کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: نامه برنده شدن در لاتاری ۲۰۱۰ را کجا دریافت کرده اید؟
نامه را در ایران دریافت کردم
75.51%
74 75.51%
نامه را در خارج از کشور دریافت کردم
20.41%
20 20.41%
نامه را بعد از مکاتبه با کی سی سی با ایمیل دریافت کردم
4.08%
4 4.08%
مجموع 98 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
محل دریافت نامه قبولی
Question 
اگر جزء برندگان 2010 هستید لطفا در نظرسنجی بالای صفحه شرکت کنید.
تشکر کنندگان: morteza_2010
دوستانی که نامه برنده شدن رو دریافت کردن لطف کنند تاریخ دقیق را قید کنند آیا الان دیر نشده5/5/88
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره ای رو به نگاهت باشد
امسال نامه دیرتر ارسال شدن شما زودتر فرمها رو پر کنید و به kcc بفرستید
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
دوستان کسی هست که نامه قبولی از طریق ایمیل دریافت کرده باشه؟ من نامه پستی دریافت نکردم و بعد از چک قبولی از طریق سایت, به کی سی سی ایمیل زدم و نامه قبولی را ایمیل کردند.
من در کل این سایت و سایتهای دیگه ندیدم که کسی نامه اش را با ایمیل دریافت کرده باشه و چون تا سالهای قبل برندگان از طریق نامه پستی از قبولی شان خبردار می شدند بیشتر دوستانی که از طریق سایت چک کردند و برنده شدند و نامه پستی دریافت نکرده اند مایوس شده و کارشان بدون پیگیری مانده ولی دوستان عزیزی که همچین موردی دارند فورا به کی سی سی ایمیل بزنند.
تاریخ دریافت نامه قبولی از طریق ایمیل:August 05, 2009
کیس نامبر: 2010AS00007000
ایمیل ارسال کننده نامه: KCCDV@state.gov

دوستان می بینید که نامه من حدود دو ماه دیرتر از بقیه رسیده و با اینحال به خاطر مشغله خیلی زیاد تا به امروز موفق به ارسال فرمهای سری اول نشده ام. ولی فکر کنم بالاخره موفق بشم.
Admin محترم لطفا در نظرسنجی دریافت نامه از طریق ایمیل را هم اضافه بفرمایید چون به نظر من بیشتر شهرستانی ها نامه دریافت نکرده اند.
kavoshgarnet نوشته: Admin محترم لطفا در نظرسنجی دریافت نامه از طریق ایمیل را هم اضافه بفرمایید چون به نظر من بیشتر شهرستانی ها نامه دریافت نکرده اند.

با تشکر گزینه مورد نظر شما اضافه شد.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، Hashem ، morteza_2010
من هنوز نامه رو ارسال نکردم29/5/88 به نظر شما خیلی دیر کردم
balot نوشته: من هنوز نامه رو ارسال نکردم29/5/88 به نظر شما خیلی دیر کردم

اگه تا الان ارسال نکردی حتما فرم هارو هر چه سریع تر و با دقت پر کن و بفرست
شماره کیس:2010AS00007xxx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان