کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: تحصیلات برنده اصلی لاتاری ۲۰۱۰ کدام یک از موارد زیر است؟
دیپلم
13.75%
22 13.75%
فوق دیپلم
5.63%
9 5.63%
لیسانس
46.88%
75 46.88%
فوق لیسانس
23.75%
38 23.75%
دکترا در رشته های غیر پزشکی
3.13%
5 3.13%
دکتر در رشته های پزشکی
6.88%
11 6.88%
مجموع 160 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۰
Question 
در صورت تمایل میزان تحصیلات برنده اصلی را در نظرسنجی بالا مشخص کنید. شاید از نتایج این نظرسنجی بتوان پاسخ به این سوال که آیا میزان تحصیلات با شانس برنده شدن ارتباط دارد یا خیر را حدس زد.
تشکر کنندگان: DR.MOVIE
سلام

ادمین گرامی لطفاً گزینه دانشجو را نیز اضافه نمایید
با تشکر
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
seravin نوشته: سلام

ادمین گرامی لطفاً گزینه دانشجو را نیز اضافه نمایید
با تشکر

منظور آخرین مدرک تحصیلی است که زمان ثبت نام قید کرده اید. زمان ثبت نام دانشجو جزء گزینه ها نیست.
تشکر کنندگان: aligudarzi
سلام دوستان عزيز.ما ديروز خبر قبولي رو از طريق پست دريافت كرديم و همسرم قبول شده.مي خواستم بدونم ديپلم نظام جديد(فني حرفه اي) هم به عنوان ديپلم به حساب مي آد و يا بايد به فكر جور كردن سابقه كاري 2 ساله براش باشيم؟ممنون مي شم بهم خبر بدين
تشکر کنندگان:
msnazi نوشته: خیلی سخته با لیسانس کارگر رستوران بشم... ایکاش لیسانس نداشتم!

اول از این که کی گفته کارگر رستوران میشی؟
دوما بر فرض هم که بشی عوضش زندگی میکنی و مثل آدم باهات رفتار میشه..............
سوما با همون حقوق کارگری بیشتر از لیسانسهای اینجا میتونی خرج کنی.....
در آخر هم اینکه تو کارگری میکنی عوضش بچه هات زندگی میکنن ......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: seravin ، بنيتا ، Donkey chance
فقط پست های من رو پاک کردند!
تشکر کنندگان:
مدرک برای قبول شدن در لاتاری فرق ندارد من زیر دیپلو هستم 3 سال سابقه کار بردم قبول می کنن انشالا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا مدرک فوق دیپلم (کامپیوتر) از نظر سفارت به عنوان university degree قابل قبول است؟
و اگر قابل قبول هست نیازی به سابقه کار جهت ارائه هست؟

ممنون
تشکر کنندگان:
Smile 
مرسی...

خوب من کدوم گزینه رو بزنم که مربوط به مدرک تحصیلیه؟
تشکر کنندگان:
بله قبوله اینو من خودم از یکی از دوستان با تجربه پرسیدم
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان:
سلام
دوستان عزیز جهت گرد همایی مجدد اگر مایل هستید برای من یا علیرضا PM بزارید البته با اجازه مدیر گروه آقای Seravin عزیز

تاریخ گردهمایی بعد از اعلام شدن اولین کیس نامبرها

تشکر کنندگان: seravin
سلام
دوستان آیا مدرک موقت پیش دانشگاهی قابل قبول هست؟

تشکر کنندگان: ahmad2
سلام دوستان،
میخواستم بپرسم اگه کسی در موقع ثبت نام گزینه Some Graduate Level Courses رو انتخاب کرده باشه و تا تاریخ مصاحبه موفق به فارغ التحصیلی نشه یا به هر دلیلی از تحصیل در فوق لیسانس انصراف بده، در روز مصاحبه چه مدرک تحصیلی رو باید ارائه بده؟
..........................................................................................................................................................................................................
In the United States I will feel as if I were alive again

از عضويت در شرکتهاي هرمي جدا بپرهيزيد
In the United States I will feel as if I were alive again
تشکر کنندگان:
بايد توي فرمهاي ثبت نام اصلي (فرمهاي سري اول) اصلاح بكنه و مدرك تحصيلي رو High School Degree يا Some University Courses انتخاب كنه و بعد هم با كي سي سي موضوع رو درميون بذاره، در نهايت موقع مصاحبه هم به افسر توضيح بده...

در مورد High School Degree كه بايد ديپلم رو ارائه كنيد ، اما در مورد Some University Courses نمي دونم آيا بايد به جز ديپلم چيز ديگه اي هم برده بشه يا نه! اگر از بچه ها كسي تجربه اي داره لطفا به ما هم بگه... Wink
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: joseph

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان