کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتری 2009
سلام عرض می کنم خدا قوت !خدا را شکر من از برندگان لاتری 2009 می باشم البته فکر می کنم چون توی کیس نامبر عدد 2009 را می بینم و این طور که در ایمیلی که دریافت کردم نوشته که اطلاعات را تا 15 جولای می بایست ارسال کنم تا بعد یکسری مدارک برام بفرستند . من اطلاعات مختصری در رابطه با گرین کارت دارم خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید خیلی ازتون ممنون و سپاسگزارم .
1- پس از تکمیل مدارک و ارسال آن توسط پست ، چقدر طول می کشه تا برای مصاحبه دعوت شوم ؟
2- کارنت شدن یعنی چی ؟
3- آیا من هم باید تا پایان سپتامبر 2009 ویزا رو بگیرم ؟ یعنی فکر می کنید پرسه کاری تا اون وقت تمام می شه ؟
4- آیا قرعه کشی دیگری هم در کار هست ؟
از ارسال جواب پیشاپیش متشکرم .
تشکر کنندگان:
سلام...تبریک میگم
شما بار چندمتون بود در لاتاری شرکت میکردید؟
تحصیلاتتون چیه؟

من از بعد از برنده شدن اطلاعات ناقصی دارم ولی قرعه کشیه دیگه ای مطمئن در کار نیست!!!
تشکر کنندگان:
سلام ممنون از لطفت
همسر من آبان ماه 1387 برای اولین بار ثبت نام کرد که خوشبختانه چند روز پیش خبردار شدیم که در لاتری برنده شدیم . همسرم فوق لیسانس مهندسی شیمی ( مخازن هیدروکربوری ) ( جزو نخبگان وزارت نفت ) هست . خودم لیسانس مترجمی زبان انگلیسی .
تشکر کنندگان:
پارسا عزیز
در اصل شما باید برنده لاتاری 2010 باشید اما...
شما گفتید که در ایمیل به شما گفته شده که مدارک بفرستید!!!
در لاتاری اصل به هیچ عنوان با ایمیل به کسی اعلام نمیشه که برنده شده بلکه بوسیله پاکت پستی که مدارک در اون هست و برای شما فرستاده میشه اعلام میکنن که شما برنده شدید و این فرمها رو + مدارک خواسته شده کامل کرده و برای ما بفرستید.
ایمیلهای اینچنینی کلاهبرداری هستند و از شما پول هم میگیرن. مراقب باشید که اشتباه نکنید قبلا افراد زیادی گول این ماجرا رو خوردن.
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
سلام shadow
ممنون به خاطر تذکری که دادید . پیرو ایمیلی که دریافت کردم ، ایملیلی برای کنسولگری ( آدرس مندرج در ایمیل ) فرستادم و از آنها اطلاعات بیشتری خواستم که فقط اعلام کردند می بایست کپی پاسپورت برایشان بفرستم و یک فرم به نام visa processing هم به آن attach شده است که گفته شده فرم را پر کرده و به ادرس فوق الذکر ارسال کنم و حتی گفته است که پرداخت هر گونه هزینه ای در خود سفارت انجام می پذیرد . آیا با این اوصاف باز هم جای شک و تردید می ماند ؟
تشکر کنندگان:
پارسا نوشته: سلام shadow
ممنون به خاطر تذکری که دادید . پیرو ایمیلی که دریافت کردم ، ایملیلی برای کنسولگری ( آدرس مندرج در ایمیل ) فرستادم و از آنها اطلاعات بیشتری خواستم که فقط اعلام کردند می بایست کپی پاسپورت برایشان بفرستم و یک فرم به نام visa processing هم به آن attach شده است که گفته شده فرم را پر کرده و به ادرس فوق الذکر ارسال کنم و حتی گفته است که پرداخت هر گونه هزینه ای در خود سفارت انجام می پذیرد . آیا با این اوصاف باز هم جای شک و تردید می ماند ؟

این دیگه جدیده................
پارسا جان من امیدوارم که شما برنده شده باشی ولی یه کمی مشکوکه
چون همون طوری که shadow عزیز گفتن از طریق میل به کسی خبر نمیدن فقط پست.بعد یک مسئله ی دیگه اینه که چرا 2009 نوشته شده؟
الان باید 2010 باشه چون پرونده ی 2009 کم کم داره بسته میشه(تا آخر سپتامبر)شما میتونین کیس نامبرتون و با حذف سه رقم آخرش بگین؟
تشکر کنندگان: پارسا
سلام
با تشكر از شما.بنده برنده شدم و هيچ اطلاعاتي در مورد گرين كارد نداشتم و برادرم ثبت نام كرده است و الان نياز به اطلاعات زيادي در اين مورد دارم و اصلا نميدانم تا كي وقت دارم نامه را ارسال كنم و نامه در تاريخ 31/3/88 به دست من رسيده و اصلا نمي دانم چند تا عكس و چطور عكسي مي خواهند و آيا مدرك ليسانس هم بايد ترجمه و ارسال شود ؟ و اين همه فرم را چطوري پر كنم ؟ لطفآ كمك كنيد
با تشكر داود
تشکر کنندگان:
با عرض تاسف نامهاول لاتاری فقط با پست فرستاده میشه....
برای سال 2009 تابستان پارسال تمام شد
تشکر کنندگان:
laili عزیز...
کیس نامبر من 20097470xxx می باشد .
تشکر کنندگان:
پارسا نوشته: laili عزیز...
کیس نامبر من 20097470xxx می باشد .

من خیلی متاسفم.................تقلبیهSadSadSad
چون کیس نامبر های آسیا باAS شروع میشه در ضمن مثل مال شما اینقدر شماره هاش زیاد نیست.........مثل
2009AS25xxx

و همانطوریکه بقیه ی دوستان هم گفتند 2009 دیگه تموم شده الان دارن 2010 رو اعلام میکنن...............
تشکر کنندگان:
پارسا عزیز
منم متاسف که باید بگم تقلبه
ازاین ایمیلها خیلی زیاده و برای افراد میفرستند.
انشاا... که در لاتاری 2010 شکت کردی و برنده میشی.
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
سلام
fبه خاطر همه راهنمایی و کمک هایی که به ما کردید صمیمانه از همتون سپاسگزارم . آرزوی زندگی پر از آرامش که خوشبختی واقعیه ، هر کجا که هستید را برای همه شما عزیزان دارم . پیروز باشید . خداوند یارتان !
تشکر کنندگان: laili

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان