کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
آژانس جزیره بهشت واسه 3 شب نفری 430 تومان میگیره معمولا هم هتل رویال رو پیشنهاد میکنند.
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان:
Monica نوشته: واسه ۶-۷ شب قيمت ندارين؟! (با توجه به عبارت "هتل بست وسترن 1 کوچه پایین تر از هتل رویال آنکارا است" نتيجه گيري مي شود كه هتل رويال هم به سفارت نزديكه.... پس گزينه بدي نيست! ولي براي سه شب قيمتش گرونه!)

من پسشنهاد ميكنم يه تماس با آژانس جزيره بهشت داشته باشين اين قيمت واسه 2 ماه پيشه

تشکر کنندگان: parsa
خواهر مونیکا . ماشاالله 24 ساعته در خدمت خلق هستی خدا اجرت بده یه دعا از ته اعماق وجودت بکن که ما هم تاریخ مصاحبمون بیاد

.من با خیلی از آژانس ها تماس گرفتم .این جزیره بهشت از همه ارزونتره .
تشکر کنندگان:
Monica نوشته: من همين الان تماس گرفتمBig Grin

ليست قيمت هاي جزيره بهشت(براي دو نفر):
پرواز تركيش - هتل رويال - صبحانه و ترانسفر - 6 شب ... نفري 564 هزارتومان
پرواز ايران اير - هتل رويال - صبحانه و ترانسفر - 7 شب ... نفري 583 هزارتومان

پرواز تركيش - هتل ددمان - صبحانه و ترانسفر - 6 شب ... نفري 602 هزارتومان

اون ددمان رو هم همينطوري رفتم ببينم مذنه بازار چنده! Tongue

مرسی واسه تماسی که گرفتی
بچه ها یکی از دوستان نزدیک من که برنده 2009 بود و 2 ماه پیش مصاحبه داشت خیلی از هتل رویال تعریف میکنه علیرضا جان برو تو کار زنگ زدن و تخفیف و از این جور کاراBig Grin

تشکر کنندگان: ALIREZA205
زنگ زدم به خانم ارهان تو هتل بست گفتم شبی 70 USD برای اتاق دوتخته بده مشتری میشیم . گفتم اگه شبی 70 دلار بدی 3 تا زوج هستیم که برا 6 شب میگیریمت اونم گفت با مدیرم صحبت میکنم و فردا برات ایمیل می زنم . اگه 70 دلار بده برا 6 شب با ایران ایر در میاد 488 هزار تومن برا هر نفر .
تشکر کنندگان: seravin ، MajidShirzadeh ، reza22
با سلام
علی رضا خان
آقا من نمی دانم آمار سه زوج را از کجا آوردی ولی اگر صحبت لشکر کشی جهت تخفیف است روی ما (دو نفر و نیم ) حساب باز کن روی هتل بست یا هر هتل خوب که همه به توافق رسیدن 4 ستاره ها هم بهتر می باشد ( زیرا استفاده از امکانات 5 ستاره منوط به کسب اجازه از زوجه ها می باشد که آن مجوز هم فقط محدود به استفاده از وان حمام صادر خواهد شد )
تشکر کنندگان:
زنگ زدم هتل رویال آویزون یارو شدم . انقد چونه زدم که از 120 دلار آمد رو 85 دلار اما به شرطی که به لیر پرداخت کنیم . یعنی گفت 130 لیر شبی میگیره با اینترنت مجانی و صبحانه با این اوصاف برا 6 شب با پرواز ترکیش در میاد 550000 تومن و با پرواز ایران ایر برا 7 شب در میا 575000 .حالا اگه قطعی کنیمش فک کنم ترنسفر رو هم بشه انداخت رو دوششون Smile(اینا چون با آژانس ایرانی قرار داد دارن نمی تونن زیر قیمت آژانس به ما قیمت بدن برا همین به من گفت باید هزینه رو به لیر پرداخت کنیدتا تخفیف بدم ) .ولی من به شخصه هتل بست رو بهتر میدونم چون نو ساز هست و تمیز تر هست و با هیچ آژانسی کار نمی کنه برا همین ارزون تره و اون هم فک کنم ترنسفر رو بشه انداخت رو دوشش . بچه ها یکی از اینا رو که انتخاب کنیم و تعدادمون مشخص بشه میتونیم همه با هم رزرو کنیم و ترنسفر رو هم ازشون مجانی بگیریم Smile
تشکر کنندگان: reza22
پارسا جان ایول این آمار رو الکی پروندم چون مطمئنم به جز من و سراوین زوج دیگه ای هم پیدا میشه . قابل توجه تمام دوستان اگه اعلام آمادگی کنید و تعداد مشخص بشه راحتتر میشه مذاکره کرد و یه مسئله ای اصلا لزومی نداره که تاریخ مصاحبه همه تو یه روز باشه من بهشون گفتم تو اکتبر حالا 1 خانواده 1 اکتبر میره و اون یکی 20 اکتبر مهم تعداد اتاق هاست . Smile در مورد کسب اجازه عرض کنم که در عالم متاهلی همه هم دردیم اما اون هم جای مذاکره داره نگران نباش دوست من Smile
تشکر کنندگان: parsa ، seravin ، MajidShirzadeh
Dear Alireza,

I checked with my manager and we can offer 70 USD per double room per night including breakfast and VAT.

I will appraciate if you can give the exact dates.

Waiting your reply.

Kind Regards,

Pelin ERHAN
Best Western Hotel 2000
Sales Manager
Bestekar sokak no:29
Kavaklidere 06680 Ankara
tel: +90 312 4199001
fax: +90 312 4199016
www.otel2000.com
اینم کانفیرمیشن هتل بست برای آفر 70 دلاری برای هر شب .هر کی پایه هست اعلام آمادگی کنه که من آمار دستم بیاد و سعی کنم ترنسفر رو هم بندازم گردنشون .بچه هایی که تو کار بلیط واردن کمک کنن بلیط چارتر ارزون پیدا کنیم .
تشکر کنندگان: parsa ، seravin
ALIREZA205 نوشته: Dear Alireza,

I checked with my manager and we can offer 70 USD per double room per night including breakfast and VAT.

Waiting your reply.

Kind Regards,

Pelin ERHAN
Best Western Hotel 2000
Sales Manager
Kavaklidere 06680 Ankara
www.otel2000.com
اینم کانفیرمیشن هتل بست برای آفر 70 دلاری برای هر شب .هر کی پایه هست اعلام آمادگی کنه که من آمار دستم بیاد و سعی کنم ترنسفر رو هم بندازم گردنشون .بچه هایی که تو کار بلیط واردن کمک کنن بلیط چارتر ارزون پیدا کنیم .

علیرضا این هتل نزدیک سفارته؟

تشکر کنندگان:
سلام. آیا این هتل از هتل ددمان به سفارت و مطب دکتر نزدیکتره؟ اگه اینطوریه و قیمتش هم مناسبتره ما هم هستیم.
تشکر کنندگان:
monica عزیز
سفارت امریکا با پستی کار میکنه به نام upsکه تمام پاسپورت ها رو با اون به دم هتل پست می کنه حتی اگه به شما fbi check هم بخوره بعد از دادن
بزگه ابی در بار دومی که به انکارا تشریف ببرید باز پست میشه دم هتل .
از بابت هتل هم پول زیادی خرج نکنین وقتی تشریف اوردید اینجا می بینید
هر چقدر پول داشته باشید کم .
موفق باشید
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh ، mitr.p
majidshirzadeh نوشته:
ALIREZA205 نوشته: Dear Alireza,

Waiting your reply.

Kind Regards,

Pelin ERHAN
Best Western Hotel 2000
Sales Manager
Kavaklidere 06680 Ankara
www.otel2000.com

علیرضا این هتل نزدیک سفارته؟
هتل بست نزدیک ترین هتل به سفارت هست دوستان . 2 دقیقه پیاده راهه . به گفته یکی از دوستان این هتل روبروی یکی از ضلع های سفارت هست و هم به دکتر اونگان نزدیکه هم سفارت . در ضمن یه هتل نوسازه که بعد از چک و چونه به نظر قیمتش خیلی خوبه .
http://travel.yahoo.com/p-hotel-364860-a...mgPhoid=10 اینجا عکسا شو میشه دید
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh
بابا شماها میخواهین نهایت یه هفته آنکارا بمونین دیگه یه هتل بگیرین و برین مگه میخواهین بخرینش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا یه مقدار کم و زیادش چه فرقی میکنه؟؟؟؟؟؟Big GrinBig Grin انرژیتون و بیخود سر این مسائل هدر ندین راه درازی در پیش دارین........................مفت و مجانی لاتاری برنده شدین یه مقدار هم برای خودتون خرج کنین فکر کنید اگه میخواستین اقدام کنین برای آمریکا فقط باید 10.000 تا پول وکیل میدادین حالا بقیه ی خرجها به کنارBig GrinCoolCool
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh ، ALIREZA205
لیلی جان اینطوری هیجان رو تخلیه میکنیم Smileدنبال هتل گشتن کلی حال میده به خدا Smile
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان