کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری 2010 در سایت DV lottery اعلام شد.
سلام شما میتوانید از طریق این سایت با وارد کردن کانفیر میشن نامبر و فامیل و تاریخ تولد از برنده شدنتان باخبر شوید من متاسفانه برنده نشدم انشاالله بقیه دوستان برنده شده باشند.بعد از وارد شدن به این سایت برای ادامه کار Continueرا بزنید.
https://www.dvlottery.state.gov/esc

-------
آقا من یک مقدار تغییر دادم در این بخش که دوستان راحتتر به این قسمت از سایت در جستجوها برسند.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، saeedhei ، payman115 ، M!LAD ، Farshid22 ، shahi
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2010 Electronic Diversity Visa program.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the Return to Entrant Status Check Main Page link below.
w
تشکر کنندگان:
اخطار !
دوست عزیز درست هستش که پذیرفته نشدید ، بنده هم پذیرفته نشدم و همچنین خیلی از دوستان دیگر ! اما این دلیلی نیست که از لغات ناشایست و با توهین به اشخاص ناراحتی خود را ابراز کنید ! در صورت مشاهده چنین ادبیاتی تمام پست های شما پاک خواهد شد .
با تشکر - مدیر سایت (Ali-J)
w
تشکر کنندگان:
بنده هم جزو رد شدگان بودم :دی
دوستان دو تا سوال داشتم ، یکی اینه که کسی بود که قبل از اعلام نتایج عضو سایت بوده باشه و برنده بشه !؟ دومی هم این که کسی بوده که نامه نگرفته باشه ولی برنده شده باشه ؟
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
علی جون چرا پستو پاک کردی.
حقشه.
چطوری دلش میاد منو تو و صدرا را قبول نکنن.
w
تشکر کنندگان:
من دیگه رفتم بخوابم!
فردا هم تو وبلاگ DVLottery شروع میکنم کلی چیز نوشتن واسه DV2011.
آدرس وبلاگم تو امضام هست. پیشنهاد میکنم دوستان هم یه وبلاگی تو www.dvlotteryblog.com بسازن و خاطرات این روزها رو همیشه زنده نگه دارن تا زمانی که برنده شیم.
به امید روزی که همه مهاجرسراییها برنده DVLottery بشن. Smile
http://mahdi.dvlotteryblog.com
شماره کیس: 2011ASXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:?
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:?
تاریخ کارنت شدن کیس:?
تاریخ دریافت نامه دوم:?
تاریخ مصاحبه:?
تاریخ دریافت کلیرنس:?
تاریخ دریافت ویزا:?
تاریخ پرواز به آمریکا:?
تاریخ دریافت SSN و گرین کارت:?
تاریخ دریافت پاسپورت آمریکا:?
تشکر کنندگان:
من هم یه سوال دارم:
کسانی که برنده شدن، احتمال داره یه چیز مشترک داشته باشن؟ مثلا زمان پر کردن فرم هاشون ؟!؟!

بچه ها قرارمون 2 مهرماه Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام

متنی که برای برنده ها نمایش داده میشه

Dear Selectee,

Based on the information and confirmation number provided, you should have received a letter by mail from the United States Department of State’s Kentucky Consular Center (KCC) notifying you that your Diversity Visa entry was selected in the DV-2010 lottery.
If you have not received a letter instructing you how to proceed by August 1, 2009, please contact KCC by email at kccdv@state.gov.

Please remember that you do not have to pay until you apply for a visa at a U.S. consulate or embassy. The U.S. government will not ask you to send money by mail or by courier service
.
برای همتون آرزوی موفقیت دارم.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: arashj666 ، mahdi.dvlotteryblog.com
منم نشدم . دعا كنيد مصاحبه بخير شه .
JULY مصاحبه دارم .
ANKARA
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خدا را شکر .
اسم من در نیامد و جلوی همه شما آبروم رفت.
این همه امید و آرزو؟
خدایا تو دیگه چرا؟
منو رو ..... کردی.
خدایا حالا حالا ها باهات قهرم
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان 2 مهر با شمام!
HAS NOT BEEN SELECTED
موفق و تندرست باشید.
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
با سلام به همه
ما هم رد شدیم به امید روزی که همه به آرزوشون برسن
تشکر کنندگان:
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2010 Electronic Diversity Visa program.
میدونی چیه همینه که هست ... اینکه زاده آسیایی رو میگن جبر جغرافیایی.... اینکه لنگ در هوایی و صبحونت شده سیگار و چایی... البته چهار نفر دیگه هم غیر از خودم چک کردم و خبری نشد که نشد.
ای آمریکای جهانخوار خوب رویان جهان وفا ندارد دلشان.... ولی مهم نیست ما مرده همون بی وفایی هاتیم. گرچه ز مهنت خوارم کردی با غم و حسرت یارم کردی مهر تو دارم باز.... بکن ای گل با من هر چه توانی یار هر چه توانی یار کز عشقت میسوزم گل...Smile)
زیاد جدی نگیریدا اینقدرا هم حالم خراب نیست. من تو پست قبلی هم زده بودم که شانسم رو یه جایی جا گذاشتم... از مدیران هم در مورد این پست عذر میخوام ولی هم باید حرف دلم رو میزدم هم اینکه اینم یه جور اعلام برنده نشدن بود دیگه Smile
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

ما همیشه HAS NOT BEEN SELECTED بودیم حالا این یکی هم روش! مگه چی شد؟ هیچی والا!

روز از نو روزی هم از نو... همین که سرمون رو بذاریم زمین یک متر خاک بریزن رومون و چهار تا اذن صبح و ظهر بگن دیگه نمیدونن کی بودیم و چی کردیم و چی شدیم!

ای روزگار نامرد. یکی اونقدر داره که اراده کنه میتونه تو بهترین جای دنیا باشه یکی هم لنگ هزار تومن پوله که یه ساندویچ برای بچش که داره گریه میکنه بخره.

خدایا به داد و ندادت شکر
% 23 ▓▓▓▓▓▓▓▓
Loading►...Please Wait◄
تشکر کنندگان:
به امید سالهای بعد....
حتما هنوز لازمه که اینجا بمونیم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان