کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام
دوستان از هتل های 3 ستاره نسبت به قیمتشون کسی می دونه کدوم بهتر و تر و تمیز تره یانه؟ کسی اینجا تجربه هتل 3 ستاره دوبی را داشته یا همه شیک هستین و زیر 5 ستاره به کلاستون نمیاد؟ Wink
تشکر کنندگان:
hanim جان من که مرداد رفته بودم دوبی یه هتلی بود بنام یورک اینترنشنال که توی بردبی تقاطع خیابان خالدبن ولید بود و نزدیک به برجمان سنتر. یک اتاق یک تخته را با چک و چونه شبی 50 $ دادم و هتل بدی نبود.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: hanim
کسی تا حالا توی هتل سمیرا میس ؟ اگه کسی بوده لطفا پیغام بزاره. یه سری اطلاعات میخوام
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
تشکر کنندگان:
(2010-01-04 ساعت 13:24)hanim نوشته:  سلام
دوستان از هتل های 3 ستاره نسبت به قیمتشون کسی می دونه کدوم بهتر و تر و تمیز تره یانه؟ کسی اینجا تجربه هتل 3 ستاره دوبی را داشته یا همه شیک هستین و زیر 5 ستاره به کلاستون نمیاد؟ Wink

سلام من شنيده ام كه هتل( سان اند سندز) يك هتل 4 ستاره است ولي به دليل ندادن ماليات تبديل شده به هتل سه ستاره و هزينش كمتر از 4 ستاره است ولي با امكانات 4 ستاره
و نكته مهم اينكه هتل 3 ستاره فرچون نزديك مركز مديكال است بطوريكه ميشود پياده رفت اين هم لينك مركز مديكال دكتر مروستي
http://www.mideastpolyclinic.co.ae/gcard.htm
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: hanim ، AMIN3Y
سلام بر دوستان
من فکر نمیکردم اینقدر توی فوریه شلوغ بشه دوبی!
کسی تا به حال به هتل کورال اورینتال در خیابون نایف رفته ؟
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
تشکر کنندگان:
(2010-01-15 ساعت 18:42)homeless نوشته:  سلام بر دوستان
من فکر نمیکردم اینقدر توی فوریه شلوغ بشه دوبی!
کسی تا به حال به هتل کورال اورینتال در خیابون نایف رفته ؟
سلام
بله من یکبار رفتم هتل بدی نیست و از خیلی از هتلها بهتره. من بدم نیومد. البته عالی نیست ولی بد نیست . فقط پیدا کردن تاکسی تو اون خیابون کمی سخته.

موفق باشی
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان: homeless ، AMIN3Y
مگر غير از من و hanim كسي هستش كه فوريه مصاحبه داشته باشه؟
تشکر کنندگان:
(2010-01-16 ساعت 16:34)آنا نوشته:  مگر غير از من و hanim كسي هستش كه فوريه مصاحبه داشته باشه؟

تعداد زیاده ! یک نگاه به تاپیک وضعیت برندگان ۲۰۱۰ بندازید
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
تشکر کنندگان: mh_hshk
بچه ها
من زیاد دوبی رفتم و از نظر من هتل novotel یا Ibis که درست بغل سیتی سنتر هستند عالی هستند

این هتلها نو هستند هنوز یک ساله ساخته شدن novotel چهار ستاره است و IBIS هتل بیزینسی سه ستاره و البته با نرخ پایینتر است و چسبیده به هم و متعلق به گروه هتلهای accor
یه کارت هم مثل کارت مایلج ( کارت خطوط هوایی ) داره که بهتون امتیاز هم میده بر اساس زمان اقامتتون که بعدا می تونین تخفیف بگیرین

استخرش عالیه صبحانه خوب و پرسنل خیلی مودبی داره
درست بغل سیتی سنتره که برای خرید و غدا مشکل ندارید و هر مو قع خسته شدید میاید هتل استراحت می کنید بچه ها تا 15 سال میتونن با پدر و مادر مجانی اقامت کنن

خوب بغل پلی کلینیک هم حساب میشه

اتاقها و وسایل هم همه نو هستند

فقط رزرو کردنش و نرخش تو هر آزانسی فرق می کنه و سخته
من از روی وب سایتش رزرو می کنم حالا با کردیت شرکت یا پرداخت توسط صرافی و یا ای میل که یه خورده سخته

اینم وب سایتش :

http://www.novotel.com/gb/hotel-6482-nov...ndex.shtml
شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
تشکر کنندگان: laili ، hasti_banoo ، sam_hash ، homeless ، sami123 ، گاتا ، mh_hshk ، AMIN3Y
(2009-09-22 ساعت 12:11)ميترا نوشته:  كسي ميدونه كرايه ماشين از اجمان تا ابوظبي چقدر است؟
نفري حساب مي كنند؟ يا در بستي؟

سلام
فقط دربست داره و اتوبوس ولی یک سری هنل ها سزویس رایگان در رفت دارن و اگه ماشین بگیرید اجباراٍ رفت و برگشت میدن اگر اشتباه نکنم
اگر مذیر گروه اجازه میدن یک تلفن به ایشون بدم که کارشون انجام بشه
ShyRolleyes
تشکر کنندگان:
من 3 بار samiramis بودم.چه اطلاعاتی می خواید؟
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. یه کم اورژانسی به کمک احتیاج دارم.
من اواخر اردیبهشت مصاحبه دارم و چون این امکان برای من زیاده که بدون FBI Check ویزا بگیرم میخوام از همون دوبی مستقیم برم امریکا برای یکماه.
حالا می خواستم بدونم برای بلیط و هتل چه راهی پیش پام هست.

آیا برای ویزای 45روزه امارات اقدام کنم که بعد از سفر امریکا از طریق همون امارات برگردم؟یا برگشتنم از طریق کشور دیگه ای باشه اشکال نداره؟ در این صورت با وجود داشتن ویزای مهاجرتی امریکا و یا خود گرین کارت باز هم ویزای ترانزیت لازمه؟

آیا میتونم تور بگیرم؟ چون شنیدم اگه من با تور برنگردم اون آژانس هواپیمایی میره تو Black List و به همین خاطر آژانس زیر بار نمیره!

اگر ویزا گرفتم برای گرفتن بلیط امریکا میتونم تو خود دوبی با پول نقد اقذام کنم؟ یعنی مثلا برای 3-2 روز بعدش بلیط گیر بیارم و خیلی هم ضرر نکنم؟
یا بهتره یه بلیط refundable همینجا رزرو کنم و اگه ویزا ندادن cancel کنم؟آیا اگه 4-3 روز قبل از تاریخ بلیط cancel کنم خیلی از پول بلیط به عنوان جریمه برداشته می شه؟

ممنون از راهنمایی همه دوستان
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان:
دوستان اگه بخوايم هتل دردبي از ايران رزرو كنيم بدون كرديت كارد امكان داره ؟؟؟؟؟اگه داره چطور؟؟؟؟؟؟با تور يا بدون تور چه فرقي ميكنه؟؟؟؟اگه بدون رزرو بريم چطوره؟؟؟؟/
تشکر کنندگان: mh_hshk
(2010-02-23 ساعت 23:40)farzad101 نوشته:  بچه ها
من زیاد دوبی رفتم و از نظر من هتل novotel یا Ibis که درست بغل سیتی سنتر هستند عالی هستند

این هتلها نو هستند هنوز یک ساله ساخته شدن novotel چهار ستاره است و IBIS هتل بیزینسی سه ستاره و البته با نرخ پایینتر است و چسبیده به هم و متعلق به گروه هتلهای accor
یه کارت هم مثل کارت مایلج ( کارت خطوط هوایی ) داره که بهتون امتیاز هم میده بر اساس زمان اقامتتون که بعدا می تونین تخفیف بگیرین

استخرش عالیه صبحانه خوب و پرسنل خیلی مودبی داره
درست بغل سیتی سنتره که برای خرید و غدا مشکل ندارید و هر مو قع خسته شدید میاید هتل استراحت می کنید بچه ها تا 15 سال میتونن با پدر و مادر مجانی اقامت کنن

خوب بغل پلی کلینیک هم حساب میشه

اتاقها و وسایل هم همه نو هستند

فقط رزرو کردنش و نرخش تو هر آزانسی فرق می کنه و سخته
من از روی وب سایتش رزرو می کنم حالا با کردیت شرکت یا پرداخت توسط صرافی و یا ای میل که یه خورده سخته

اینم وب سایتش :

http://www.novotel.com/gb/hotel-6482-nov...ndex.shtml
من هم نوتل بودم و خیلی‌ راضی‌ هستم. هتل خیلی‌ شیک و بصرفه‌ای هست.
تشکر کنندگان: payman R ، AMIN3Y
یک هتل هست که پشت اون کلینیک مربوط به آزمایش هست.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان