کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
من از برندگان 2011 هستم و ميخواهم تاريخ مصاحبه را تغيير دهم آيا از دوستان كسي تجربه اينكار را داشته ؟ اگه لطف كنيد متن لازم رو برام بزاريد ممنون ميشم.
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان:
(2010-08-18 ساعت 23:57)f.p نوشته:  دوستان سلام
من ميخوام به سفارت در انكارا ايميل بزنم و قبل از مصاحبه ام هم رسيدن مداركم رو چك كنم و هم مطالبي رو باهاشون مطرح كنم ميشه بگين به چه آدرس يا آدرسهايي ... ؟
ممنون ميشم سريع پاسخ بديد

من با اين آدرس تماس مي گيرم:
CA-Ankara@state.gov
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
تشکر کنندگان:
دوستان اگر كسي متن خوبي براي پيگيري پروسه كليرنس داره(يا لينك متنهاي قبلي رو داره ) لطفا راهنمايي كنه
با تشكر
شماره کیس:2010as0025xxx
دریافت نامه قبولی:29 JUNE-آنكارا
ارسال فرمهای اول:August 2009
کارنت شدن :July 2010
دریافت نامه دوم:تا امروز كه نرسيده
مصاحبه:24 august
دريافت ويزا:21 Sept
هيچگاه عشق را با محبت، دلسوزي، ترحم و دوست داشتن يكي ندان، همه اينها اجزاء كوچكتر عشق هستند نه خود عشق.

تشکر کنندگان:
(2010-09-05 ساعت 17:22)sanaz2010 نوشته:  دوستان اگر كسي متن خوبي براي پيگيري پروسه كليرنس داره(يا لينك متنهاي قبلي رو داره ) لطفا راهنمايي كنه
با تشكر

اين متن پيشنهادي farzad101 است:
Dear Sir/Madam
Since the DV lottery program will be finished on 30 Sep . 2010 and it is now ... days passed from my interview date with no result on my adminsitrative process, and there is a short time for my planning to be present at the american embassy for obtaining the visa, I would appreciate if you advise the latest status of my administrative process and expedite the result with the authorities to meet the above mentioned target date for visa issuance.
your cooperation would be highly appreciated.
best regards

اين پيشنهاد Rasool است که من يه کوچولو تغييرش دادم:
Dear Sir/Madam
It is now more than 78 days passed from my interview date with no result on my administrative process. I appreciate if you inform me on the latest status of my file.
Sincerely yours

و اين پيشنهاد Ali-n که در جواب خودتون تو تاپيک کليرنس گذاشته:
To whom it may concern
I had an interview on Jan 16 st, 2010 at the Abu Dhabi embassy and my administrative processing started from mentioned day. it is passed more than 180 days ( 6 month) from my interview date and I have checked the embassy website every day, but my case number has not been announced yet. As you better know 2010 DV will be closed by the end of September 2010. Please inform me about the last status of my case number.

Thank in advance for your kind attention
Sincerely
yor name & your family
دوست عزیز توجه کن که اونایی که زیرش خط کشیده شده رو عوض کنی
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
تشکر کنندگان: maxsupermax ، f.p ، balot ، m.amjadi
با تشکر از همه مدیران ودوستان در مهاجرسرا
با توجه به اینکه من case number را از طریق ایمیل kcc دریافت کردم میخواستم متن زیر را براشون بفرستم
لطفا من را تو ترجمه کمک کنین

با توجه به ایمیل دریافتی مورخ 2010/9/9 از kcc مبنی بر ارسال case number به شماره 2011as 0000 64xx ضمن تشکر مرا از
تایید مدارک ارسالی و تاریخ زمان مصاحبه در ابوظبی مطلع نمایید
شماره کیس همسرم 2011as000024xx
تشکر کنندگان:
(2010-09-30 ساعت 03:49)AMIN3Y نوشته:  با تشکر از همه مدیران ودوستان در مهاجرسرا
با توجه به اینکه من case number را از طریق ایمیل kcc دریافت کردم میخواستم متن زیر را براشون بفرستم
لطفا من را تو ترجمه کمک کنین

با توجه به ایمیل دریافتی مورخ 2010/9/9 از kcc مبنی بر ارسال case number به شماره 2011as 0000 64xx ضمن تشکر مرا از
تایید مدارک ارسالی و تاریخ زمان مصاحبه در ابوظبی مطلع نمایید

لطفا سوال خود را در تاپیک نمونه مکاتبات 2011 بپرسید.
پیش از ارسال تاپیک را مطالعه کنید.
تشکر کنندگان:
(2010-08-24 ساعت 12:09)naeiji1974 نوشته:  من از برندگان 2011 هستم و ميخواهم تاريخ مصاحبه را تغيير دهم آيا از دوستان كسي تجربه اينكار را داشته ؟ اگه لطف كنيد متن لازم رو برام بزاريد ممنون ميشم.

دوست عزیز؛ شماره کیس شما که کارنت نشده ! تاریخ مصاحبه اتم که معلوم نیست پس چی رو میخوای عوض کنی؟

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان