کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تبادل نظر در مورد تکمیل فرم DS230
یه نکته ای که همین الان از پست کاوه متوجه شدم اینه که تو فرم هایی که دوستان دارن پر میکنن ایمیل خواسته شده در حالیکه تو فرم های من که پارسال با پاکت اومد جایی برای ایمیل وجود نداره . البته تاریخ انقضای دو فرم یکی هست .
یه وقت تفاوت این دو فرم مشکل زا نشه ؟
( این جمله آخر نظر شخصی بود به خدا !! نگین داره شایعه پراکنی میکنه Big Grin !)
تشکر کنندگان:
(2010-05-29 ساعت 10:14)hamed_gh نوشته:  یه نکته ای که همین الان از پست کاوه متوجه شدم اینه که تو فرم هایی که دوستان دارن پر میکنن ایمیل خواسته شده در حالیکه تو فرم های من که پارسال با پاکت اومد جایی برای ایمیل وجود نداره . البته تاریخ انقضای دو فرم یکی هست .

چرا حامد جان. مال ما هم ایمیل داشتSmile
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: hamed_gh
(2010-05-29 ساعت 10:14)hamed_gh نوشته:  یه نکته ای که همین الان از پست کاوه متوجه شدم اینه که تو فرم هایی که دوستان دارن پر میکنن ایمیل خواسته شده در حالیکه تو فرم های من که پارسال با پاکت اومد جایی برای ایمیل وجود نداره . البته تاریخ انقضای دو فرم یکی هست .

حامد جان

مال ما ای میل نداشت و من دیدم تو فرمایی که تو سایتUSCIS بود جای ای میل هم داشت ولی من فرم اصلی که با نامه اومده بود رو با دست پر کردم و جای ای میل هم نداشت و ننوشتم
شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
تشکر کنندگان: hamed_gh
بابا یکی لطفا جواب بده........چجوری میشه تو فرم DSP-122 تایپ کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شنیدم دوستان یه تغیراتی دادند و امکان تایپ در فضای بیشتر هم پیدا شده.
بابا به خدا دارم فارسی میگم....من نمیدونم چرا هر کی جواب میده ادرسه لینکه داخل سفارت رو می ده!!!!!!!!!!
انو که همه دارن و بلدن دانلود کونن.
تشکر کنندگان:
آقاي پطرس ،
ما هم سال گذشته همين مشكل را داشتيم.فونت را كوچكتر كن (مثلا"‌فونت 9 ). من هم چون اسم محل كارم طولاني بود همين كار را كردم .
شماره كيس :2010AS23400
كنسولگري :آنكارا
تاريخ كارنت شدن كيس: =VISA BULLETIN FOR JUNE 2010
يا همان روز خوب چهارشنبه 22/2/89
تاريخ مصاحبه: اواسط جولاي
دريافت كليرنس: 23 آگوست يعني 1 شهريور كلير شدم .كلير شدم خدايا خودت از ما بپذيرWink
vısa:27 augest2010
جمع هزينه ها با بليط رفت و برگشت به آمريكا :‌5 هزار دلار
تشکر کنندگان:
(2010-06-14 ساعت 15:15)babak2010 نوشته:  
(2009-06-08 ساعت 13:04)matinam نوشته:  سلام من هنوز برام جا نيفتاده كه آيا اين فرمها را من بايد يك سري

براي خودم و يك سري ديگر براي همسرم و يك سري ديگر براي فرزندم

پر كنم يا نه؟

و چند تا عكس بايد فرستاد و عكس روي فرم را چه جوري بايد چسباند؟

تو فرم DS ۲۳۰ جای همسر و فرزند رو پیش بینی کردند نیازی به فرم جداگنهئی نیست ، میتونید پر کنید //۲ عدد عکس ۵۰*۵۰ mm از هر نفر از خانوادتون رو بصورت تمام رخ بزارید برا هر نفر // در ضمن عکسها باید با پشت زمنیه سفید باشند و هیچ روتوش نشده باشند /

دوستان اگر اطلاعاتتون کامل نیست راهنمایی اشتباه نکنید لطفا.
اول فرم DS-230 در قسمتInstructions به وضوح نوشته شده "یک کپی از این فرم را برای خودتان و هر عضو خانواده _بدون توجه به سن_ که می خواهند با شما مهاجرت کنند پر کنید.
شما باید برای خودتون و همسر و فرزندتون فرم را به طور جداگانه پرکنید.
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
در فرم DS-230 در انتهای صفحه ی 2و3 متن زیر نوشته شده که من متوجه منظور نشدم.اگر تکمیل این فرمها به صورت پستی است و اینترنتی و on line نیست،پس چرا خواسته شده که حتما در وقت مشخصی پر شوند؟

Public reporting burden for this collection of information is estimated to average 1 hour per response, including time required for searching existing data sources, gathering
the necessary documentation, providing the information and/or documents required, and reviewing the final collection. You do not have to supply this information unless this
collection displays a currently valid OMB control number.

ممنون میشم ترجمه این متن رو بزارید.
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان و مدیران عزیز و با حوصله
اگه کسی شغل آزاد داشته باشه یعنی کارفرما نداشته باشه باید توی فرم 230 چی بنویسه ؟ من کارم تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر هست البته مغازه ندارم و بیشتر توی خونه کار میکنم چند تا شرکت هم هستند که کارهای خودشونو به من میدن ولی استخدامشون نیستم .
البته خودم به صورت خویش فرما حدود 4 ساله که بیمه رد میکنم.
توی یک آموزشگاه کامپیوتر هم به صورت حق التدریسی درس میدم البته دیپلمم هم برنامه نویسی کامپیوتره.ولی هیچ وقت استخدام هیچ جایی نبودم لطفا من را راهنمایی کنید که در قسمت 32 فرم 230 چی باید بنویسم
در ضمن اینکه پرسیده در امریکا چه شغلی میخواهید داشته باشید را چی باید نوشت ؟
از محبت همه دوستان بی نهایت سپاسگزارم
تشکر کنندگان:
(2010-06-16 ساعت 03:37)ravian نوشته:  سلام به دوستان و مدیران عزیز و با حوصله
اگه کسی شغل آزاد داشته باشه یعنی کارفرما نداشته باشه باید توی فرم 230 چی بنویسه ؟ من کارم تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر هست البته مغازه ندارم و بیشتر توی خونه کار میکنم چند تا شرکت هم هستند که کارهای خودشونو به من میدن ولی استخدامشون نیستم .
البته خودم به صورت خویش فرما حدود 4 ساله که بیمه رد میکنم.
توی یک آموزشگاه کامپیوتر هم به صورت حق التدریسی درس میدم البته دیپلمم هم برنامه نویسی کامپیوتره.ولی هیچ وقت استخدام هیچ جایی نبودم لطفا من را راهنمایی کنید که در قسمت 32 فرم 230 چی باید بنویسم
در ضمن اینکه پرسیده در امریکا چه شغلی میخواهید داشته باشید را چی باید نوشت ؟
از محبت همه دوستان بی نهایت سپاسگزارم
پرسیدن یک سوال در چند تاپیک خلاف مقررات مهاجرسراست لطفا فقط در یک تاپیک پیگیر جواب باشید. در تاپیک سوالات 2011 جوابتون رو دادم
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
(2009-07-05 ساعت 00:17)n.o نوشته:  يه سؤال هم اينكه مدارك ارسالي اينا هستند دقيق

سه برگ فرم ها
2 تا عكس
برگ باركد كيس نامبر

چيزه ديگه اي هم هست؟

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان