کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از دریافت نامه قبولی
از دوستانی که تجربه دارن کسی تاحالا به خاطر نزدیک بودن تاریخ عقد به مصاحبه به مشکل برخورده؟
من شنیدم اگه تاریخش نزدیک باشه افسر شک میکنه که ازدواج صوریه و کیسو رد می کنه
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
با سلام خیلی شک برانگیزه ولی کاری ندارن بدلیل اینکه همه این کارو انجام نمی دن.
موفق باشی.
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: yas
(2009-11-23 ساعت 15:38)saeedhei نوشته:  با سلام خیلی شک برانگیزه ولی کاری ندارن بدلیل اینکه همه این کارو انجام نمی دن.
موفق باشی.

ما که زبونمون مو در اورد هرچی گفتیم که بابا از ایرانیا کسی که میخاد بره عاشقه امریکاست یا مشکل داره و زندگی اینجا براش سخت شده دوستان که برنده میشن به یاری دیگران بشتابند و پول گرفتن بابت این کار غیر اخلاقی هست مخارج سفرش و زندگیش با خودش هست و شما هم کمک میکنید که به واسطه شما ویزا بگیره!!! باور کنید یک تاپیک برای این موضوع بزنید و نظرات بچه هارو بگیرید البته این کار برای ماها جواب نمیده فرهنگسازی میخاد شاید به نوه های ما یک خیری برسه بابا این مملکت ایرانه ها هنوز هیچی نشده کیسه دوختن میگن چقدر پول میدید!!!!!!!!!!!!Big Grin اگه ایرانیا اینجوری نبودن که نمیخاستیم فرار کنیم بریم امریکاCool البته بعضی از ایرانیا که خیلی ایرانی بازی در میارن هم اونجا دووم نمیارن وبرمیگردن فقط حق یکی رو در سهم گرین کارت ضایع میکنن
زندگی طاس خوب آوردن نیست.....طاس بد را خوب بازی کردن است
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، hamed_gh ، usa.lover ، honareirani ، silence7
سلام
من برنده گرین کارت 2010 هستم مجردم و 35 سالمه شماره کیسمم طرفای 15000 هستش. اگه دختر خانمی که برنده 2010 باشه و هنوز شماره کیسش برا ی مصاحبه اعلام نشده - ترجیحا شماره اونم نزدیک به شماره خودم باشه- با داداشم که حدود 30 ساله و مجرده ازدواج کنه منم در عوض با خواهرش که برنده نشده ازدواج می کنم. البته ازدواجای سوری
اینم ایمیم برای تماس
dadasham12345@yahoo.com
تشکر کنندگان: hamed_gh
سلام به همه دوستاي با عاطفه و احساس و منطقي
بخدا وقتي نظرم رو داشتم مينوشتم كلي استرس داشتم كه نكنه بچه ها بدشون بياد ولي خدا رو شكر كه همه برو بچه هاي مهاجرسرا منطقي هستند
من كاملا" موافقم ! از اول همه چي روشن باشه خيلي خوبه ، بخدا هم ثواب دنيوي داره و هم ثواب اخروي...
من هم آماده ام تا در همراه يك نفر كه قبول شده يا ميشه باشم، و من فكر ميكنم وقتي دو نفر به توافق رسيدن از طريق پيغام خصوصي بقيه صحبتها رو داشته باشند بهتره تا بازار سياه درست نشه ...
من هم يكي از كسايي هستم كه واقعا" و واقعا" عاشق رفتن به اونجا هستم همينجا اعلام ميكنم، بخدا قسم اگر قبول بشم امكان نداره تنها اقدام كنم قطعا" دست يكي از اين بچه هايي كه دوست دارن برن رو ميگيرم و ميبرم بدون هزينه و بدون مننت و بدون هيچ مسئله اي فقط و فقط بخاطر اينكه دل يك نفر را عميقا" شاد كرده باشم ...
حالا اگر از كساني كه قبول شدن هم خواهش ميكنم بيشتر فكر كنند ....
به اميد روزي كه هيج كجاي دنيا ايراني نيازمند نبينيم ....
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، usa.lover
عزیزان من اینطور به نظر میرسه که شما فراموش کردید کجا و در چه زمانی داریم زندگی میکنیم .
اینجا تو روز روشن سر همدیگرو میبرن ،کلاهبرداری میکنند و ..... اون پست مربوط به سحر خانوم رو بخونید تا منظورم رو متوجه بشید!
خیلی متاسفم که این حرف رو میزنم : اینجا سو استفاده و کلاهبرداری بخش اساسی زندگی هست !
این کار عواقب و دردسر هایی داره که وقتی بررسیش کنین میبینید مشکلاتش بیشتر از فوایدش هست.
بازم اگر طرف آشنا باشه شاید بشه در موردش فکر کرد.

P.S : این نظر شخصی من هست با توجه به شرایط اجتماعی
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، R.F ، usa.lover
(2009-12-02 ساعت 13:28)homeless نوشته:  عزیزان من اینطور به نظر میرسه که شما فراموش کردید کجا و در چه زمانی داریم زندگی میکنیم .
اینجا تو روز روشن سر همدیگرو میبرن ،کلاهبرداری میکنند و ..... اون پست مربوط به سحر خانوم رو بخونید تا منظورم رو متوجه بشید!
خیلی متاسفم که این حرف رو میزنم : اینجا سو استفاده و کلاهبرداری بخش اساسی زندگی هست !
این کار عواقب و دردسر هایی داره که وقتی بررسیش کنین میبینید مشکلاتش بیشتر از فوایدش هست.
بازم اگر طرف آشنا باشه شاید بشه در موردش فکر کرد.

P.S : این نظر شخصی من هست با توجه به شرایط اجتماعی
کاملاموافقم با فرهنگ کلاهبرداری دودوزه بازی و زیرابی رفتن که به ایران غالب هست هرچند این فکر قشنگه ولی عملی نیست!!!!!!!!!!11
زندگی طاس خوب آوردن نیست.....طاس بد را خوب بازی کردن است
تشکر کنندگان: usa.lover
سلام
من بازم سر حرفم هستم. می خوام یه کاری برای برادرم انجام داده باشم.
اگه قول و قرارا الکی نباشه و طرفین بشینن از اول همه چی رو روشن به هم بگن ، بعدا مشکلی پیش نمیاد. اونی که بهش میگن کلاه برداری وقتی پیش میاد که یکی ادعا بکنه برنده شده و دروغ بگه.
اگه طرفین اومدن پای عقد و توی شناسنامه نوشته شد و رفتن محضر و ازدواجو ثبت کردن دیگه جایی برای کلاه برداری نمی مونه آخه هردو زوج پاشون گیره
تشکر کنندگان: hamed_gh ، morteza_2010
Sad 
اگر کسی از خانوهای محترم بخواد بره آمریکا میتونم با ازدواج سوری بهش کمک کنم
اینهم ایمیلم
dv2010.single@gmail.com
کیس نامبرم حدود 28000

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: hamed_gh ، morteza_2010
سلام دوستان،
من الان مجردم ولي اكر بخوام قبل از مصاحبه عقد كنم به همسرم هم ويزا ميدن؟
کیس نامبرم ###13
شماره کیس:2010AS00013000
دریافت نامه قبولی:may 2009
کنسولگری:Ankara
ارسال فرمهای سری اول: JUNE 2009
کارنت شدن کیس: march 2010
دریافت نامه دوم : march 2010
مصاحبه: may 2010
دریافت کلیرنس:15july 2010
Big Grin
هر چیز که در جستن آنی ،آنی....Wink
تشکر کنندگان: morteza_2010
(2009-12-16 ساعت 01:36)sadra_sepehr نوشته:  بله ویزا به همسرتونم تعلق میگیره
راستش من با چند تا وکیل در این مورد مشورت کردم و توصیه کردن این کار رو نکنم و به بعد از گرفتن گرین کارد موکول کنم. شما چطور و از کجا با این صراحت میگین ویزا تعلق می گیره؟
شما به همان اندازه که بخواهید کوچک ، و به همان اندازه که آرزو کنید بزرگ می شوید.
شماره کیس: 2010AS000107xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 09Feb 2010
تاریخ مصاحبه: 30March
تاریخ دریافت کلیرنس:14May 2010
من دو نفر رو مي شناختم... هر دو (تنهايي) سه سال پيش برنده لاتاري بودند و بعد از گرفتن نامه قبولي با هم آشنا شده بودن و قرار بود ازدواج كنن. اونا هم ازواجشون رو عقب انداختن تا بعد از گرفتن Green Card!!! يه كم احتياط بيخودي بود...

بادشون به خير... هر دو نفر از همكلاس هام تو دانشگاه بودند. الان آمريكا هستند...
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: usa.lover ، morteza_2010 ، r.bazargan
ازدواج صوری یعنی چی؟شما در صورت برنده شدن وقبل از تکمیل فرمهای سری اول که به دستتون میرسه باید عقد رسمی کنید و مدارک متاهلی براشون بفرستید.لطفا بقیه را اشتباه راهنمایی نکنید...ولی من به شخصه تجربه بدی از این روش دارم.گرچه در هتل با یک زوج اشنا شدیم که اونا هم مثل ما ویزاشونو گرفتن و الان پنسیلوانیا هستند.
خیلیها بعد از دریافت نامه ی قبولی ازدواج کردند و ویزا هم گرفتند.....اگه غیر از این باشه حدودا 6 سال طول میکشه تا آدم بتونه همسرش و ببره....6 سال هم مدت کمی نیست...
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: mohsen324 ، payam_prz ، Monica ، Hashem ، morteza_2010
اطلاعیه !!!!
به یک عدد خانم خوشگل و خوش اندام و خوش بیان و خوش برخورد .
دارای پدر پولدار و رو به موت .آشپزی خوب و خانه دار .
برنده گرین کارت لاتری نیازمندیم .
ترجیحا خانم رنج سنی 18 تا 22 سال را داشته باشد .
({الکی گفتم دلتون صابون نزنید ، همچنین افتخاری رو نمیدم})
تشکر کنندگان: payam_prz ، sh-b ، Monica ، usa.lover ، morteza_2010

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان