کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام
كسي مي دونه هتل سميراميس بهتر هست يا ibis من از تور كه پرسيدم هر دو هتلها هم قيمت بودند . تنها فرقشون اين بود كه سميرا ميس با ناهار بود ،ولي ibis بدون ناهار،ببخشيد كه اينقدر سوال مي پرسم،راستي هتل comfort in چطوره (از نظر دسترسي به پلي كلينيك و كلا امكانات )
ممنون مي شم از كساني كه اطلاعي در اين زمينه دارند راهنمايي كنند
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من هتل 4ستاره دلمون رو برای 6شب و 7روز گرفتم با صبحانه و ناهار و ترانسفر به مبلغ 505000 تومان.
البته ما دو نفر هستیم،نفری انقدر شد
به نظر هتل بدی نمیاد
جهت اطلاع عرض کردم
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: R.F ، mohsen324 ، mina_s ، farzad101 ، AMIN3Y
(2010-04-26 ساعت 11:24)bluelady نوشته:  سلام
كسي مي دونه هتل سميراميس بهتر هست يا ibis من از تور كه پرسيدم هر دو هتلها هم قيمت بودند . تنها فرقشون اين بود كه سميرا ميس با ناهار بود ،ولي ibis بدون ناهار،ببخشيد كه اينقدر سوال مي پرسم،راستي هتل comfort in چطوره (از نظر دسترسي به پلي كلينيك و كلا امكانات )
ممنون مي شم از كساني كه اطلاعي در اين زمينه دارند راهنمايي كنند
من سمیرامیس چندین دفعه بودم.نسبت به هتلهای دیگه ناهار خوبی داره.شاید چون بیشتر مسافراش ایرانی هستند غذاهاشو باب میل ایرانیها درست میکنه.اتاقهاش کوچیکه ولی تمیز.ترانسفر به city center,ansar mal,
mamzar beach,day to dayداره.البته مجانی.
پرسنلش هم هندی هستند.کمی فارسی بلدن.
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
تشکر کنندگان: sam_hash ، AMIN3Y ، sib 24
اگر هنوز هتل نگرفتین من بهتون هتل copthorn را توصیه میکنم چون هم تو رقه نیست البته ۷-۸ دقیقه با رقه فاصله داره و مهم تر از همه روبروی پولی کلینیک و سیتی سنتر واقع شده.ناهار وصبحانش هم عالی بود.
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

تشکر کنندگان: sam_hash ، mh_hshk ، kiarash86 ، AMIN3Y ، sib 24
با سلام
من روز سه شنبه وقت مصاحبه دارم (البته توی خرداد ماه) ممکنه راهنمائیم کنین چند روز قبل باید اونجا باشم با توجه به تعطیلات در دبی که کارهای پزشیکم هم بدون استرس انجام بشه ؟
ممنون از راهنمایتون

تشکر کنندگان:
(2010-05-03 ساعت 15:31)arisa-mohammad نوشته:  با سلام
من روز سه شنبه وقت مصاحبه دارم (البته توی خرداد ماه) ممکنه راهنمائیم کنین چند روز قبل باید اونجا باشم با توجه به تعطیلات در دبی که کارهای پزشیکم هم بدون استرس انجام بشه ؟
ممنون از راهنمایتون

ما هم مثل شما سه شنبه بودیم و چون بچه داشتیم شنبه شب رفتیم دوبی و یکشنبه صبح رفتیم مدیکال جواب مدیکال رو همون روز میدن ولی بهتره یکشنبه مدیکال رو برین که خیالتون راحت باشه

میتونین سفرنامه من رو تو تاپیکش بخونینShy
شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، sam_hash ، arisa-mohammad ، AMIN3Y
دوستان کسی میدونه هتل ورسای(versailless) چطوره؟ مخصوصا از لحاظ نزدیک بودن به خیابان اصلی و همچنین پلی کلینیک؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
سلام

اين هتل تقريبا در مركز شهر هست و در خيابوني فرعي هست كه اين خيابون بين چهار خيابان ابوبكر صديق، المكتوم، الرقه، و عمربن خطاب قرار داره كه البته فاصله تا خيابونهاي المكتوم و الرقه خيلي كمه و با پاي پياده مي تونيد بريد.

تقريبا مراكز خريد به اين هتل نزديكه و ضمنا با توجه به نزديك بودن به ميدان اتحاد، دسترسي خوبي به شبكه اتوبوس راني و مترو داريد.

ميدان ساعت (Clock Tower) يكي از ميدان هاي مركزي دبي هست كه با پاي پياده 10 دقيقه تا هتل فاصله داره كه البته توي گرماي اين فصل اصلا توصيه نمي كنم پياده تشريف ببريد!!!

فاصله هتل هم تا City Center (همون جايي كه Polyclinic هست) 1 كيلومتر هست. دقت كنيد كه حتما همون Poly Clinic نزديك City Center تشريف ببريد وگرنه به گرانفروشي يك هم وطن ايراني كمك كرده ايد!!!!

(2010-05-23 ساعت 16:07)farnaz.f نوشته:  دوستان کسی میدونه هتل ورسای(versailless) چطوره؟ مخصوصا از لحاظ نزدیک بودن به خیابان اصلی و همچنین پلی کلینیک؟
ممنونم
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Shahoo52 ، ساسان ، mh_hshk ، ramfar ، sib 24
(2010-05-23 ساعت 17:17)Ashkan78 نوشته:  سلام

اين هتل تقريبا در مركز شهر هست و در خيابوني فرعي هست كه اين خيابون بين چهار خيابان ابوبكر صديق، المكتوم، الرقه، و عمربن خطاب قرار داره كه البته فاصله تا خيابونهاي المكتوم و الرقه خيلي كمه و با پاي پياده مي تونيد بريد.

تقريبا مراكز خريد به اين هتل نزديكه و ضمنا با توجه به نزديك بودن به ميدان اتحاد، دسترسي خوبي به شبكه اتوبوس راني و مترو داريد.

ميدان ساعت (Clock Tower) يكي از ميدان هاي مركزي دبي هست كه با پاي پياده 10 دقيقه تا هتل فاصله داره كه البته توي گرماي اين فصل اصلا توصيه نمي كنم پياده تشريف ببريد!!!

فاصله هتل هم تا City Center (همون جايي كه Polyclinic هست) 1 كيلومتر هست. دقت كنيد كه حتما همون Poly Clinic نزديك City Center تشريف ببيرد وگرنه بهگرانفروشي يك هم وطن ايراني كمك كرده ايد!!!!

(2010-05-23 ساعت 16:07)farnaz.f نوشته:  دوستان کسی میدونه هتل ورسای(versailless) چطوره؟ مخصوصا از لحاظ نزدیک بودن به خیابان اصلی و همچنین پلی کلینیک؟
ممنونم

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز از جوابتون
اگه پیغامی که فرستادم جواب بدید ممنون میشم
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، AMIN3Y
(2010-05-03 ساعت 15:31)arisa-mohammad نوشته:  با سلام
ممنون از راهنمایتون
ما 2 شنبه مصاحبه داشتیم و شنبه رفتیم دبی و 1 شنبه مدیکال تست دادیم و 2 شنبه هم مصاحبه.
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Monica ، farzad101 ، arisa-mohammad ، R.F ، AMIN3Y
یک سئوال فنی!
من با ویزای توریستی که تور برام میگیره می تونم 1ماه دبی بمونم،درسته دیگه؟(با وجود اینکه تور روی ویزا مهر میزنه که از زمان ورود به دبی فقط 2هفته اعتبار داره)
حالا اومدیم و من مجبور شدم بیشتر از یکماه دبی بمونم. چه مشکلی برام پیش میاد؟ فقط زمان ترک دبی باید تو فرودگاه جریمه بدم یا ممکنه مثلا هتلی که توش هستم موظف باشه که هر مسافری که بیشتر از یکماه تو هتلش باشه رو گزارش بده؟! یا یه همچین چیزی!
کلا من اگه بیشتر از یکماه بخوام دبی بمونم چه گِلی باید به سرم بگیرم؟!Big Grin

ممنون
I make my own luck

تشکر کنندگان:
(2010-05-29 ساعت 15:00)sam_hash نوشته:  یک سئوال فنی!
من با ویزای توریستی که تور برام میگیره می تونم 1ماه دبی بمونم،درسته دیگه؟(با وجود اینکه تور روی ویزا مهر میزنه که از زمان ورود به دبی فقط 2هفته اعتبار داره)
حالا اومدیم و من مجبور شدم بیشتر از یکماه دبی بمونم. چه مشکلی برام پیش میاد؟ فقط زمان ترک دبی باید تو فرودگاه جریمه بدم یا ممکنه مثلا هتلی که توش هستم موظف باشه که هر مسافری که بیشتر از یکماه تو هتلش باشه رو گزارش بده؟! یا یه همچین چیزی!

ممنون

نبود؟!Smile
I make my own luck

تشکر کنندگان:
هتل ارزون دبی سراغ ندارین-ادرس بدین
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان:
(2010-05-30 ساعت 19:26)sam_hash نوشته:  

ممنون

نبود؟!Smile

ساسان جان
بهتره با آژانسا يه مشورتي بكني البته خانم مليكا هم دراين مورد اطلاعاتش بد نيست
شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
تشکر کنندگان: sam_hash
(2010-06-02 ساعت 09:02)farzad101 نوشته:  
(2010-05-30 ساعت 19:26)sam_hash نوشته:  

ممنون

نبود؟!Smile

ساسان جان
بهتره با آژانسا يه مشورتي بكني البته خانم مليكا هم دراين مورد اطلاعاتش بد نيست

سلام
ممنون، ولی خدا رو شکر مشکل از طریق نظام وظیفه حل شد. دوباره برای یکماه از 15تیر تا 15مرداد اجازه خروج گرفتم
Big Grin
I make my own luck

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، R.F ، hamed_gh ، farzad101 ، AMIN3Y

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان