نشده ايد مگه همچين چيزي ممکنه؟
با تشکر
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
تشکر کنندگان:
فكر كنم سايت kcc مشكل داره چون هر چي رو چك ميكني ميزنه قبول نشدي
تشکر کنندگان:
اکثر کسایی که قبول شده اند هم وقتی کانفرم نامبرشون رو می زنن می گه قبول نشده اید.ولی اگر نامه به دستتان رسیده الیزای عزیز یه میل به KCC بزن و از وضعیتت مطمئن شو.
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
poorya.poorhosini نوشته: سلام من CASE NUBER: 21000خيلي زياده نه؟ اين مي تونه بضرر ام تموم شه در ضمن من نامه بهم دير رسيد الان 20 تير و من تازه فردا مي خوام بفرستم دير كه نشده؟

سلام پوریا جان

بهت تبریک میگم در مورد شماره کیس نامبر فقط این رو بهت بگم که بچه های 2009 حتی تا شماره های بالاتر از 34000 هم رفتن و ویزا گرفتن پس الکی خودت رو مایوس نکن بعدش در مورد فرمها هنوز دیر نشده با دقت فرمها رو پر کن و بفرست.
شاد و سربلند باشی
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
نامه من هم رسید Big Grin ولی فکر کنم یکمی دیر اومده !

شماره کیس:2010AS00017xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:13july 2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 16july 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان:
به سلامتی Big Grin
آقای پستچی خسته نباشند که اینقدر نامه شما دیر رسید!!!
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
اليزا نوشته: با سلام:
نامه قبولي من 5JUNE به دستم رسيد و من هم 18 آنرا پست کردم و اما حالا که به سايت kcc مراجعه مي کنم و با کانفرم نامبر مي خوام وضعيتم رو چک کنم به من پيغام مي ده که قبول نشده ايد مگه همچين چيزي ممکنه؟
با تشکر

امسال چون براي اولين بار هست كه از طريق سايت اينكار رو ميكنن احتمالا يه سري مشكلاتي داشته.براي من هم اين اتفاق افتاد منم ايميل زدم به KCC در جواب برام اينو فرستادن و البته 2 روز بعد وقتي دوباره چك كردم،اينبار درست شده بود.

"در صورتيكه از طريق سيستم پستي نامه ما رو دريافت كرديد و براي شما كيس نامبر درج شده است حتما واجد شرايط بوده‌ايد.در چند روز آينده مجددا در سايت چك كنيد."
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان:
سلام به همگی، فکر کنم شماره کیس من نجومی باشه، الان خیلی امیدوارم که قبول بشم، اما خدمت دوستان عرض کنم اولین بارم بود شرکت میکردم و البته متاسفانه تا بحال این لاتاری را قبول نداشتم!!!!!!!! اما با اینحال خوشحالم که خدا حالم رو گرفت و قبول شدم!، فقط یک موضوعی که منو نگران کرده اینه که دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و می ترسم اگه همه چی بخوبی پیش بره (در مورد مصاحبه) نتونم تا اون موقع از تزم دفاع کنم! نگرانی ها از الان شروع شده!! و دیگری مشکل سربازی هست .... Sad
پاسپورت هم ندارم.... آیا میتونم بدون رفتن خدمت سربازی پاسپورت بگیرم!؟
سوال دیگه نام خانوادگیم پسوند هم داره اما موقع ثبت نام پسوندمو ننوشته بودم الان باید چه کنم؟

پاینده باشید

شماره کیس:2010AS000025xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:Jul-2-2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:

تشکر کنندگان:
سلام
دوستان دقت كنند
اعلام عدم قبولي توسط سايت براي اون دسته از قبول شدگان كه نامه رو دريافت كرده اند يعني اينكه بدبختانه شما تاريخ تولدتون رو اشتباه وارد مي كنين و معني و مفهوم آن اين است كه به پناهگاه ها برويد ..... نه بابا منم زمان جنگ يادم افتاد

معني اون اينه كه فورا يك ايميل به KCC بزنيد و اين مطلب رو كه تاريخ رو هنگام ثبت نام اينترنتي اشتباه وارد كردين رو توضيح بدين

با توجه به مطالعاتي كه من داشتم اكثرا با اين اقدام مشكل حل شده و به سلامتي وارد خاك آمريكا ( ع ) خواهيد شد
تشکر کنندگان:
سلام.
تشکر از سایت خوبتون که متاسفانه من دیر باهاش آشنا شدم.
یه سوال داشتم:
کسی میتونه بگه حدود زمانی مصاحبه کسی که کیس نامبرش دوروبر 17000 هستش کی میشه.
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان:
Eskandari نوشته: سلام.
تشکر از سایت خوبتون که متاسفانه من دیر باهاش آشنا شدم.
یه سوال داشتم:
کسی میتونه بگه حدود زمانی مصاحبه کسی که کیس نامبرش دوروبر 17000 هستش کی میشه.

دقیقا نمیشه گفت ولی احتمالا برای اردیبهشت و خرداد
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
naserturk نوشته: سلام
دوستان دقت كنند
اعلام عدم قبولي توسط سايت براي اون دسته از قبول شدگان كه نامه رو دريافت كرده اند يعني اينكه بدبختانه شما تاريخ تولدتون رو اشتباه وارد مي كنين و معني و مفهوم آن اين است كه به پناهگاه ها برويد ..... نه بابا منم زمان جنگ يادم افتاد

معني اون اينه كه فورا يك ايميل به KCC بزنيد و اين مطلب رو كه تاريخ رو هنگام ثبت نام اينترنتي اشتباه وارد كردين رو توضيح بدين

با توجه به مطالعاتي كه من داشتم اكثرا با اين اقدام مشكل حل شده و به سلامتي وارد خاك آمريكا ( ع ) خواهيد شد

با سلام
اصلأ نگران نباشید چون من با نوشته دوستمون حداقل در رابطه با خودم موافق نیستم من پرینت کانفرم خودمو دارم و همه چی رو درست نوشتم ولی بازم می زنه قبول نشدم در حالی که نامه قبولی از KCC دریافت کردم .

تشکر کنندگان:
دوستان گرامی مطمئن باشید سایت مهمی مثل سایت دولت آمریکا یا حتی سایتهای مهم داخلی مثل سازمان سنجش و یا موارد مشابه هیچگاه اشتباه نمی کنند. اشکالات اشاره شده ممکن است به چند دلیل باشد که همه مربوط به خود شماست:

1- اشتباه در وارد نمودن تاریخ در زمان ثبت نام یا چک کردن وضعیت
این حالت به هر علتی ممکن است اتفاق افتاده باشد ولی ساده ترین آن ورود تاریخ در زمان چک کردن آن باشد. در اینجا فقط سال تولد را به صورت 4 رقمی باید وارد کرد.

2- اشتباه در وارد کردن نام خانوادگی در زمان ثبت نام یا چک کردن وضعیت که مانند مورد بالا در زمان چک کردن فقط باید نام خانوادگی را وارد کرد. حالت بعدی برای افرادی است که نام خانوادگی دو قسمتی دارند که اگر در زمان ثبت نام قسمت اول با قسمت دوم با فاصله زده شده باشد حتما هنگام چک کردن هم باید به همان صورت وارد شود. دوستان حتما موارد بسیار زیادی در جستجوی نتایج انواع کنکورهای داخلی دیده یا شنیده اند و این اشکالات از سایت نیست بلکه نرم افزار فقط به دنبال عبارت دقیق و کامل می گردد. و به دلیل تعداد زیاد اسامی و امکان مشابهت نزدیک اسم دو نفر, برنامه این نوع جستجوها به صورت Case sentensive (اگر اسپل را درست نوشته باشم؟) نوشته نمی شود که در صورت تفاوت مثلا یک فاصله یا یک نقطه و یا یک حرف نتیجه نزدیک به آن را پیدا کند.

در نتیجه به دوستانی که در سالهای بعد می خواهند ثبت نام کنند توصیه اکید می نمایم که حتما به این موارد توجه نمایند چون علاوه بر مشکلاتی که برای دوستان فوق پیش آمده ممکن است هنگام مصاحبه و تطبیق مدارک به اشکال جدی برخورد نمایید.

3- بعضی از دوستان تصور می نمایند که مهمترین آیتم مورد نیاز برای چک کردن وضعیت کانفریمیشن نامبر است. در حالی که اینطور نیست شما باید هر سه آیتم را به صورت خیلی دقیق و مشابه اطلاعات ثبت نامی وارد نمایید به علاوه اعداد گرافیکی

4- متاسفانه چون مشخصات خودم الان در دسترس نیست که چک کنم ببینم آیا به حروف کوچک و بزرک حساس است یانه از یکی از دوستان خواهش دارم اینکار را انجام داده و اطلاع دهد تا این بند را اصلاح یا حذف کنم. هر چند که در سایت اشاره ای به این موضوع نشده و احتمالن حساس نیست.

در ضمن من در یکی از پستهایم اشاره کردم و دوباره تکرار می کنم در صورت رسیدن نامه پستی اصلا نتیجه سایت مهم نیست. شما پذیرفته شده هستید به شرطی که آن اصلی باشد.

در پایان من از دوستان و مدیریت پوزش می خواهم که این موضوع در اینجا شرح داده شد چون عنوان این تاپیک چیز دیگری است و دلیل آن نگرانی و پرسش چند تا از دوستان در همین جا بود.
تشکر کنندگان: sh-b ، Monica ، honareirani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان