کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری 2010 آخرین سال ثبت نام!
اون قدر فکر منو به خودش مشغول کرد که گفتم یک تایپیک بزنم.من از چند منبع(معتبر یا نامعتبر)رو نمی دونم که ذکر شده امسال آخرین سال شرکت و قرعه کشی در لاتاری است ! آیا حقیقت داره؟توی این سایت دی وی لاتاری هم چیزی مبنی بر این موضوع پیدا نکردم.تا کی این قرعه کشی ها ادامه داره .... ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره بگه
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
اینم راست که می گن اگر برنده های یک کشور اگر خیلی بالا باشه از لیست کشورها حذفش می کنن؟
تشکر کنندگان:
cky نوشته: اون قدر فکر منو به خودش مشغول کرد که گفتم یک تایپیک بزنم.من از چند منبع(معتبر یا نامعتبر)رو نمی دونم که ذکر شده امسال آخرین سال شرکت و قرعه کشی در لاتاری است ! آیا حقیقت داره؟توی این سایت دی وی لاتاری هم چیزی مبنی بر این موضوع پیدا نکردم.تا کی این قرعه کشی ها ادامه داره .... ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره بگه

با سلام
دوست گرامی چه کسی چنین چیزی گفته است؟ برای کشورهایی مثل چین و هند که مهاجران بسیار زیادی به آمریکا داشته اند چنین چیزی گفته اند..Smile .ضمنا ، این لاتاری گرین کارت هم طبق مصوبه کنگره آمریکا برگزار میگردد و فعلا وزارت امور خارجه آمریکا تا وضع قانون جدید به قرعه کشی ادامه میدهد. ، اصلا لاتاری گرین کارت هم طبق برنامه" جذب گونه های نژادی از سراسر دنیا" به آمریکا این کار را انجام می دهد. پس جای هیچ نگرانی نیست. ضمنا گرین کارت یکی از راههای ورود و اخذ اقامت به آمریکا است و هزاران راه مختلف وجود دارد. اصلا دولت آمریکا گاهی از بعضی از افراد و شخصیتها دعوت رسمی بعمل می آورد . پس چرا ما یکی از آنان نباشیم؟
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
ممنون دوست من
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
امسال سومین سالیه که من این خبر رو میشنوم و صحت نداره.
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان