کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از دریافت نامه قبولی
من بر خلاف همه شما دنبال یک همسرم (یک خانم با شخصیت) تا اونجا تنها نباشم پس اگه مایلید این ایمیل منه
dv2010.single@gmail.com
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: morteza_2010
جدیداً دارند یک قانونی وضع می کنند که شرکت کنندگان متأهل در کنکور کارشناسی ارشد 20درصد سهمیه داشته باشند. این هم راه جدیدی میشه برای بیشتر شدن ازدواج های صوری..... Big Grin
تشکر کنندگان: R.F ، Ashkan78 ، laili ، Monica ، Hossein81
سلام به همه
كيس نامبر من 15xxx هستش و تا 1 يا 2 ماه ديگه مي خوام ازدواج كنم، خواستم بدونم بعد از كارنت شدنم مي شه مدارك همسرم بفرستم يا حتما بايد قبل از كارنت شدن باشه؟
تشکر کنندگان: Ashkan78
(2009-12-17 ساعت 23:52)amin_555 نوشته:  سلام به همه
كيس نامبر من 15xxx هستش و تا 1 يا 2 ماه ديگه مي خوام ازدواج كنم، خواستم بدونم بعد از كارنت شدنم مي شه مدارك همسرم بفرستم يا حتما بايد قبل از كارنت شدن باشه؟

بله بعد از کارنت شدن هم میشه فرستاد.
اگر قبل از کارنت شدن ازدواج کردید مدارک رو به کی سی سی بفرستید اما بعد از کارنت شدن بایستی مدارک رو به سفارت بفرستید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Ashkan78
کسی نظری داره در مورد اینکه مجردی رفتن بهتره یا متأهل ؟ لطفا نظراتتون رو بنویسین d:
فکر کنم خیلی کمک بکنه به افراد اینجا
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: Hossein81
نظر منم همینه. اگه کسی میخواد بره چه اشکال داره یکی دیگرم با خودش ببره. اگه من لاتاری برنده بشم اول از همه سعی میکنم یه از دواج واقعی داشته باشم ولی اگه کیس مناسب رو پیدا نکردم، همونطور که خدا دل منو شاد کرد منم سعی میکنم دل یکی دیگه رو شاد کنم وقتی به همین راحتی می شه......
تشکر کنندگان: hamed_gh ، Hossein81 ، ghazal1985 ، usa.lover
كاش مي تونستم عين شما فكر كنم. در اين صورت تا سال 2011 قطعا تبعه يكي از كشورهاي عضو اتحاديه اروپا بودم.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Nashmi2003
(2010-01-06 ساعت 17:24)Nashmi2003 نوشته:  نظر منم همینه. اگه کسی میخواد بره چه اشکال داره یکی دیگرم با خودش ببره. اگه من لاتاری برنده بشم اول از همه سعی میکنم یه از دواج واقعی داشته باشم ولی اگه کیس مناسب رو پیدا نکردم، همونطور که خدا دل منو شاد کرد منم سعی میکنم دل یکی دیگه رو شاد کنم وقتی به همین راحتی می شه......
منم موافقم،اگه ازدواج واقعی باشه بهتره درغیر اینصورت اگه آدم مطمئنش باشه اون راهم میشه رفت...Shy
شماره کیس:2010AS00013000
دریافت نامه قبولی:may 2009
کنسولگری:Ankara
ارسال فرمهای سری اول: JUNE 2009
کارنت شدن کیس: march 2010
دریافت نامه دوم : march 2010
مصاحبه: may 2010
دریافت کلیرنس:15july 2010
Big Grin
هر چیز که در جستن آنی ،آنی....Wink
تشکر کنندگان: Nashmi2003
(2010-01-20 ساعت 09:53)yas نوشته:  من تابستون فرم ر کردم فرستادم الان دارم ازدواج میکنم کسی میدونه دقیقا چه فرم هایی رو باید دوباره بفرستم؟
فرم 230 قسمت I و 230 قسمت II
شما به همان اندازه که بخواهید کوچک ، و به همان اندازه که آرزو کنید بزرگ می شوید.
شماره کیس: 2010AS000107xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 09Feb 2010
تاریخ مصاحبه: 30March
تاریخ دریافت کلیرنس:14May 2010
تشکر کنندگان: usa.lover
سلام دوستان
می خواستم بپرسم کسی از شماها نمونه مکاتبه با سفارت جهت اعلام کردن ازدواجش رو داره؟
ممنون
شما به همان اندازه که بخواهید کوچک ، و به همان اندازه که آرزو کنید بزرگ می شوید.
شماره کیس: 2010AS000107xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 09Feb 2010
تاریخ مصاحبه: 30March
تاریخ دریافت کلیرنس:14May 2010
تشکر کنندگان:
دوست عزيز

برات آرزوي موفقيت مي كنم.

حالا ازدواج واقعي جاي خود داره اما با ازدواج سوري، شما يه ويزا از 50 هزار ويزاي موجود رو به يه ازدواج صوري اختصاص مي دي و احتمالا دل يه برنده اي رو كه نامه گرفته ولي شماره Case بالايي داره ناشاد مي كني.

(2010-01-07 ساعت 00:17)nader نوشته:  
(2010-01-06 ساعت 17:24)Nashmi2003 نوشته:  نظر منم همینه. اگه کسی میخواد بره چه اشکال داره یکی دیگرم با خودش ببره. اگه من لاتاری برنده بشم اول از همه سعی میکنم یه از دواج واقعی داشته باشم ولی اگه کیس مناسب رو پیدا نکردم، همونطور که خدا دل منو شاد کرد منم سعی میکنم دل یکی دیگه رو شاد کنم وقتی به همین راحتی می شه......
منم موافقم،اگه ازدواج واقعی باشه بهتره درغیر اینصورت اگه آدم مطمئنش باشه اون راهم میشه رفت...Shy
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: laili ، shahin82
منظور شما اینه که کسی‌ که شماره کیس بلایی داره دیرتر میره یا اصلا نمیره؟
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان:
دوست عزیز با ویزای ایران میشه به14 کشور مسافرت کرد توی جدول ما فقط ازافغانستان که 12 کشوره بالاتریم،از همه ی کشورا پایین تریم شاید رفتن فقط برای ماایرانیها آرزو باشه! با ویزای آمرکایی میشه به 130 کشور مسافرت کرد، حالا خودت بگو کی بیشتر از ایرانی مستحق رفتنه؟
http://www.gtalk.ir/thread38865.html
اینم لینکش

[quote='Ashkan78' pid='37546' dateline='1266688726']
دوست عزيز

برات آرزوي موفقيت مي كنم.

حالا ازدواج واقعي جاي خود داره اما با ازدواج سوري، شا يه ويزا از 50 هزار ويزاي موجود رو به يه ازدواج صوري اختصاص مي دي و احتمالا دل يه برنده اي رو كه نامه گرفته ولي شماره Case بالايي داره ناشاد مي كني.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
شاید تعجب کردید که من یکی توی این مبحث چیکار دارم. راستش یکی از دوستان، با پیش آمدن یک سری شک و سوالهایی به من مراجعه کرده و خواستار آن است که راهنمایی اش کنم و چون در این زمینه هیچ تجربه و اطلاعات موثقی ندارم؛ دست به دامن شما شدم تا شما عزیزان راهنمایی ام کنید.

ظاهراً این دختر خانم از طریق وابستگی خانوادگی و قبولی پدرشان، در کش و گیر گرفتن ویزا و گرین کارتشان هستند. ولی یه جورایی هم مقدمات ازدواجشان پیش آمده؛ ولی سخت از پیش آمدن مشکلات بعدی، ترس دارند. حالا سوال بنده و بهتره بگم ایشان و خانواده شان این است که:

1-آیا اگه بعد از ویزا گرفتن عقد کنه مشکلی ایجاد نمیشه ؟ یا اینکه صبر کنه تا بعد از گرین کارت گرفتن عقد کنه؟ هرچند که چندین ماه ممکنه طول بکشه.
2-اگه بخواد شوهرش رو هم ببره چقدر وقت زمان می بره؟ منظور بعد از اخذ ویزا و یا گرین کارت؟
3-با توجه به اینکه قصد داره شوهرش رو هم ببره بهتر نیست وقتی ویزاش رو گرفت ازدواج کنه؟

از دوستان خواهش می کنم در صورتی که منبع موثقی هم سراغ دارند معرفی کنند.... در همینجا از راهنمایی های ارزنده ی شما تشکر خود را ابراز میدارم....ارادتمند حمید میزوری...بدرود
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، homeless ، shahin82 ، AliReza.Sh
(2010-02-27 ساعت 23:19)lexington نوشته:  سلام دوستان عزیز
شاید تعجب کردید که من یکی توی این مبحث چیکار دارم. راستش یکی از دوستان، با پیش آمدن یک سری شک و سوالهایی به من مراجعه کرده و خواستار آن است که راهنمایی اش کنم و چون در این زمینه هیچ تجربه و اطلاعات موثقی ندارم؛ دست به دامن شما شدم تا شما عزیزان راهنمایی ام کنید.

ظاهراً این دختر خانم از طریق وابستگی خانوادگی و قبولی پدرشان، در کش و گیر گرفتن ویزا و گرین کارتشان هستند. ولی یه جورایی هم مقدمات ازدواجشان پیش آمده؛ ولی سخت از پیش آمدن مشکلات بعدی، ترس دارند. حالا سوال بنده و بهتره بگم ایشان و خانواده شان این است که:

1-آیا اگه بعد از ویزا گرفتن عقد کنه مشکلی ایجاد نمیشه ؟ یا اینکه صبر کنه تا بعد از گرین کارت گرفتن عقد کنه؟ هرچند که چندین ماه ممکنه طول بکشه.
2-اگه بخواد شوهرش رو هم ببره چقدر وقت زمان می بره؟ منظور بعد از اخذ ویزا و یا گرین کارت؟
3-با توجه به اینکه قصد داره شوهرش رو هم ببره بهتر نیست وقتی ویزاش رو گرفت ازدواج کنه؟

از دوستان خواهش می کنم در صورتی که منبع موثقی هم سراغ دارند معرفی کنند.... در همینجا از راهنمایی های ارزنده ی شما تشکر خود را ابراز میدارم....ارادتمند حمید میزوری...بدرود

من متوجه شدم که با نامزدی کمتر از یکسال طول می کشه اما با عقد بیشتر از یکسال هست راجب بقیه سوالات تتون اطلاعی ندارم
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
تشکر کنندگان: lexington

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان