کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تولد فرزند بعد از قبول شدن در لاتاری
اگر بعد از دریافت نامه قبولی صاحب فرزندی شده یا در انتظار تولد کودکتان هستید سوالات مربوطه را در این تاپیک دنبال کنید.
تشکر کنندگان: samaneh1081
فرزند من اواخر شهریور ماه بدنیا می آید با توجه به ارسال فرمها سری اول چنانجه اقدامی باید انجام دهم تا زمان مصاحبه( که تاریخ آن هم قابل پیش بینی نیست )خوشحال می شوم دوستان راهنمایی فرمایند .
شماره کیس: 2010AS00002XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:20MAY
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:6june
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
به kcc ایمیل بزنید و موضوع رو بگید چون تاریخ مصاحبه شما با توجه به کیس نامبر پایینی که دارید به احتمال زیاد در ماه اکتبر هست .
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام فرزند من ديماه بعد از ثبت نام لاتاري به دنيا اومده حلا كه لاتاري برنده شدم به همراه فرمها چه چيزاي ديگرو باياد بفرستم عكس بچه را هم بايد بفرستم؟ لطفا كسي اگه مي دونه زود جواب بده
تشکر کنندگان:
به دنیا آمدن بچه تا قبل از دریافت نامه دوم که هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه چون شما براحتی با مکاتبه و فرستادن فرم مخصوص اعضای خانواده او را هم به روند پروندتون اضافه می کنید.حتی تا قبل از مصاحبه هم مشکلی ایجاد نمی کند چون همه چیز را با خوتون به سفارت می برید.
اما اگر بچه بعد از مصاحبه به دنیا آمد را فعلا کسی تجربه نداره.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
سلام
کسی میدونه برای بچه 8 ماهه چه جوری میشه پاسپورت جدا گرفت (آخه قضیه عکسش چی میشه.......تا تاریخ مصاحبه قیافش عوض میشه)!!!

تشکر کنندگان:
از دوستان عزیز میخوام که منو راهنمایی کنین ما شماره کیسمون 25xxx
هستش خانم من باردار هستش حدودا 15 خرداد بدنیا میاد با این روال کارنت شدن فکر کنم شماره ما همون وقتا کارنت بشه میخوام بدونم کی باید بهkcc اطلاع بدم و ایا مدارک بچه رو بفرستم یا با خودم ببرم سفارت .
شماره کیس: 2010AS00025XXX
تاریخ دریافت نامه قبول--2009-30JUNE
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2009-05-JULY
تاریخ کارنت شدن کیس:jun-15-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:1aug
تاریخ مصاحبه:2010-25-aug
تاریخ دریافت کلیرنس:13sep
تاريخ دريافت ويزا 17sep
تشکر کنندگان: Ashkan78
بابک جان
بعد از تولد فرزندتون باید شناسنامه ها ترجمه( هم فرزندتون هم خودتون ) بشه و فکس، ایمیل یا پست بشه برای کی سی سی که به پرونده اضافه بشه البته تا زمانی که کارنت نشدید اگر هم تا زمان تولد فرزندتون کارنت شدید باید برای سفارت بفرستید وفرم هایی که پر کردید هم آپدیت بشه ( فرمهای خودتون ds-230 ) و برای فرزندتون هم پر کنید و اون ها رو هم بفرستید.
-----------
ضمنا شما باید به فکر گرفتن پاس برای فرزندتون تا زمانی که برای مصاحبه میرید باشید.
-------------
در نهایت مطالعه این تاپیک رو بهتون پیشنهاد میکنم
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...2#pid10232
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز من خودم زمانیکه برنده شدم باردار بودم.
گوش کنید:
به KCC ایمیل زدم و اطلاع دادم. اونها هم جواب دادند که مشکلی نیست و در پرونده من ثبت میشه. فقط خواستند که فرم DS230 رو پر کنم و بفرستم و روز مصاحبه هم مدارک ترجمه شده ببرم.
منم فرم رو ایمیل کردم و اصلش رو روز مصاحبه همراه بردم. عکس هم خودم گرفتم از دخترم.

در مورد پاسپورت هم اصلا مشکلی نیست برای بچه یکروزه هم صادر میشه و عکس هم مهم نیست که برای چه زمانیه. خودشون شعورشون میرسه که بچه بزرگ میشه. عکش بچه من برای 20 روزگی بود اما روز مصاحبه 3.5 ماهش بود
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: seravin ، Ashkan78
عکسی که ما برای کی سی سی از دخترمون فرستادیم همون عکسی بود که موقع ثبت نام انداخته بودیم ازش که مربوط به 6 ماهگیش بود و موقع پست نامه برای کی سی سی 14 ماهه بود . عکسی هم که بعدا" به سفارت بردیم هم همون بود.
تشکر کنندگان:
ممنون از راهنمایتون.
شماره کیس: 2010AS00025XXX
تاریخ دریافت نامه قبول--2009-30JUNE
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2009-05-JULY
تاریخ کارنت شدن کیس:jun-15-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:1aug
تاریخ مصاحبه:2010-25-aug
تاریخ دریافت کلیرنس:13sep
تاريخ دريافت ويزا 17sep
تشکر کنندگان: