کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا مدارک تحصیلی پایین تر هم لازمه؟ مخصوصا دیپلم؟
سلام به همه
من دیشب با یکی از دوستانی که برنده لاتاری 2008 بودن و الان هم امریکا تشریف دارن حرف میزدم
ایشون میگفت با اینکه من مدرک تحصیلی لیسانسمو ترجمه کردم و سابقه کارمو هم همینطور، باید اصل و ترجمه دیپلمم رو حتما به آفیسر ارائه بدم!
آیا کسی در اینمورد که ارائه دیپلم حتما و الزامیه اطلاعاتی داره؟
تشکر کنندگان:
من پنجشنبه هفته پيش مصاحبه داشتم و فقط آخرين مدرک تحصیلیمو دادم (لیسانس) و آفیسر هیچ چیز دیگه ای هم نخواست
تشکر کنندگان:
Merc Mohammad jan
تشکر کنندگان:
بله لازمه شما سعی کنید حتما" اصل و ترجمه اش را ببرید از اکثریت دیپلم را می خوان از ما که فقط دیپلم را گرفتند و مدارک بالاتر را نگاه کردند و پس دادند. هر مدرکی که فکر می کنید لازمه و ممکنه بخوان هم اصل هم ترجمه هم کپی آن را آماده کنید و با خودتان برای مصاحبه ببرید کار از محکم کاری عیب نمی کنه .
این را در صورتی می گم که فقط همان مواردی را که نام بردن به همون ترتیب ازتون می خوان و شما هم تا مدرکی را نخواستن چیزی را اضافی ندین.
تشکر کنندگان:
هومن عزیز
بله مدرک دیپلم رو میخوان. از من و یکی از دئستانم هم فقط دیپلم خواستن و اصلا مدارک بالاتر رو نگاه هم نکردند.
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
سلام و مرسي
آيا شما يادتون هست اصل مدرك ديپلم رو از كجا گرفتين؟
از دانشگاه يا از دبيرستان يا اداره آموزش پرورش مربوطه؟
من ديشب خيلي تو سايت چرخيدم اما جواب شفافي دستگيرم نشد.
لطفا راهنمائي كنيد
تشکر کنندگان:
اینجا یه سوال پیش میاد که بهتره دیپلم رو ببریم یا مدرک پیش دانشگاهی؟
تشکر کنندگان:
چرا اینقدر خودتون اذیت می کنید اگر شما به نامه اولتون مراجه کنید می بینید که نوشته مدرک تحصیلی یا دو سال سابقه کار حتی هر دوش لازم نیست اگر دیپلمتون نشون بدید برای انها ضرورتی نیست که لیسانستون ببین و یا برعکس به عقیده من نشون دادن مدارک بیش از اندازه زیاد تاثیر خوبی ندارد
تشکر کنندگان:
اگه اصلش رو همراه نداشته باشیم ولی کپی و ترجمه باشه مشکلی پیش می یاد؟ من اصلش رو ندارم. ایرانه. و تازه یادم اومده!
تشکر کنندگان:
شما کجا هستید باید به چک لیست کشوری که هستید نگاه کنید اینجا که من هستم استرالیا نیاز به اصلش نیست
تشکر کنندگان:
ممنون از راهنماییتون.
تشکر کنندگان:
عزیز آخرين مدرک تحصيلی کافیه ، چرا شلوغش ميکنين آفيسر فقط به يک مدرک نياز داره حالا ديپلم باشه ليسانس باشه یا فوق ليسانس فرقی نميکنه يکيش کافیه .

من فقط ليسانسمو دادم و هيچ چيز ديگه هم نخواست
تشکر کنندگان:
Hoomanr به نظر من هم ديپلم را با خودتون ببريد چون از 2 تا از آشنايان ما فقط ديپلم گرفتند و به دكتراي آنها اهميتي ندادند .

merdax جان بردن پيش دانشگاهي اجباريه براي افرادي كه نظام جديد هستند چون 12 سال تحصيلي را بايد تكميل كنند.

موفق باشيد
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان: merdax

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان