کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تصحیح اشتباهات در فرمهای ارسال شده
seravin نوشته:
indmehdi نوشته: من توي فرم‌هاي اول يادم رفته مدرک پيش دانشگاهيمو بنويسم و به جاش ديپلم رو 4سال حساب کردم. آيا اين اشکالي ايجاد مي‌کنه؟ اگه آره لطفاً بگين چيکار کنم؟؟؟

بهتره یه ایمیل به kcc بزنی و موضوع رو توضیح بدی
کار از محکم کاری عیب نمیکنه!

ممنون سراوين جان
اما مسئله من اينه که نمي‌دونم چي بگم بهشون. تو ميتوني بگي چي بنويسم؟
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان:
سلم بچهاا.
من مشكل در فرم اوليه درم.
ينى تريخ تولدم با تريخ تولد فرمى كه بد از برنده شدن ازم خستن متچ نيست.
بهشن اميل زدم و گفتم مشكل من تبديل تريخ هستش.
انه گفتن بز ان فرمهيه دسپ122 و... پر كنم و بز وسشن بفرستم
منم هم اين فرمها رو سثن كردم و فرستدم هم با پست اين كرو كردم.
ولى وقتى بهشن اميل زدم و سثن فرم ها رو وسشن فرستدم بز 2 رز بد بهم اميل زدن و گفتن اتلاتت متچ نيست!!!
هلا من بيد چيكر كنم؟؟؟
منتزر بمنم ببينم بسته من به دستشن برسه و بز بهشن اميل بزنم و در اخرين وزيت كرى پروندم قرر بقيرم يا شما رهه هل بهترى سرق درين؟
خيلى ممنون
===================لطفا فارسی تایپ کنید. پست های فنگلیش در صورت تکرار پاک می شوند===============
salam bachehaaaaa.
man moshkel dar form avalieh daram.
yani tarikh tavalodam ba tarikh tavalod formi keh bad az barandeh shodan azam khastan match nist.
beheshon email zadam va goftam moshkel man tabdil tarikh hastesh.
ona goftan baz on formhaie dsp122 va... por konam va baz vasashon befrestam
manam ham in formha ro scan kardam va ferestadam ham ba post in karo kardam.
vali vaghti beheshon email zadam va scan form ha ro vasashon ferestadam baz 2 roz bad behem email zadan va goftan etelaatet match nist!!!
hala man baiad chikar konam???
montazer bemonam bebinam basteh man be dasteshon bereseh va baz beheshon email bezanam va dar akharin vaziat kari parvandam gharar beghiram ya shoma rahe hal behtari soragh darin?
khili mamnon
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
تشکر کنندگان:
سلام
من توی فرم هایی که فرستادم نوشتم که لیسانسه هستم اما مدرک فارق التحصیلیمو نمیرسه به اون تاریخ مصاحبه ام چی کار باید بکنم؟میتونم مدرکی دال بر گذروندن تمام واحدام ببرم اما ایا مورد قبول هست؟
تشکر کنندگان:
RYRAجان
یه تاییدیه مبنی بر اتمام درسترو از رییس دانشگاهت بگیر و ببر برای ترجمه و بگو مهر تایید هم روش بزنن
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان:
سلام الوان عزیز

اشتباه شما از فرمها نیست. کی سی سی از روی فرم ثبت نام اینترنتی اولیه اطلاعات شما رو تطبیق میده. شما توی اون فرم اشتباه کردین ببینین چی نوشتین میل بزنین ببینین همین جوابرودوباره میدن؟
تشکر کنندگان: alvan
سلام
من محل تولد مادر و پدرم را اشتباه نوشتم.
یعنی توی شناسنامه اسم روستا ثبت شده ولی من فقط به اسم شهر اکتفا کردم.این اشتباه باید تصحیح شه و باید ایمیل بدم؟
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان:
farshidkhalafi نوشته: سلام
یعنی توی شناسنامه اسم روستا ثبت شده ولی من فقط به اسم شهر اکتفا کردم.این اشتباه باید تصحیح شه و باید ایمیل بدم؟

فکر میکنم بهتر باشه محل تولد پدر و مادر رو که تو شناسنامه خودتون هست بنویسید.
بهتره ایمیل بزنید به کی سی سی .
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: farshidkhalafi
(2009-09-16 ساعت 18:00)farshidkhalafi نوشته:  سلام

نه نميخاد تو ترجمه شناشنامه محل صدور پدرومادرو مينويسن
تشکر کنندگان:
Ashkan.R بهتر سراغ اين وكيل متقلب نريد چون اولين چيزي كه از شما تقاضا مي كنه پول هست من قبل از قبول شدنم با ايشون تماس گرفتم هنوز وضعيت پدر و مادر من معلوم نبود وهنوز اونها ايران بودند كه اين آقا به من گفت برو 3500 دلار براي خودت و3500 دلار براي برادرت به حساب من كه تو بانك سامان مشهد هست بريز و به من گفت 6 ماه بعد از آمدن پدر ومادرت اينجا هستي در صورتي كه همه مي دونند كسي كه بالاي 21 سال هست بايد تو نوبت بمونه كه دست كم 6 سال طول ميكشه حتي من با چند تا وكيل ديگه كه خيلي با تجربه تر بودند صحبت كردم گفتند به اين زودي نميشه،در مورد پر كردن فرمهاي لاتاري ديگه بدتر چون اصلاً كار خاصي نيست پس بهتر گول اين تبليغات نخوريد
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان:
(2009-09-16 ساعت 18:00)farshidkhalafi نوشته:  سلام

سلام فرشید
منم دقیقا مشکل شما رو داشتم
تو شناسنامه خودم محل تولد رو عین شناسنامه مادرم روستا نوشته ولی تو پاسپورتش اسم شهر بوده
به سفارت میل زدم گفتم قضیه اینه اونا هم دقیقااینو گفتن:that’s fine no problems.
تو هم برای اینکه اطلاع داده باشی یه میل بزن که این جواب رو بگیری داشته باشی
اگه خواستی پیام خصوصی بزار متن ایمیلی که خودم زدم رو واست بفرستم
موفق باشی
تشکر کنندگان:
سلام
من تاریخ تولدم را اشتباه زدم و متاسفانه نمی دانم چی زدم(هنگام ثبت نام این موس را که تکان دادم تاریخ تولدم عوض شده)حالا نمی دانم چیکار کنم کسی فکری به نظرش می رسه
بدبختی اینه که من چون تاریخ تولدم را ندارم اگر هر نامه ای بنویسم در پرونده ام درج نمی شه ! من که واقعا موندم چیکار کنم(اشتباه سال کبیسه را هم امتحان کردم نبود)
لطفا اگر فکری به نظر تون می رسه من را راهنمایی کنید
مرسی
تشکر کنندگان:
Ashkan.R جان شما بايد با يك وكيل صحبت كني امّا حواست جمع كن كه كلاه سرت نزارن و بگو اگر كارت رديف شد بهشون پول ميدي يك وكيل مي شناسم كه امتحانش پس داده يعني يك كسي به من معرفي كرد كه گفت آدم خوبي و شياد نيست اگر خواستي به من pm بده شمارش بهتون ميدم يك تماس باهاش بگير ببين چي ميگه اين وكيل خيلي رك هست و اگه كاري نشه وعده الكي نميده و ميگه نميشه
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان:
سلام

من توي نامه سري اول محل مصاحبه ام آنكارا تعيين شده. منتها همون موقع كه فرم هاي سري اول رو فرستادم، در جواب سوالي كه محل مصاحبه مد نظرم رو پرسيده بودند، نوشتم ابوظبي.

به نظر شما ترتيب اثر مي دن و وقتي كه كارنت شم محل مصاحبه رو ابوظبي تعيين مي كنن يا اين كه بايد كار ديگه اي انجام بدم؟

(2009-09-05 ساعت 22:46)seravin نوشته:  
farnaz.f نوشته: چرا کسی جواب نمیده؟!
من تو قسمت انتخاب سفارت نوشتم:I would like to process my application in Abudhabi.uae rather than Ankara.
حالا باید دقیق یکیشو انتخاب کنم و میل بزنم یا مشکلی نداره؟
ممنون میشم جواب بدید

جواب سوال شما به این دلیل توسط دوستان داده نمیشه چون این سوال چند روز پیش توسط دوستان دیگه تو تاپیک سوال های مطرح شده برندگان 2010 مطرح و پاسخ داده شد
لطفا قبل از طرح سوال وقت بذارید و تاپیک مربوط به سوال خودتون رو مطالعه کنید
با تشکر سراوین
سراوین عزیز اگه توجه کنید اونجا یکی گفته خیلی کار بدی کردیدو میل بدید یکی دیگه از دوستان گفته اشکالی نداره خودشون انتخاب میکنن و من گیج شدم دوباره سوال کردم بلکه شما یا دیگرانم کمک کنید نه دعوا! حالا میشه کمک کنید؟
شما به kcc ایمیل بزنید و دقیقا سفارتی رو که برای مصاحبه مدنظر دارید رو اعلام کنید.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
من توی فرمهای اولیه که فرستادم, اسمم رو ALI REZA نوشتم ولی توی پاسپورت برای من نوشتن ALIREZA, حالا من میخوام بهشون اطلاع بدم تا روزه مصاحبه به مشکلی بر نخورم, فقط نمیدونم باید به سفارت ایمیل بزنم یا جای دیگه! کیس ما لاتاری نیست, برای ویزا نامزدی اقدام کردیم. ممنون میشم راهنمائی کنید.
تشکر کنندگان:
دوستان سلام،
من امشب فهمیدم به اشتباه وحشتناک و احتمالا جبران ناپذیر مرتکب شدم.
من در موقع وارد کردن تاریخ تولد خودم و همسرم در فرم اینترنتی
(Application Form) یک روز اشتباه کردم و علت این اشتباه این بوده که پارسال (1387 شمسی و 2008 میلادی) سال کبیسه بوده و من فقط تو تقویم پارسال تاریخ ها رو چک کردم. و بعدا که خیر سرمون لاتاری رو برنده شدیم بقیه فرمها رو بر اساس تاریخ صحیح پاسپورتمون وارد کردم و ارسال کردم...
حالا هم هرچقدر با KCC مکاتبه میکنم و یا تماس تلفنی میگیرم بهم میگن اطلاعات منطبق نیستند. البته با KCC مکاتبه کردم و سعی کردم موضوع رو تشریح کنم. حالا دیگه نمیدونم چی جواب بدند.
برام دعا کنید
کیس نامبر : 29XXX
تاریخ کارنت شدن: بولتن August 2010
دریافت نامه دوم: 17 مرداد 89
تاریخ مصاحبه: 2سپتامبر 2010
سفارت: ابوظبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 15 سپتامبر (24 شهریور) پس از 13 روز
تاریخ دریافت ویزا: 30 سپتامبر 2010 یعنی آخرین روز و آخرین دقایق باقیمانده از DV 2010
مقیم دالاس از نوامبر 2010
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان