کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هزینه MEDICAL TEST
matrix عزیز
ما همون روز بعدازظهر ساعت 7 جواب رو از میدیست گرفتیم.
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: matrix
دوستان عزیز
من میخواستم یکی از نوشته هامو اصلاح کنم چون اشتباه کردم.
در مورد هزینه مدیکال من حدود 800 درهم برآورد کرده بودم که روز مدیکال نفری 1000 درهم از ما گرفتند که من حتی اعتراضی هم کردم و گفتم ببخشید گفته بودند که هزینه کمتر از اینه و 800تاست واون خانمی با پوزخندی جواب داد نه هزینه ها بالا رفته!!!
نفری 1000 درهم از ما و برای دخترم هم 450 درهم گرفتند.
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: ali1339
سلام
من امروز این کارت واکسن رو گرفتم
تو انستیتو پاستور گفتند که تو ایران واکسن آبله مرغون نمیزنن،شاید اونجا بهتون بزنن.اگر قبلا آبله مرغون گرفتید میتونید برید آزمایش خون بگیرید تا مشخص بشه که آنتی بادی آبله مرغون را دارید بعد ببرید پیش یه دکتر براتون به انگلیسی بنویسه ،شاید اونجا(کلینیکهای دوبی) ازتون قبول کنن.
حالا میخواستم از بچه هایی که رفتن مصاحبه، آیا با این کارت واکسنی که براتون گذاشتم ،واکسنی تزریق کردن بهتون؟(البته اگر کارت ما هم مثل شما باشه؟
ممنون

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
سلام به همه
یه سوال :
کسانیکه برای بار دوم میرن تست پزشکی چه آزمایشهایی رو باید انجام داد.
(من وقتی میرم 20 روز از کلیرنس/مدیکال اولم باقی مونده و باید دوباره مدیکال بدم تا ویزا با اعتبار 6 ماه بگیرم)
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
تشکر کنندگان:
حضرات يكي جواب بده
کسانیکه برای بار دوم میرن تست پزشکی چه آزمایشهایی رو باید انجام داد.
(من وقتی میرم 20 روز از کلیرنس/مدیکال اولم باقی مونده و باید دوباره مدیکال بدم تا ویزا با اعتبار 6 ماه بگیرم)

زود جواب بدهيد تا دعاتون كنم تا زودتر كلرينس بشيد
دوستار همتون
تشکر کنندگان:
من هم از دوستانی که برای بار دوم به آنکارا رفتند خواهش می کنم که بنویسند چه آزمایشهایی رو انجام دادند؟
تشکر کنندگان:
با سلام
بعد از خيلي اي ميل زدن به دكتر اونكان در انكارا بالاخره ايشان براي دومين بار با 2 ماه فاصله(در بار اول هنوز كلرينس نشده بوديم) جواب منو دادند و با كمال وقاحت فرمودند كه تمام ازمايشهاي قبلي (ما اين دومين ازمايشهامون هست براي دريافت ويزاي امريكا با 6 ماه اعتبار) بجز ارمايش خون ساير اؤمايشها يعني ام ام ار و تي دي و شايد هم ابله مرغان كه 6 ماه قبل زديم دوباره بايد نوش جان كنيم و حتي براي كودك 4 ساله مان دوباره تست سل با تزريق زير جلدي خواهند كرد
اين مشكل مالي فقط نداره بلكه خطر جاني هم داره ولي مجبور به انجام هستيم
اميدوارم همه سريع تر اولا بدون كلرينس و بعد در صورت كلرينس بدون منتظر شدن زياد ويزا دريافت كنيد
As I told before! you need to repeat TST test (may be additional x-ray according to the result) for your kid and vaccinaiton and for you vaccination and C-Xryay,
تشکر کنندگان:
دوستای عزیز! ما برای مدیکال تست رفتیم پلی کلینیک دبی .با وجود اینکه از انستیتو پاستور کارت بین المللی گرفته بودیم باز هم یک واکسن به من و یکی به خانمم زدندولی همون نفری 550 درهم را گرفتند از دخترم هم که 5 سالش است 200 درهم گرفتند.چون نه عکس قفسه سینه داشت و نه آزمایش خون.
تشکر کنندگان: reza22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان